Eskişehir YKS Dershaneleri

Odtülüler Kurum

Her yıl üniversite sınavlarına katılan öğrenci sayısında büyük artışlar görülmektedir. Bu artışlarla sınavlarda başarılı olmak giderek zorlaşmaktadır. YKS sınavlarına hazırlanmak yoğun çalışma temposu gerektirmektedir. Hazırlık sürecinde öğrenci hedeflerini açık ve net belirlemeli, ciddi planlamalar yapmalıdır. Belirlenen hedefe iyi planlama ile adım adım ilerlemek önemlidir. YKS gibi birçok aşamalı sınavlara hazırlığın öğrencilerin destek almadan yürütmesi oldukça zordur. Sınavlara hazırlıkta dershanelerden destek alan öğrenciler hazırlık sürecinde zihinlerinde oluşan soruları en aza indirgemekte, doğru ve etkili çalışma planlarını disiplinle yürütmeyi öğrenerek sürece hız kazandırarak ilerlemekte ve hedeflediği başarıya ulaşmaktadır.

 

Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
Her hafta yaptığımız denemelerin ardından soruları tek tek incelemek ve analizler çıkartmak… Bundan daha iyisi olamaz arkadaşlar.
Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
Bir mezun öğrenci olarak acaba gerçekten üniversite hayalimi gerçekleştirebilir miyim derken bunu bana sağlayan Eskişehir Odtülüler Hocalarıma çokça teşekkür ederim.
Furkan ozdemir
Furkan ozdemir
Başarı tablosunu görünce ben de eskişehir odtülüler arasında olmalıyım demiştim. şimdi ne kadar da iyi bir karar verdiğimi daha çok anlıyorum.
Muhammet Dursun
Muhammet Dursun
Verdikleri kitaplar hem çok kaliteli hem de öğretici. Kafa karıştırmayan anlatım diline sahip olan tüm hocalarıma buradan çokça selam olsun.
Yasin Özdemir
Yasin Özdemir
Her gidenin üniversite kazandığı bir ortamı çok merak etmiştim. Gittiğimde nasıl bir eğitim anlayışını görünce merak duygum yerini heyecana bıraktı.
Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
11.Sınıfta tanıştığım bu güzel insanlarla harika çalışmalar yaptım ve şimdi okulumu bitirip üniversitenin keyfini sürüyorum
Arif Eslem482
Arif Eslem482
İnternetteki dershane yorumları arasından bularak tanıştığım Eskişehir Odtülüler hem dersler hem denemeleriyle fark yaratıyor. TYT konularını kısa zamanda anlamımı sağladılar.
İsak Akba
İsak Akba
Var olan eğitim koçluk sistemini mutlaka araştırmanızı öneririm. Ben inanılmazı zor bir şekilde yararlandığım ve şimdi hedeflerim sahibim.
Umut Doğan
Umut Doğan
Hem akademik kadrosunun kalitesi hem de öğrenci koçluğunda sundukları artıları söyleyebilirim. AYT kursları tam anlamıyla kişiyi öne taşıma formatında tasarlanmış.
Erdem Orkun
Erdem Orkun
Çalışmayı hiçbir zaman sevemeyen beni bile harika metotlarıyla çok iyi noktalara getirdiler. Severek ders çalışmanın mümkün olabileceğini buradaki öğretmenlerden öğrendim.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz


  Uzun yılların tecrübesiyle güçlü kurumsal yapısıyla Odtülüler Dershanesi YKS sınavlarına öğrencilerini tam anlamıyla hazırlayacak nitelikte ve kalitede eğitim programlarını akademik yetkinliğe sahip uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Öğrencilerimizin eğitim ortamından maksimum faydayı sağlayabilmesi için eğitim koçluğu uygulanmaktadır. Eğitim koçluğu ile her öğrencinin deneme sınavlarıyla belirlenen eksikler ve kazanımlarına uygun planlar dahilinde belirlenen çalışma programlarını düzenli bir şekilde uygulaması yakından takip edilir. Deneme sınav sonuçlarının etkin biçimde analiz edilerek bireysel çalışma programları düzenlenmesine özen gösterilmektedir.

  Temel amacımız öğrencimizin sınava yönelik tüm ihtiyaçlarını belirlemek ve en yüksek seviyede karşılamaktır. Hedefleri doğrultusunda gerçekçi ve uygulanabilir planlar eşliğinde çalışma gerçekleştiren öğrencilerimiz başarıya ulaşmakta zorlanmamaktadır. Sınavlara hazırlık sürecinde öğrencimizin akademik yönden gelişimini sağlamak üzere etkin biçimde rol alarak, çeşitli eğitim metotları, doğru ve zengin kaynaklarla uzman eğitimcilerimiz eşliğinde gerçekleşen eğitim koçluğu çerçevesinde öğrenci odaklı eğitim anlayışı ile başarıları artırmayı hedeflemekteyiz.

  Yks Dershaneleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  YKS sınavlarına hazırlanırken dershane seçiminde dikkat edilmesi gereken birtakım kriterler başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Seçilecek dershanelerde;

  • Eğitim kadrosunun alanında uzman ve yetkin olması,
  • Eğitim metotlarının çeşitliliği ve zengin kaynaklar sunulması,
  • Deneme sınav sonuçlarının etkin analiz ve değerlendirmesi,
  • Etüt çalışmaları, eğitim koçluğu gibi birebir çalışma sistemlerinin etkin uygulanması,
  • Rehberlik servisinin alanında deneyimli olması, süreçte destek ve motivasyonu sağlaması,
  • Veli bilgilendirme ve öğrenci takip sistemi uygulamalarının bulunması

  Belirtilen kriterleri sağlayan eğitim kurumları öğrencilerinin potansiyellerini açığa çıkararak başarılarını üst seviyelere çıkarmaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesi ve deneyimiyle oluşturduğu başarıyı hedefleyen eğitim anlayışında donanımlı uzman kadrosu eşliğinde hizmet vermektedir. Kaliteli eğitimin tüm kriterlerini bünyesinde sunarak sağlıklı ve başarılı bir sınav süreci yürütülmesine özen göstermektedir.

   

  En İyi Eskişehir Yks Dershaneleri

  YKS sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmak için çok sayıda dershane yorumları arasından seçim yaparken zorluklar yaşanmaktadır. Seçeneklerin fazla olması öğrencilerde kafa karışıklığına neden olabilmektedir. Bu nedenle en iyi olarak değerlendirmesi yapılan dershanelerin özelliklerine odaklanmak önemlidir. Öğrencilerini kurumsal disiplinle, uzman ve deneyimli eğitimcilerle, çeşitli eğitim metotları ve sınav teknikleriyle zenginleştirilmiş bireysel çalışma programıyla ele alan dershaneler başarıyı getirmektedir. Odtülüler Dershanesi alanında uzun yılların getirdiği donanım ve deneyimleriyle, güçlü eğitim kadrosu ve öğrenciyi yakın takibe alan eğitim anlayışıyla sınavlara hazırlamaktadır. YKS sınavlarına hazırlanırken eğitim koçluğu uygulayarak öğrencinin üzerinde baskı yaratmadan ve birçok eğitim metodu, zengin kaynaklar ve deneme sınav sonuçlarını gerçekçi analizi ile adım adım temposunu artırarak ilerlemeyi sağlamayı hedeflemektedir.

  Öğrencinin ihtiyacına ve öğrenme stiline uygun yürütülen tüm çalışmalar başarı potansiyelini artırarak hedeflerine gerçekleştirmesine destek olmaktadır. YKS gibi eğitim hayatını şekillendirecek sınavlara hazırlıkta yüksek stres ve kaygı yaşanabilmektedir, uzman rehberlik servisimiz ile hazırlık sürecinin tümünde stres ve kaygıyı azaltacak çalışmalar yürütülerek öğrencimizin daha başarılı ve etkin sonuçlar almasını hedeflemekteyiz. Hazırlık sürecini, kendine özel çalışma programlarıyla, stres ve kaygısını azaltarak çeşitli sınav teknikleriyle, zamanı etkin yönetmeyi öğrenen öğrencilerimiz çok başarılı sonuçlar almaktadır.

  Eskişehir Yks Dershaneleri Yorumları

  Sınavlara hazırlanan öğrencilerin YKS en iyi dershane dair yorumlarında altı çizilerek belirtilen önemli kriter seçilecek eğitim ortamının kalitesi ve niteliği olmaktadır. Eğitimin kalitesi ve niteliğinde öncelik deneyimli ve yetkinlik sahibi eğitimciler ile kurumsal disiplin anlayışının bulunması olarak belirtilmektedir. Bulunduğu eğitim ortamında anlaşıldığını ve ihtiyaçlarına karşılık verildiğini hisseden öğrencinin motivasyonu artarak çalışmalarını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

  YKS gibi stres ve kaygının üst seviyede hissedildiği sınavlara hazırlıkta motivasyonu yüksek tutarak eğitimcileriyle iletişim ve iş birliğini artırarak sürecin yaşanması başarıyı getirmektedir. Odtülüler Dershanesi alanında uzman kadrosu, kurumsal alt yapısı ve tecrübesiyle öğrencisine özel çalışma planları uygulayarak YKS sınavlarında başarı hikayelerine yenilerini eklemektedir. Hazırlık sürecinde tam öğrenme modelini benimseyen çalışma metotlarını zengin kaynaklar, deneme sınavlarının analizi, uzman eğitimcilerle eğitim koçluğu çerçevesinde sunmaktadır.

  Eskişehir Yks Dershaneleri Fiyatları

  YKS dershanelerinin fiyatları çok değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlar eğitim kurumunun sağladığı olanaklar çerçevesinde değerlendirilmelidir. Eğitim ortamının her açıdan zenginleştirilmesi öğrencinin birçok yönden gelişmesine imkân sağlamaktadır. Alanında uzman her öğretmeniyle iletişim halinde, kendisine uygun çalışmaların titizlikle değerlendirildiği eğitim koçluğu uygulamalarıyla hedefe ulaşmakta zorluk yaşanmamaktadır. Bütçeye uygunluk açısından değerlendirilerek seçim yapılırken eğitim ortamının niteliği ve içeriğini dikkatlice inceleyerek karar vermek en doğru seçenek olmaktadır.

  Kalitesinden ödün vermeyerek uzun yıllardır eğitim alanındaki başarı hikayelerini sürdüren Odtülüler Dershanesi yenilikçi ve çağdaş eğitim anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir. YKS sınavlarına hazırlanan her öğrencisinin başarıya ulaşması için ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya büyük özen göstermektedir. Bu amaca uygun olarak uzman eğitim kadrosu ile öğrenci merkezli çalışmalar yürüterek sürecin tamamında eğitim koçluğu uygulayarak hedeflenen başarıya ulaşılmasını sağlamaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06