Öğrenci Takip Sistemi

Odtülüler Dershanesinde öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimini takip edebilmek ve desteklemek için öğrenci takip sistemi uygulanmaktadır. Öğrenci takip sistemiyle öğrenci hakkında detaylı gelişmiş raporlar dijital ortamda sunulmaktadır. Bu sistemle öğrencimizin süreç içerisindeki gelişimi anlık takip edilebilir, eksik kalınan konular ile ilgili öğrenciye özel çalışmalar planlamalar yapılabilir.

Gelişimlerini yakından takip etmek öğrencimizin genel performansını ve verimliliğini artırmada önemli rol oynamaktadır. Öğrencilerimiz katıldığı deneme tarama sınavlarının sonuçlarının detaylı analizine ulaşarak hatalı ya da boş bıraktığı sorularak yönelik katıldığı etüt çalışmalarını takip ederek süreçteki gelişimini izleyebilmektedir. Öğrenci takip sistemi sayesinde eğitim sürecinin her aşamasında yapılan durum değerlendirmesi öğrencinin çalışmalara katılımını yüksek tutarak dinamik ve etkin bir öğrenme süreci yaşamasına olanak sağlamaktadır.

Uzman ve tecrübeli kadromuz eşliğinde koordineli yürütülen çalışmaların sonuçlarının dijital ortamda sunulması öğrencinin öz disiplininin gelişmesini sağlayarak başarısını artırmaktadır. Eğitim kurumunda ve evde istenildiği zaman kişisel gelişiminden haberdar olan öğrencinin her yönüyle eksiksiz çalışmalar yürütmesi sağlanmaktadır, başarı artışlarının analiz edilerek sayısal veriler ve grafiklerle destekleyen öğrenci takip sistemi hiçbir açık nokta kalmadan ilerlemeye olanak sağlamaktadır. Çalışma alışkanlıklarını pozitif yönde değiştirerek, kişisel hedefine odaklanarak, veriler sayesinde kazanmış olduğu gerçekçi ve çözüm odaklı bakış açısıyla süreci tamamlayan öğrencilerimiz istediği başarıya ulaşmaktadır.

Öğrencinin gelişiminin titizlikle takibinin yansıra öğrenciye ait diğer tüm bilgiler, devam durumu, geç gelme, erken çıkış gibi öğrenci takip sistemi üzerinden kayıt altına alınmaktadır.

Sorunuz var mı? Arayın!WhatsApptan YazınForum Doldurun

Odtülüler ile bir çok şekilde irtibat kurabilmek mümkün. İstediğiniz iletişim yöntemini seçin ve hemen detaylı bilgi alın
Hızlı İrtibat

Hızlı İrtibat

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

    Sohbet Başlatın
    Hemen soru sorun
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabilirim?