11. Sınıf Dershane

11. Sınıf Dershane

Eskişehir eğitim kurumlarının çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Sınavlara hazırlık aşamasında, bu eğitim kurumlarının içerisinde, dershaneler öne çıkmaktadır. Okul müfredatından ve eğitim metotlarından farklı anlayışla hazırlık yapan dershaneler, öğrencilerinin sınav başarısında etkin rol oynamaktadır. Okulun sınava hazırlıkta yetersiz kaldığı tüm konularda dershaneler, öğrencisini tüm yönleriyle ele alarak başarıyı yakalamasını sağlamaktadır. Başarısını artırmak ve hedefine ulaşmak isteyen öğrenciler sınava hazırlanırken dershanelerden destek almaktadır. 11. sınıfta erken dönemde sınavlara hazırlanan öğrenci daha başarılı sonuçlar almaktadır. zamanı iyi yönetmenin avantajını kullanarak eksiksiz ve tam donanımlı sınavlara hazırlığı gerçekleştirmektedir.

Odtülüler Dershanesi öğrencilerinin 11. sınıfta yaptığı hazırlığın önemine dikkat ederek doğru çalışmaları yürütmesini sağlamaktadır. Sınavlara hazırlanırken öğrencisini yakından tanıyarak, iletişim ve iş birliği geliştirerek atılacak doğru adımlar öğrencinin kolaylıkla, zorlanmadan hedeflediği üniversiteye girmesine olanak sağlamaktadır. Uzman eğitim kadrosu eşliğinde çalışma disiplinini geliştiren öğrenci son sınıfta konu eksiği kalmadan, sadece hızına yönelik çalışmalar yürüterek önemli bir fark yaratmaktadır. Öğrencisinin bulunduğu sınıfa yönelik yapılan çalışma planları, öğrencinin potansiyelini artırmaktadır. Potansiyelini gerçekleştiren öğrenci, istediği bölüme yerleşmektedir.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  11. Sınıf Dershane Fiyatları

  Değişen ve gelişen eğitim sistemine ayak uydurabilmek amacıyla dershaneler çok çeşitli eğitim metotlarını içeren çalışmalar yürütmektedir. Kaliteden taviz vermeden, eğitimin içeriğinin zenginleşmesi ve birçok yönden gelişim sağlanması hedeflenmektedir. Verilen eğitimin niteliği fiyat politikalarının belirlenmesinde en önemli unsur olarak yer almaktadır. 11. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrencinin fiyat değerlendirmesi yaparken yeni nesil eğitim modeline uyumlanmış eğitim modelini benimseyen, kurumsal yapıda dershaneleri seçmesine dikkat etmesi gereklidir.

   

  Bütçesine uygun tercih yaparken, aldığı eğitimin kalitesini ön planda tutması başarısı için oldukça önem arz etmektedir. Odtülüler Dershanesi, kaliteli eğitim anlayışıyla, yenilikçi ve geliştiren eğitim metotlarını içeren kurumsal yapısıyla hizmet vermektedir. 11. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrencisinin tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte çalışmalar yürüterek başarısını artırmayı hedeflemektedir.

  11. Sınıf Dershane Önemi

  11. sınıftaki öğrencilerin sınavlara profiline uygun eğitim metotlarıyla hazırlanması başarısını artırmaktadır. Son sınıfa kalmadan yapılan hazırlık çalışmaları, öğrencilerin birçok yönüyle sınava eksiksiz hazırlanmasını sağlamaktadır. Zamanın çok değerli olduğu üniversite sınav sürecinde, hazırlığa erken başlayarak kendisine uygun çalışma programını disiplinle yürüten öğrenci rahatlıkla istediği bölüme yerleşmektedir. Öğrencinin zaman avantajını iyi değerlendirmesi için doğru yönlendirmeler yapılması önem taşımaktadır. Bu amaçla çalışmalarını profesyonel destekle yürütmesi önerilmektedir. Dershaneler yoluyla profesyonel eğitim koçluğu alarak hazırlanan öğrenci tüm süreçlere hakimiyet kazanarak potansiyelini artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi 11. sınıfta sınavlara hazırlık yapan öğrencisinin zamanını etkin ve verimli kullanmasına yönelik, potansiyeline uygun, çeşitli eğitim metotlarını içeren çalışma planları yürütmektedir. Yaptığı tüm çalışmaları uzman kadrosuyla takip ederek, öğrencisinin gelişimini doğru analizini gerçekleştirerek, hedeflediği başarıya ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

  11. Sınıf Dershane Önerileri

  11. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrenciye yönelik hazırlanan dershane önerilerinde öne çıkan en önemli unsur, zamanını iyi yöneterek eğitimcileriyle iş birliği ve iletişim halinde çalışmalar yürüterek başarıya ulaşmasının hedeflenmesidir. Öğrencisinin 11. Sınıfta hazırlık yapmasının önemine ve ayrıcalığına özen göstererek çalışma programları oluşturan dershaneler başarıyı yakalamaktadır. Sınavlara hazırlanan öğrencisini, yakından takip ederek, konu eksiklerini erken tamamlamasını, zamanını doğru ve verimli şekilde değerlendirmesinin sağlayan dershaneler başarıda büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi eğitim koçluğu uygulaması ile 11. sınıftaki öğrencisine ihtiyacına en uygun çalışma planını gerçekleşmesi için çalışmalar yürütmektedir. Son sınıfa kalmadan öğrencisinin çalışma alışkanlıklarını pozitif yönde değiştiren, tüm süreçlerde etkin sorumluluk alarak yerine getiren, planlama ve zaman yönetimi kuralları çerçevesinde çalışmalarını yürüten eğitim anlayışımızla hedeflenen başarıyı sağlamaktayız.

  11. Sınıf Dershane Yorumları

  Dershane yorumlarında verilen tavsiyelerde eğitimin kalitesi ve içeriğinin önemine vurgu yapılmaktadır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin dershane seçerken beklentilerini iyi belirlemesi ve ihtiyacına yönelik seçimler yapması önerilmektedir. 11. sınıfta hazırlık yapan öğrenci son sınıftaki öğrenciden farklı olarak önceliklerini belirlemelidir. Amaç erken dönemde bilgi eksiklerini gidermek ve bu doğrultuda doğru çalışma disiplini geliştirerek sınava hazırlanmak olmalıdır. Odtülüler Dershanesi 11. sınıfta doğru ve etkin çalışma alışkanlıklarını geliştirmeye yönelik çalışmalar yürüterek öğrencisinin başarısını artırmaktadır. Profesyonel eğitim koçluğu çerçevesinde uygulanan eğitimlerle eksiklerini tamamlayan, etkin ve verimli zaman yönetimi gerçekleştirerek potansiyelini bir üst seviyeye taşıyan öğrenci hedefine kolaylıkla ulaşmaktadır.

  11. Sınıf En İyi Dershane

  11. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrenci için en iyi dershane anlayışında doğru çalışma disiplini geliştiren ve öğrencisini tüm süreçlerde etkin destekleyerek başarısını artırmayı hedeflemek olmalıdır. 11. sınıfta erken hazırlanarak çalışma planını düzenli hale getiren, bilgi eksiklerini tamamlayarak kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmiş öğrenci için sınav hakimiyeti çok daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Sınavda başarılı olmanın, disiplinli ve verimli çalışma, zamanı iyi yönetmek olduğunun bilinciyle ilerleyen öğrenci stres ve kaygısını en aza indirmektedir. Yaşanan birçok başarısızlığın sebebi olan stres ve kaygının azalması öğrencinin her açıdan sınava daha hazırlıklı olması anlamını taşımaktadır. 11. sınıflara yönelik sınavlara hazırlık çalışmalarında Odtülüler Dershanesi olarak tüm süreçlerde öğrenciyi destekleyerek etkin bir rol almayı amaçlıyor ve bu doğrultuda verdiğimiz eğitim koçluğu ile başarının önünü açmayı hedefliyoruz. Erken dönemde sınava hazırlanan öğrencinin potansiyelini gerçekleştirmek için çeşitli eğitim metotları ve zengin kaynaklardan faydalanıyoruz. Öğrencinin kaliteli eğitimin tüm unsurlarından azami ölçüde faydalanmasını temin ederek başarıya ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

  11. Sınıf Butik Dershane

  11. sınıfta sınava hazırlanan öğrenciler çalışmalarını butik dershanelerde gerçekleştirdiğinde daha başarılı sonuçlar alabilmektedir. Az kişilik sınıflarda, özel ders niteliğinde verilen eğitim anlayışıyla butik dershaneler öğrencisine önemli ölçüde katkı sağlayarak daha etkin ve verimli hazırlık yapmasını sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi butik dershane anlayışı çerçevesinde verdiği eğitimle öğrencisini yakından tanıyarak çalışmalarını titizlikle yürütmesini sağlamaktadır. Eğitim koçluğu ile profiline ve bulunduğu sınıfa uygun çalışmalar yürütmesini teşvik ederek başarısını artırmayı hedeflemektedir. 11. sınıfta hazırlık yapmanın önemine dikkat ederek öğrencinin sağlam ve doğru adımlar atmasına yönelik çeşitli eğitim metotları uygulanmasına özen gösterilmektedir. Süreçlerin tümüne özen göstererek yürütülen çalışmalar uzman ve deneyimli eğitim kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06