8. Sınıf Programı

8. Sınıf Dershane

8. Sınıfta uygulanan Liselere Geçiş Sınavı ( LGS ) ortaokuldan liseye geçiş yapacak öğrencilerin puanlarına göre yerleştirileceği sınav türüdür.

Eğitim hayatının önemli dönemini kapsayan lise eğitiminin niteliği iyi bir üniversiteye yerleşmek için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple LGS sınavlarına hazırlık için Odtülüler Dershanesi olarak uzman eğitim kadromuzla çeşitli eğitim metotlarıyla 8. sınıf gruplarımıza hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimizin istedikleri başarıya ulaşmaları için eğitim koçluğu uygulayarak her öğrencimize özel çalışma disiplinleri oluşturmaktayız. 15 yıllık tecrübemiz ve geniş eğitim metotları ve zengin kaynaklar ile yürüttüğümüz tüm çalışmalarımız öğrencilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlenmektedir.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

8. SINIFTA DERSHANE’NİN ÖNEMİ

LGS sınavlarına girecek öğrencilerimizin yaş grubu nedeniyle dershaneye giderek hazırlık yapılması konusunda tereddütler yaşanmaktadır. Bu yaş grubunda hazırlığın dershaneler aracılığıyla yapılmasına ihtiyaç olmadığı düşünülmektedir. Doğru çalışma biçiminin özellikle erken yaşlarda kazanılması ilerideki eğitim yaşamını daha etkin sürdürülmesi açısından önemlidir. Nasıl ders çalışacağını bilen, çalışmalarını disiplinle sistematik yürüten, zamanı iyi yönetmeyi öğrenen öğrenci eğitim hayatında her yönüyle başarıyı yakalamada zorluk çekmemektedir.

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Odtülüler Dershanesi olarak LGS’ye hazırlanan öğrencilerimizin erken yaşta edineceği doğru çalışma alışkanlıklarının başarının anahtarı olduğunun bilincinde koçluk becerisi yüksek deneyimli kadromuzla hazırlık sürecini yürütmekteyiz. Öğrencilerimizin sadece son sene çalıştığı ders ve konuların sınav başarısı için yetersiz olduğunu bilerek temelden kaynaklanan eksiklerini tespit etmeye yönelik deneme sınavları yapmaktayız. Eksikliğin hangi sınıf ve konuda gerçekleştiğinin tespiti ve giderilmesine yönelik yürütülecek çalışmaların yakından takip edilmesi son derece önem arz etmektedir. Bu amaçla deneme sınav sonuçlarının etkin analizi ile belirlediğimiz eksikleri tamamlamaya yönelik olarak oluşturulan çalışma programlarının verimli ve nitelikli olarak, disiplin çerçevesinde yürütülmesini birebir takip etmekteyiz.

  Uzman rehberlik servisimiz ile her öğrencimizle yakından ilgilenerek hazırlık sürecinin tamamında stres ve kaygıyı azaltması konusunda çalışmalar yürütmekteyiz. Doğru çalışma yöntemleri benimseyen, eksiklerini kendisine uygun çalışmalarla tamamlamış, çeşitli soru tipleri ve teknikleri ile sınava hazırlanan öğrencilerimiz stres ve kaygısını da minimuma indirgeyerek zamanı en etkin şekilde planlamış ve yönetmiş olarak başarıya ulaşmaktadır.

  8. sınıf ve diğer sınıflarımız ile ilgili genel bir bilgi ve fiyat detayını verdiğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz:
  https://www.odtululereskisehir.com/eskisehir-dershane/

  8. SINIFTA DERSHANE SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

  LGS sınavlarına hazırlık öğrencinin iyi bir eğitim kurumuna adım atmasını sağlayarak üniversite sınavı için etkili, önemli bir başlangıç yapmasına olanak sağlamaktadır. İyi bir lise eğitimi öğrencinin daha net hedefler koymasını, daha nitelikli ve etkin çalışma programları uygulayarak başarıyı yakalamasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle 8. Sınıfta LGS sınavları için yapılacak hazırlığın mutlaka kaliteli eğitim anlayışını benimseyen eğitim kurumlarında yapılması gereklidir. Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesiyle, kurumsal kimliğiyle, kaliteli eğitimin tüm unsurlarını içeren eğitim anlayışı ile öğrencilerini LGS sınavlarına hazırlamaktadır. LGS sınavlarında başarıyı yakalamak için uzman ve alanında deneyimli eğitim kadromuzla, yeni nesil eğitim anlayışına uygun hazırlanmış eğitim ortamında öğrencilerimizin yeterli ve eksiksiz bilgi edinmesini hedeflenerek sınava hazırlık süreci yürütülmektedir. Bu süreçte bireysel farklılıkları gözeterek uyguladığımız eğitim koçluğu ile çeşitli eğitim metotları, zengin kaynaklar ve deneyimli rehberlik servisimiz ile yol almaktayız. Öğrencimizle birebir iletişim ve iş birliği halinde yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde istenilen başarıya ulaşılabilmektedir.

  8. SINIF LGS EN İYİ DERSHANE

  8. sınıfta LGS sınavlarına hazırlık için seçilecek en iyi dershaneyi belirleyebilmek adına başarıyı sağlayan önemli kriterlerin bulunmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Hazırlık için seçilecek dershanede tecrübeli kurumsal yapı, öğrenci odaklı eğitim anlayışı, yenilikçi ve etkili eğitim metotlarını içermesi, ders saati sayısı, sınav sonuçlarının analizi ile doğru seviyeyi belirleme, zengin kaynak bulundurulması gibi kriterlerin bulunmasına azami önem verilmelidir. Koçluk eğitim sistemi uygulayan Odtülüler Dershanesi bireysel öğrenme farklılıklarını ve seviyelerini gözeterek butik dershane anlayışı ile az kişilik sınıflarda eğitim olanağı sağlayarak öğrencisiyle yakından ilgilenerek, durumunu ve gelişimini titizlikle takip etmektedir. Tüm süreçlerde etkin rol alarak yürüttüğü çalışmalarla öğrencilerine doğru, etkin ve verimli çalışma disiplini geliştirerek potansiyelini artırmasını sağlamakta ve istediği başarıya ulaşabilmesi için her yönüyle destek olmaktadır.

   

  8. SINIF LGS DERSHANE FİYATLARI

  LGS’ye hazırlıkta dershane fiyatları birbirinden oldukça farklılıklar göstermektedir.

  LGS’ye hazırlanırken seçilecek dershanenin bütçeye uygunluk değerlendirilmesi yapılmasının yansıra kaliteden ödün vermeden zengin içerikli eğitim politikasıyla eğitim veriyor olmasına özen gösterilmelidir. Dershanenin vereceği eğitimin niteliği ve içeriği fiyatlarına yansıtılabilmektedir. Bu nedenle detaylı olarak incelenmeli ve bilgi edinilerek seçim yapılmalıdır. Gelişen dünyada teknolojinin ilerlemesine paralel olarak birçok eğitim kurumunda çeşitli eğitim metotları uygulanmaktadır. Yenilikçi ve geliştiren eğitim metotları özellikle erken yaş gruplarında daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

  Odtülüler Dershanesi tecrübeli kurumsal yapısıyla, yenilikçi ve teknolojiye uyumlanmış eğitim metotları ile kaliteden ödün vermeden fiyatlarını belirlemeye özen göstermektedir. Uzun yıllardır süregelen kaliteli eğitim anlayışı ile öğrencisine destek vererek başarılarının önünü açmaktadır. Tüm öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06