Eskişehir Dershane Önerisi

Dershane Önerisi

Eskişehir’de birçok sayıda alternatif dershane arasından seçim yapmak zorlaşmaktadır. Kaliteli ve iyi bir dershane eğitimi ile öğrencilerin eğitim hayatlarındaki başarısı artmaktadır. Sınavlara hazırlanmak veya okula destek amacıyla dershanelerden alınan destek öğrencinin düzenli çalışma disiplini geliştirmesine olanak sağlayarak kendini daha iyi tanımasını ve hedeflerini belirlemesini sağlamaktadır.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz


  LGS, TYT, AYT, YKS gibi sınavlar farklı dinamikleri içerdiğinden doğru yollara hazırlanmayı gerektirmektedir. Günümüzde giderek zorlaşan sınav sistemine sadece ders çalışarak, konuyu anlayarak hazırlanarak başarılı olmak mümkün olmamaktadır. Konuyu anlamak, pekiştirmek, birçok eğitim metodunu bir arada kullanarak kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmek ardından doğru kaynaklardan çeşitli sınav teknikleriyle zamanı iyi yöneterek hazırlanmak başarıyı getirmektedir. Zorlu sınav süreçlerinde öğrenciler sadece okuldan aldığı eğitimle kendilerine en uygun çalışma planı ve yöntemi geliştirememektedir. Dershaneler öğrencilerini tümüyle ele alarak, performansını yakından takip ederek potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olmaktadır. Bu amaca hizmet eden eğitim modeli ve araçlarıyla sınavlara en etkin şekilde hazırlanmayı hedeflemektedirler. Öğrencinin sunulan hizmetlerden faydalanması için öğrenmeye açık ve istekli, verilen tüm eğitim olanaklarından maksimum faydayı sağlayacak biçimde davranış geliştirmesi önemlidir. Hazırlık sürecinde öğrencinin tutumu ve motivasyonu oldukça önemlidir. Düzeyine uygun çalışma programlarıyla önerilen tüm çalışmaları eğitimcileri eşliğinde düzenli olarak yerine getiren öğrenciler istediği başarıya zorlanmadan ulaşmaktadır.

  Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesiyle oluşturduğu eğitim modelinde öğrencisini merkeze alarak verdiği eğitimlerde her öğrencisini başarıya ulaştırmak için yoğun, titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Alanında uzman eğitim kadrosu eşliğinde deneme sınav sonuçlarını analiz ederek eğitim koçluğu vermekte, etüt çalışmaları, zengin kaynaklar ve rehberlik servisi ile hizmet etmektedir. Tüm hazırlık sürecinde kurum öğrenci veli ilişkisini güçlü tutmaya özen göstererek veli bilgilendirme ve öğrenci takip sistemini aktif şekilde kullanmaktadır.

  DERSHANE SEÇİMİ YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

  Eğitim hayatına yön verecek, gelecekteki hayatını şekillendirecek sınavlara hazırlanmak amacıyla doğru dershanelerden destek alarak hazırlanmak son derece önemlidir. Eskişehir Dershane seçimlerinde seçilecek eğitim kurumunun geçmiş yıllardaki başarılarına bakmak faydalı olacaktır. Başarıların yansıra eğitim kadrosunun tecrübeli ve donanımlı olmasına dikkat edilmelidir. Öğrenciler eğitimcileriyle etkili iletişim ve iş birliği geliştirdiklerinde çok daha başarılı sonuçlar elde etmektedir.

   

  Seçilecek dershanenin kurumsal disiplini ve altyapısı gelişmiş olmalı, yeni nesil eğitim anlayışına entegre edilmiş eğitim anlayışı ile hizmet veriyor olması önem arz etmektedir. Eğitim yöntemlerinin çeşitliliği ile etkin eğitim koçluğu sağlayan ve zengin kaynaklar, sınav teknikleri yoluyla öğrencinin başarısının önünü açacak nitelikte eğitimler veren dershaneler tercih edilmelidir. Dershane seçimlerini yaparken belli başlı kriterleri bulunduran kurumlar ile ilgili daha önce sınavlara hazırlamış öğrencilerden ve güvendiği eğitimcilerden tavsiye alarak ilerlemek de önemlidir.

  Eğitim alanındaki tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi başarı hikayeleriyle uzun yıllardır yaratmış olduğu güvenle öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en doğru yoldan, en uygun çözümler sunarak öğrenci veli memnuniyetini önde tutan bir eğitim kurumudur. Kaliteli eğitimin tüm kriterlerini sunarak uzman kadrosu ve öğrencisine özel çalışma programlarını koçluk eğitim uygulamasıyla yürüterek hedeflenen başarının sağlanmasını amaçlamaktadır.

  EN İYİ ESKİŞEHİR DERSHANE ÖNERİSİ

  Öğrenci nüfusunun fazla olduğu Eskişehir’de dershane seçenekleri giderek artmaktadır. Bu seçenekler içerisinden doğru tercihi yapmak konusunda zorluklar yaşanabilmektedir. Dershane önerilerinde en iyi dershaneyi seçebilmek adına birçok kanaldan araştırma yapılmaktadır. Yapılan önerilerde verilen eğitim kalitesi ve içeriğine dikkatlice bakılması tavsiye edilmektedir. Okullarda mevcut eğitim sistemi ezbere dayalı öğrenmeye yönelik olduğundan kalıcı öğrenme gerçekleşmemektedir. Dershanelerde alınan eğitimle çok sayıda öğrenci farklı yöntemlerle kendini akademik ve sosyal yönden geliştirme olanağı bulmaktadır.

  Kaliteli eğitimi hedefleyen dershane anlayışında eğitim kadrosunun deneyimi ve donanımıyla birlikte profesyonel eğitim koçluğu çerçevesinde eğitim verilmesi önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. Eğitim koçluğu sayesinde birebir iletişim halinde çalışmaları yakından takip edilen öğrenci düzenli ve verimli çalışmalar yürüterek başarılı olmaktadır. Kurumsal tecrübesi olan dershaneler öğrencisini uzun yılların birikimiyle zengin kaynaklar sunarak, sınav teknikleriyle geliştirerek, tüm süreçlerde etkin rehberlik hizmeti vererek hiçbir açık nokta bırakmadan başarıyı üst seviyelere çıkarmaktadır.

  Odtülüler Dershanesi alanındaki tecrübesi ve donanımıyla verdiği eğitimde kaliteden ödün vermeden eğitim olanağı sunmaktadır. Uzman eğitimcileri ile gerçekleştirdiği eğitimlerde öğrencisini yakından takibe alarak eğitim koçluğu çerçevesinde hizmet vermektedir. Öğrenciye özel yürütülen tüm çalışma planları ve sonuçlarını veli bilgilendirme sistemi ve öğrenci takip sistemi ile kayıt altına almaktadır. Bu sayede performansını adım adım izlemek ve geliştirmek olanağı bulan öğrenci eksiklerini en kısa sürede gidermek üzere etüt çalışmalarından etkin faydalanmakta ve başarılı sonuçlarını gözlemleyerek motivasyonu artmaktadır. Sunulan tüm eğitim olanaklarını titizlikle değerlendiren, eğitimcileriyle sıkı iş birliği halinde çalışmalarını disiplinle gerçekleştiren öğrencilerimiz hedefledikleri başarılara ulaşmaktadır.

  ESKİŞEHİR DERSHANE ÖNERİSİ HAKKINDA YORUMLAR

  Her konuda olduğu gibi dershane önerilerinde de yorumların fazla olması kafaları karışmasına neden olmaktadır. Yorumlara bakarken katkı sağlayacak olanlar üzerinden ilerlemek zaman kaybının önüne geçmekte ve daha doğru seçimler yapılmasına yardımcı olmaktadır. Dershane önerisi için yapılan yorumlarda geçmiş yıllarda başarılı olmuş, hedeflerine ulaşmış öğrencilerin tavsiyelerine kulak vermek önemlidir. Yorumlara bakıldığında istediği başarıyı gerçekleştiren öğrencilerin önceliğinin eğitimcilerinin uzman ve başarılı olması, öğrencileriyle iletişiminin etkin ve kılavuzluk edecek nitelikte olması olduğu görülmektedir. Öğrencisiyle etkili bir iletişim geliştiren eğitimciler, öğrencilerinin derse katılımlarını teşvik ederek, sordukları sorulara rahatlıkla yanıt bulmasını sağlayarak tam anlamıyla öğrenmeyi gerçekleştirmektedir. Uzman eğitimcilerle tam öğrenme modeli anlayışı ile verilen eğitim ortamında sunulan diğer olanaklar da öğrencinin başarısını artırmaktadır. Zengin kaynaklar, konu anlatımlarından sonra pekiştirme amaçlı veya eksikleri gidermeye yönelik etüt çalışmaları, öğrencisini tüm süreçte destekleyen deneyimli rehberlik hizmeti, öğrenci takip sistemi öğrencilerin çalışma düzenini pozitif yönde değiştirerek hedeflerine ulaştırmaktadır.

  Odtülüler Dershanesi öğrenci odaklı eğitim anlayışında sunduğu tüm eğitim metotlarının uzman kadrosu ile başarıyı hedefleyen eğitim koçluğu çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Belirli aralıklarla uyguladığı deneme sınavlarını analiz ederek öğrencisine uygun çalışma planları sunmakta, etüt çalışmalarıyla desteklediği çalışmaları yakından takip ederek sonuçlarıyla ilgili geri bildirimler vermektedir. Öğrencisinin akademik başarılarını artırmayı hedefleyen eğitim anlayışında sunulan tüm eğitim metotları ve çalışma planlarıyla süreçlere olumlu yönde katkı sağlayarak başarılarını artırmayı hedeflemektedir.

  ESKİŞEHİR DERSHANE ÖNERİSİNDE FİYAT DEĞERLENDİRMESİ NASIL YAPILMALIDIR?

  Öğrencilerin eğitim hayatındaki rehberi ve destekçisi olan dershanelerin fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Öğrenci ve veliler bütçelerine uygun dershane seçenekleri üzerinden giderek tercih yapabilmektedir. Eğitim hayatına yapılan yatırımın sadece fiyat yönünden değerlendirilmesi birçok yönden eksiklere yol açmaktadır. Bu hususta dikkat edilmesi gereken önemli kriter alınan eğitimin öğrenciye ne ölçüde fayda sağladığı olmalıdır. Seçilecek dershanenin başarı hikayelerine, kazananlar listesine bakılmalı yansıra eğitimci kadrosunun uzman olmasına, kurumsal altyapısının bulunmasına, kaynak çeşitliliği, deneme sınavı sonuçları analizi, ders saatleri sayısı, etüt çalışmalarının ve rehberlik hizmetinin olmasına dikkat edilmelidir. Bu kriterleri sağlayarak güvenilir eğitim ortamı yaratan dershaneler öğrencisinin başarına önemli ölçüde katkılar sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yıllardır sağladığı tüm eğitim olanakları, gerçekleştirdiği başarı hikayeleri ile kaliteden taviz vermeden belirlediği fiyat politikasıyla sürdürdüğü eğitim anlayışıyla öğrencilerine rehberlik etmekte ve başarılarını artırmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06