Eskişehir Dershane Yorumları

Dershane seçimlerimizi yaparken birçok seçenek içerisinde en iyi dershane olarak nitelendirebileceğimiz eğitim kurumunun öncelikli olarak uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve başarı hikayelerine bakılmalıdır. Bunun yanısıra verilen eğitimin kalitesi her yönüyle sorgulanmalı; uzman eğitim kadrosu, ders saatleri, etüt çalışmaları, kaynak kitaplar göz önünde bulundurulmalıdır. Odtülüler olarak bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyle etkin ve nitelikli öğrenmeyi hedefleyen çalışma metotlarımızla hedeflenen başarıyı gerçekleştiriyoruz. Odtülüler dershanesinde LGS, TYT, AYT ve YKS gibi tüm sınavlara hazırlanmak için gerekli eğitimleri vermekteyiz. Sınavlara hazırlanırken öğrencimizi her yönüyle ele alarak, hiçbir eksik kalmamasına özen göstermekteyiz.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Uzman eğitim kadromuz eşliğinde yenilikçi ve çeşitli eğitim metotları ile nitelikli ve disiplinli çalışmayı teşvik ederek başarıya ulaşmayı hedeflemekteyiz. Çeşitli eğitim metotlarının yanısıra zengin kaynak kitaplardan faydalanıyoruz. Öğrenmenin nitelikli ve etkin gerçekleşebilmesi için alanında uzman eğitimcilerimiz ile her öğrenciye özel çalışma planını disiplin içerisinde yürüterek başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz. Deneme sınav sonuçlarında yüksek başarı yakalansa dahi eksik, hatalı bilgileri ivedilikle tamamlaması için geribildirimler veriyoruz. Yapılan deneme sınavlarında alınan temel eğitimden kaynaklanan bilgi eksiklerinde ise etüt çalışmalarıyla farkı en hızlı şekilde tamamlamasını sağlamaktayız. Butik sınıflarımızla her öğrencimize yakından ilgi gösteriyoruz, böylece öğrenci öğretmen ilişkisini güçlendirerek öğrencinin tüm sorularına cevap bulması ve çalışmalarını planlı bir şekilde devam etmesini birebir takip ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden uzun yıllara dayanan kurumsal geçmişimizle birçok başarı hikayemizle hizmet vermekteyiz.

  Dershane yorumlarında fiyatların Etkisi

  Dershane seçimi yaparken sadece fiyata bakarak değerlendirme yapılmamalıdır. Fiyat fayda ilişkisinin ne ölçüde sağlandığının araştırılması son derece önemlidir. Odtülüler olarak donanım ve yetkinliklerimizle sürekli yenilenen müfredat ve eğitim modeline en hızlı biçimde ayak uydurarak başarıyı hedefliyoruz. Okullarda verilen standart eğitim sınavlara hazırlama konusunda yetersiz kalmaktadır, sınavların çeşitlenmesi, soru tiplerinin değişmesi öğrenciyi zorlamaktadır.

  Odtülüler olarak sınavlara hazırlanma metotlarının profesyonelce ele alınması ve disiplin çerçevesinde yürütülmesiyle başarının geçekleştiğinin bilinciyle hedeflerimize ulaşıyoruz. Odtülüler dershanesinde TYT, AYT, YKS gibi tüm sınavlara hazırlanırken alanında uzman eğitimcilerimizle, zengin kaynak kitaplar, çeşitli eğitim metotlarımızla öğrencilerimize eğitim koçluğu vererek istedikleri başarıyı yakalamaları için her açıdan destek verilmektedir. Yüksek başarı hedefi ile stres ve kaygı yaşayan öğrencilerimize koçluk sistemi ile disiplinli bir çalışma planı yürütmesini sağlıyor ve başarı motivasyonunu artırıyoruz. Rehberlik servisimiz öğrencilerimizin kaygısını azaltmada, motivasyonunu artırarak ders çalışma becerisini yükseltmede deneyimli eğitimcilerimiz ile destek olmaktadır.

  Dershane güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve diğer kriterlerden bahsettiğimiz yazımız dikkatinizi çekebilir ilgili yazımızı okumak için: https://www.odtululereskisehir.com/eskisehir-dershane/

  Eskişehir Dershane Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

  Sınavlara hazırlanacak öğrencinin potansiyelini en iyi şekilde gerçekleştirebilmesi için seçeceği eğitim kurumunda; eğitimcilerin alanında uzman ve deneyimli olmasına, kaynaklar yönünden zengin olmasına, çeşitli eğitim metotlarının uygulanıyor olmasına özen gösterilmelidir. Kurumumuz dershane işleyişinde uzun yılların tecrübesiyle, uzman ve deneyimli eğitimcilerimizle, öğrencilerimizin eksiklerini zamanında tespit ediyor, verdiğimiz etüt çalışmalarıyla en kısa sürede tamamlamasını sağlıyor, kullandığımız çeşitli ve nitelikli kaynaklar ile başarısını artıyoruz. Az kişilik butik sınıflarda verdiğimiz eğitimle öğrencimizle birebir ilgileniyor, daha etkin ve planlı ders çalışmasını teşvik ediyoruz. TYT, AYT ve YKS sınavlarında, kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmiş, zaman yönetimini etkin biçimde yürütebilen öğrencilerin başarıyı yakaladığının farkındalığıyla tüm çalışma planımızı bu çerçevede yürütüyoruz.

   

  Eskişehir Dershane Yorum Önerileri

  Sınavlara hazırlanan öğrenciler, eğitim sisteminin sürekli olarak değişmesiyle nasıl ders çalışması gerektiği konusunda zorluklar yaşayabilmektedir. Bu zorlukları ortadan kaldırarak öğrenciyi hedeflediği başarıyı ulaştırmada dershanelerin rolü oldukça önemlidir. Dershaneler öğrenciyi daha etkin ve verimli çalışması konusunda disipline ederek çalışma motivasyonu artırmaktadır. Odtülüler dershanesi olarak uyguladığımız deneme sınav sonuçlarını doğru biçimde analiz etmeye özen gösteriyor, yapılan analizler sonucunda öğrencinin profilini oluşturuyor, profiline uygun yol haritası çiziyoruz.

  Profesyonel eğitim koçluğu ile öğrencilerimizle birebir ilgileniyor, önerdiğimiz çalışma planlarını titizlikle ve disiplin içerisinde yürütmesini sağlayarak hedeflediği başarıya ulaşmasını sağlıyoruz. Geleceğini şekillendireceği AYT, TYT, YKS gibi önemli sınav süreçlerinde hem çalışmalarını yakından takip ediyor hem de mental olarak sınava hazırlanması için rehberlik servisimiz yoluyla destek oluyoruz. Alanında uzman eğitimcilerimiz, deneyimli rehberlik servisimiz ve kaliteli kaynak yayınlarımız aracılığıyla sınavlara en iyi şekilde hazırlanarak öğrencilerimizin başarı hikayelerini artırmayı amaçlıyoruz.

  En İyi Dershane Yorumları

  Eskişehir’de nüfusun çoğunluğu gençlerden oluşmaktadır, genç nüfusa eğitim hayatında destek olmak amacıyla eğitim kurumlarının sayısı da oldukça fazladır. Eğitim kurumlarını değerlendirirken, günümüz şartlarında teknoloji bağımlılığından kaynaklanan öğrenme güçlüğünü, verimsiz ders çalışma planlarını ortadan kaldıracak eğitim kurumlarını tercih etmeye özen göstermeliyiz. Bu tercihte önemli faktörlerden birisi de uzun yıllara dayanan tecrübedir. Sürekli değişen eğitim modellerine uzun yıllardır uyum sağlayarak başarıyı yakalayan dershanelerin seçimi başarının anahtarı almaktadır. Okullardan farklı olarak dershanelerde TYT, AYT, YKS gibi zorlayıcı sınavlara hazırlanmak yöntem dahilinde gerçekleşmektedir, öğrenci hazırlığının tüm aşamalarında birebir takip edilerek başarıyı yakalamaktadır. Öğrencinin sadece konuyu anlaması öğrenmenin gerçekleşmesi için yetersizdir; konuyu anlayan, öğrenmeyi gerçekleştiren ve hayata geçiren öğrenci başarılı olmaktadır. Bu amaçla Odtülüler Dershanesi uzun yıllardır edindiği tecrübeyle, uzman kadrosuyla, farklı birçok eğitim metodu uygulayarak, öğrencisini yakından tanıyarak, eksiklerini zamanında ve doğru tespit ederek öğrencisine liderlik ederek istediği başarıyı yakalamasını sağlamaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06