Eskişehir Butik Dershane

Odtülüler Dershanesi

Hızla gelişen ve değişen dünyada teknolojik gelişmelerle birlikte bilginin önemi artarak kişinin bireysel ve sosyal yönden gelişimine daha fazla önem verilmektedir. Sadece akademik yönden gelişim yeterli olmamakta bireyin sosyal yaşam becerileri de öne çıkmaktadır. Eğitim sistemine yeni anlayış getiren butik dershaneler özel ders ve sınıf ortamını birleştirerek bireyin her yönüyle gelişimine imkân sağlamaktadır. Butik dershaneler öğrenciyi merkeze alarak öğrenme stillerini ve alışkanlıklarını bilerek özel çalışmalar yürütmek, sınav teknikleriyle becerilerini artırmak, zaman yönetimini öğretmek, iletişim ve iş birliklerini sağlayarak tüm süreçlerde aktif kılmak gibi önemli adımlarla ilerlemektedir. Uygulanan tüm eğitimlerin amacı öğrencinin kendini yöneterek kişisel sorumluluklarını yerine getirmesini sağlayabilmektir. Bu sayede ne istediğini ifade eden, hedeflerini belirleyen öğrenciler çok daha başarılı bir eğitim hayatı sürdürmektedir.

 

Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
Her hafta yaptığımız denemelerin ardından soruları tek tek incelemek ve analizler çıkartmak… Bundan daha iyisi olamaz arkadaşlar.
Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
Bir mezun öğrenci olarak acaba gerçekten üniversite hayalimi gerçekleştirebilir miyim derken bunu bana sağlayan Eskişehir Odtülüler Hocalarıma çokça teşekkür ederim.
Furkan ozdemir
Furkan ozdemir
Başarı tablosunu görünce ben de eskişehir odtülüler arasında olmalıyım demiştim. şimdi ne kadar da iyi bir karar verdiğimi daha çok anlıyorum.
Muhammet Dursun
Muhammet Dursun
Verdikleri kitaplar hem çok kaliteli hem de öğretici. Kafa karıştırmayan anlatım diline sahip olan tüm hocalarıma buradan çokça selam olsun.
Yasin Özdemir
Yasin Özdemir
Her gidenin üniversite kazandığı bir ortamı çok merak etmiştim. Gittiğimde nasıl bir eğitim anlayışını görünce merak duygum yerini heyecana bıraktı.
Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
11.Sınıfta tanıştığım bu güzel insanlarla harika çalışmalar yaptım ve şimdi okulumu bitirip üniversitenin keyfini sürüyorum
Arif Eslem482
Arif Eslem482
İnternetteki dershane yorumları arasından bularak tanıştığım Eskişehir Odtülüler hem dersler hem denemeleriyle fark yaratıyor. TYT konularını kısa zamanda anlamımı sağladılar.
İsak Akba
İsak Akba
Var olan eğitim koçluk sistemini mutlaka araştırmanızı öneririm. Ben inanılmazı zor bir şekilde yararlandığım ve şimdi hedeflerim sahibim.
Umut Doğan
Umut Doğan
Hem akademik kadrosunun kalitesi hem de öğrenci koçluğunda sundukları artıları söyleyebilirim. AYT kursları tam anlamıyla kişiyi öne taşıma formatında tasarlanmış.
Erdem Orkun
Erdem Orkun
Çalışmayı hiçbir zaman sevemeyen beni bile harika metotlarıyla çok iyi noktalara getirdiler. Severek ders çalışmanın mümkün olabileceğini buradaki öğretmenlerden öğrendim.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Butik dershane anlayışında öğrencilere ayrılan zaman ve verilen birebir eğitimler maksimum fayda sağlayarak hedeflediği başarıya kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır. Öğrenci sayısının az olması kişiye özel çalışmaların daha rahat yürütülmesini sağlamaktadır. İyi ve kaliteli eğitimi daha fazla ilgiyle yakından takip edilerek alan öğrenci başarısını artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yılların deneyimi ile butik dershane çerçevesinde öğrenci odaklı olarak yürüttüğü tüm eğitim sürecinde alanında uzman eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir. Her öğrencisinin bilişsel seviyesini deneme sınav sonuçlarıyla analiz ederek çalışma programını belirlemekte ve öğrencisini sıkı takibe alarak sürecin etkin yönetilmesini sağlamaya büyük özen göstermektedir. Eğitim süresi boyunca öğrencilerimize eşlik eden eğitim koçluğu uygulamamız sayesinde durumlarını ve gelişimleri yakından takip edilmektedir.

  Butik sınıflarda uzman eğitimciler ile kendisine uygun çalışma planlarını çeşitli çalışma metotları, takviye etüt çalışmaları ve zengin kaynaklar yardımıyla disiplinle yürüten öğrencilerimiz hedefledikleri başarılara ulaşmaktadır.

  ESKİŞEHİR’DE BUTİK DERSHANE TAVSİYE

  Eğitim kurumlarında başarı öğrencilerin seviyelerinin ne ölçüde yükseltildiği ne kadar katkı sağladığı ile ölçülmektedir. Okullarda verilen standart eğitim tam başarıyı sağlamakta yetersiz kalmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayısının fazlalığı sebebiyle öğretmenler öğrencilerinin durumunu analiz etmekte zorlanabilmekte, etüt ya da çözülemeyen soruların anlatımı ile ilgili taleplere zaman ayıramamaktadır.

   

  Butik dershaneler öğrenci sayısının daha az olması ile öğrenci öğretmen ilişkisini güçlendirmekte, eksikler daha net şekilde ortaya çıkmakta ve gidermeye yönelik kişiye özel uygulamalarla kalıcı öğrenme gerçekleşmektedir. Bu nedenle okula takviye ya da sınavlara hazırlık için butik dershaneler tavsiye edilmektedir. Odtülüler Dershanesi kurumsal tecrübesiyle, uzman kadrosuyla butik dershane anlayışı ile verdiği eğitimlerde öğrencilerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla birebir takip ederek çalışmalarını düzenli ve planlı yürütmesini sağlamaktadır. Tüm süreçte sistematik ve disiplinle ilerleyen öğrencilerimiz başarı potansiyellerini artırmaktadır.

  BUTİK DERSHANE YORUMLARI

  Eskişehir Dershane yorumlarında butik dershaneler yoluyla eğitim alan öğrencilerin olumlu geri bildirimleri olduğu görülmektedir. Yorumlarda belirtildiği üzere kişiye özel programlar yürütülen, detaylı sınav sonuçları analizi yapılan, etüt çalışmalarıyla desteklenen butik dershane eğitimi ile başarı oranlarındaki artışlar öne çıkmaktadır. Her zaman öğrencilerinin başarısını ilke edinen Odtülüler Dershanesi 15 yıllık tecrübesi ile alanında deneyimli ve bilinçli eğitimcileri, uzman kadrosu ile butik dershane hizmeti vermektedir. Kalabalık sınıflarda etkin ve verimli iletişim sağlama imkânı azaldığından butik dershane hizmeti ile öğrencisiyle iletişimini güçlü tutmakta ve profiline uygun çalışmaları istikrarlı biçimde yürütmesi takip edilmektedir.

  Bu çerçevede gerçekleşen eğitim ile öğrenci eksiklerini etüt çalışmaları, ek dersler yoluyla kısa sürede tamamlayarak başarısını üst seviyeye taşımaktadır. Eğitim koçluğu uygulaması ve motivasyon uygulamaları ile her yönden destek alarak hedeflerine ulaşmaktadır.

  BUTİK DERSHANE FİYATLARI

  Butik dershane fiyatları standart dershane fiyatlarına göre daha farklı oranlarda belirlenmektedir. Seçilecek butik dershanede verilecek eğitimin içeriğine ve niteliğine dikkatlice bakarak fiyat değerlendirmesi yapılmalıdır. Sınıflardaki öğrenci sayıları değişkenlik gösterebilen butik dershanelerde uzman tecrübeli kadro, deneme sınav sayısı ve etkin analizi, kaynak çeşitliliği gibi hususlara dikkat edilerek seçim yapılması önerilmektedir.

  Uzun yılların tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi iyi ve kaliteli eğitim anlayışından taviz vermeden butik dershane fiyat politikasını belirlemektedir. Kaliteli eğitimin tüm unsurlarını barındıran kurumsal kimliğiyle öğrencisini her yönden gelişmesini sağlamak üzere uzman kadrosu, birçok eğitim metodu ve uygulaması ile hizmet vermektedir.

  BUTİK DERSHANE ÖNERİLERİ

  Butik dershaneler öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerini ön plana çıkararak, her öğrencisine yeteri kadar vakit ayırarak tam öğrenmeyi etkin biçimde gerçekleştirerek başarı oranını artırması sebebiyle önerilmektedir. Kalabalık sınıflarda eğitimin verimi ve başarısı düştüğünden öğrenciler butik dershanelerde eğitimi sıkça tercih etmektedir.

  Butik dershanelerde öğrenci sayısının azlığı sayesinde öğrencilerin daha kolay takibi yapılabilmekte, eksikleri tam olarak belirlenmekte ve en kısa zaman diliminde giderilmesine yönelik özel çalışmalar yürütülmesine olanak sağlamaktadır. Uzun yıllardır eğitim alanındaki tecrübesiyle köklü bir eğitim kurumu olarak yer alan Odtülüler Dershanesi deneyimli ve uzman kadrosuyla verdiği butik dershane eğitimlerinde öğrencilerinin bireysel farklılıklarını gözeterek kişiye özel çalışma planları oluşturarak eğitim koçluğu uygulamakta ve etkin öğrenci takibini gerçekleştirerek başarının yolunu açmaktadır.

  EN İYİ BUTİK DERSHANE

  Butik dershaneler içerisinde en iyisini seçebilmek adına bazı önemli kriterlerin bulunmasına azami özen göstermek önemlidir. En iyi butik dershanelerde her öğrencinin akademik durumu ve potansiyeli göz önünde bulundurularak uzman kadro ile özel çalışma programları düzenlemeli, sınav sonuçları etkin analiz ve takip edilmeli, eğitim koçluğu, motivasyon uygulamaları gibi çeşitli metotlarla öğrencinin akademik ve psikolojik yönden sağlıklı bir süreçte eğitim alması sağlanıyor olmalıdır.

  Odtülüler Dershanesi butik dershane eğitiminde öğrencisinin her bakımdan gelişimine özen göstererek kaliteli eğitim anlayışı ile uzun yıllardır hizmet vermeyi sürdürmektedir. Başarı hikayeleriyle güçlenerek yenilikçi, çağdaş ve çeşitli eğitim metotlarını uzman kadro eşliğinde uygulayarak her öğrencisiyle yakından ilgilenmektedir. Eğitim süreçlerinin tümünde gösterilen disiplin, özen ve dikkat öğrencilerin performansını üst seviyelere çıkarmaktadır.

  MEZUN BUTİK DERSHANE

  Mezun durumundaki öğrenciler okula devam zorunluluğu olmadığından tam gün eğitim alma şansına sahip olmaktadır. Tam gün alınan eğitimin butik dershanelerde daha az sayıda öğrenciyle gerçekleşmesi daha etkin ve verimli çalışma disiplini oluşturmada büyük kolaylık sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi mezun durumundaki öğrencilerine sunduğu butik en iyi dershane eğitiminde akademik ortamdan uzaklaşmadan tam zamanlı olarak vermektedir. Sınav sürecini daha önce tecrübe eden öğrencisine eksiklerine ve beklentilerine yönelik çalışmaları uzman eğitimcilerimiz eşliğinde sistematik biçimde yürütmesini sağlanmaktadır.

  Sınav kaygısını üst seviyede yaşayarak performansı olumsuz etkilenebilecek öğrencilerimize eğitim koçluğu, motivasyon, rehberlik uygulamalarımız ile devreye girerek etkin şekilde destek verilmektedir. Yürütülen tüm çalışmaların başarısını olumlu yönde artırması için titizlikle takibi yapılarak hedeflerine ulaşması sağlanmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06