Hakkımızda

Odtülüler Eğitim Kurumları
Odtülüler Eskişehir
Odtülüler Kurum

Odtülüler Eğitim Kurumları

Odtülüler Dershanesi 2009’dan bugüne biriktirdiği tecrübesiyle oluşturduğu kurumsal kimliğiyle deneyimli ve alanında uzman eğitim kadrosu, yenilikçi ve çeşitli eğitim metotları, sunulan zengin kaynaklarıyla tüm öğrencilerimizin beklentilerini karşılayacak kriterlere sahip köklü bir eğitim kurumudur.

Ankara’da kurulan ve Ankara merkezli yönetilmeye devam eden kurumumuz Eskişehir’de ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde aynı eğitimi aynı anda vermektedir. Ankara’da işlenen konu her kurumda aynı anda aynı gün veya hafta işlenmektedir.

Kaliteli eğitime yaptığımız yatırımla gelişen donanım ve yetkinliklerimizle, sürekli yenilenen müfredat ve sınav dinamiklerine en hızlı şekilde uyum sağlamış olarak başarı hikayelerimizi artmasını, gururla açıkladığımız kazananlar listemizin genişleyerek tüm öğrencilerimizin hayallerine ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin öğrenmesine, kişisel ve akademik açıdan gelişmesine, katkı sağlayarak, sınav teknikleriyle uyumlanmış eğitim metotlarıyla bilgi ve becerisini geliştirerek başarısını artırmayı amaçlamaktayız. Kaliteli eğitimin tüm unsurlarını içeren öğrenci odaklı eğitim modelimizle, öğrencimizle birebir iletişim ve iş birliği geliştirerek katılımcılığını artırarak nitelikli, etkin çalışma disiplini oluşturmasını sağlıyoruz.

Odtülüler Eskişehir Bina
Odtülüler Eskişehir
Öğrencilerimize uyguladığımız deneme sınav sonuçlarının doğru analizi ile edindiğimiz bilgiler sonucunda belirlediğimiz ihtiyaç ve eksiklerine yönelik etüt çalışma sistemimizle doğru şekilde yönlendirerek başarıya giden yol haritasını belirlemekteyiz. Profesyonel eğitim koçluğu uygulamamız ile her öğrencimizi tüm yönleriyle ele alarak, profiline uygun yöntemlerle başarıya ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Uyguladığımız yöntemlerle öğrencilerimizin çalışma alışkanlığını pozitif yönde değiştirerek potansiyelini gerçekleştirmesine olanak sağlamakta ve etkin zaman yönetimi kuralları çerçevesinde disiplinli bir çalışma planı yürüterek başarının önünü açmaktayız.

Değişen ve gelişen dünyada teknoloji bağımlılığından kaynaklanabilecek zaman kaybı ve öğrenme güçlüğünü uyandırma zinciri yöntemimiz sayesinde etkisiz hale getirerek zamanı etkin kullanmasını ve öğrendiklerinin kalıcı olmasını sağlamaktayız. İstenilen, hedeflenen başarıyı yakalamak için tüm uzman kadromuzla öğrencilerimizin performansını büyük bir dikkatle yakından takip ederek hem öğrencimize hem veli bilgilendirme sistemi ile velilerimize geri bildirim vermekteyiz. Rehberlik hizmetimiz tüm süreçlerde etkin rol alarak, öğrencilerimizin sınava hazırlık döneminde yaşayabileceği stres ve kaygıyı en aza indirmek için çeşitli çalışmalar yürüterek hedeflenen başarıya ulaşmak için destek vermektedir.

Hemen hızlı detaylı bilgi alın

Hızlı İrtibat

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

    Sohbet Başlatın
    Hemen soru sorun
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabilirim?