Eskişehir Mezun Dershane

Mezun Dershane

Eskişehir’de mezun durumunda sınavlara hazırlanacak öğrenciler için birçok seçenek bulunmaktadır. TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan mezun durumundaki öğrenciler, birçok seçenek içerisinden kendisine en uygun ve doğru tercihi yapmak konusunda zorluklar yaşayabilmektedir. Dershaneler mezun durumundaki öğrencilere, sınava yeni hazırlık yapan diğer öğrencilerden farklı olarak, okula devam zorunluluğu ortadan kalktığı için, tam zamanlı hizmet sunmaktadır. Mezun durumunda tam zamanlı dershaneye gidecek öğrencilerin önceki tecrübelerine dayanarak eksiklerini tam anlamıyla değerlendirerek ele alan dershane seçimi yapması önemlidir. Odtülüler Dershanesi mezun durumundaki öğrencilerine halihazırda okula devam ederek hazırlanan öğrencisinden farklı bir çalışma programı uygulamaktadır. Okula devam zorunluluğu olmadığından sınava odaklı bir çalışma yürütülmektedir.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Eğitim koçluğu uygulayarak uzman eğitim kadrosu ile öğrencisiyle birebir iletişim halinde eksiklerini tamamlaması sağlanmaktadır. Öğrencisiyle yakından ilgilenen ve yenilikçi eğitim modelini benimseyen anlayışı ile öğrenciyi merkeze alarak, disiplinle yürütülen çalışmalar sayesinde öğrencilerimiz istedikleri üniversiteye yerleşmede sorun yaşamamaktadır.

  Mezun Dershane Fiyatları

  Mezun dershane hizmetinde birbirinden farklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Üniversite sınavlarına hazırlık yapan mezun durumundaki öğrencilerin, fiyat değerlendirmesi yaparken, tecrübeli kurumsal kimlik, deneyimli ve donanımlı kadro, ders saati, deneme sınavlarının sayısı ve sonuçlarının doğru analizi, kaynak çeşitliliği gibi kaliteli eğitimin tüm unsurlarını içeren eğitim kurumunu seçmesi önemlidir. Tüm bu unsurları bulunduran dershanelerde fiyat önceliğini yitirmekte ve verilen eğitimin kalitesi ön plana çıkmaktadır. Uzun yılların tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi her öğrencisinin ihtiyacına yönelik, tüm beklentilerini karşılamak üzere, kaliteden ödün vermeden fiyatlarını belirlemektedir. Kaliteli eğitimin tüm unsurlarını koşulsuz yerine getirerek öğrencilerine tam donanımlı hizmet vermeye özen göstermektedir.

  Mezun Dershane Önerileri

  Mezun Dershane önerilerinde sınavlara hazırlanan öğrencinin hedeflediği puana ulaşma ya da sınav barajını geçememe gibi farklı sebeplerle mezuna kalmasını durumunu gözönünde bulundurarak öneride bulunulmaktadır. Öğrencinin kendi ihtiyacı ve beklentisine yönelik tercihi yaparken, hedeflediği başarıya ulaşması için doğru yönlendirilmesi önemlidir. Odtülüler Dershanesi öğrencisinin bireysel farklılıklarını gözeterek, gerçek ihtiyacına yönelik çalışma planları yürütmektedir. Deneme sınavları yoluyla tespit ettiği eksiklerin analiziyle, öğrencinin profiline ve hedeflediği başarıya uygun çalışmalarını disiplinle yürütmesi yakından takip edilmektedir. Tüm hazırlık süreçlerinde tam destek alan öğrencilerimiz istedikleri başarıyı yakalayabilmektedir.

   

  Mezun Dershane Yorumları

  Mezun Dershane yorumlarında bakıldığında, daha önce bu deneyimi yaşamış öğrencilerin önerileri dikkate alınarak tercih yapan birçok sayıda öğrenci olduğu görülmektedir. Sınavlara hazırlanan her öğrencinin akademik ve sosyal yönden farklılıkları olduğu düşünülerek yorumların içeriğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Öğrenci odaklı eğitim anlayışını benimseyen seçeneklerin değerlendirilmesi önemlidir, bu eğitim modelini başarıyla uygulayan dershanelerle TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan mezun durumundaki öğrenciyi rahatlatacak ve potansiyelini ortaya çıkaracak pekçok eğitim metotu uygulanmaktadır. Eğitim koçluğu uygulaması ile öğrencisini her yönüyle ele alan Odtülüler Dershanesi yürütülen tüm çalışmaların verimli ve etkin gerçekleştirilmesini titizlikle takip etmektedir. Birebir iletişim ve işbirliği halinde yürütülen çalışmalarla öğrencinin çalışma motivasyonu ve verimliği önemli ölçüde artmaktadır. Çalışmalarını istikrarlı biçimde gerçekleştiren, çeşitli sınav teknikleri yoluyla zamanı iyi yöneten tüm öğrencilerimiz hedefledikleri başarıya ulaşmaktadır.

  En İyi Mezun Dershane Nasıl Olmalı?

  En iyi mezun dershane değerlendirmesinde, verilen eğitimin kalitesi önem arz etmektedir. Dershane seçimi yapılırken, kaliteli eğitimin tüm unsurlarıyla hizmet veren, donanım ve yetkinlikleriyle, sürekli yenilenen eğitim modellerine uyumlanmış yapısıyla, başarıyı artırmayı hedefleyen kurumsal anlayışı barındıran dershaneler tercih edilmektedir. Bu anlayışı benimseyerek çalışmalarını yürüten dershanelerde sınavlara hazırlanan mezun durumundaki öğrencilerin çalışma istek ve motivasyonları artmakta ve başarıya ulaşmaktadır. Odtülüler Dershanesi mezun durumundaki öğrencisine en iyi dershane hizmetini sunmak üzere kaliteden ödün vermeden çalışmalarını yürütmektedir. Yenilikleri takip ederek geliştirdiği çeşitli eğitim metotları, kaliteyi hedefleyen tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim koçluğu uygulayarak, zengin kaynak ve rehberlik hizmeti eşliğinde öğrencisinin başarıya ulaşmasını hedeflemektedir.

  Mezun durumundaki öğrencisinin, ders çalışma disiplini, verimli ders çalışma konusundaki gerekli bilgiye sahip olmaması nedeniyle başarısızlığa uğramasını önlemek ve öğrenme alışkanlıklarını pozitif yönde değiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla öğrencisiyle birebir yakından ilgilenerek eğitim koçluğu vermekte ve öğrenme sürecinin etkin, verimli sürdürülmesini sağlamaktadır. Yapılan çalışmalarla bilgi ve becerisi artan öğrencilerimizin sınav stres ve kaygısı azalmakta ve etkin zaman yönetimi gerçekleşerek istenilen başarıya ulaşmaktadır.

  Butik Mezun Dershane Avantajlı Mı?

  Mezun durumundaki öğrencilerin birçoğu butik dershaneleri tercih etmektedir. Butik dershanelerde az sayıda öğrenciyle sınıflar oluşturulmaktadır. Az sayıda öğrencinin olduğu sınıflarda, özel ders niteliğinde, öğrencisiyle birebir iletişim halinde eğitim alma olanağı bulunmaktadır. Mezun durumundaki öğrencilerin ihtiyaçlarının birbirinden farklı olması sebebiyle butik dershane anlayışı içeren dershane seçimi yapması başarısını büyük ölçüde artırmaktadır. Butik dershane anlayışıyla hizmet veren Odtülüler Dershanesi öğrencisiyle yakından ilgilenme olanağı bulmaktadır. Öğrencisiyle yakından ilgilenerek, eksiklerini ve ihtiyaçlarını en kısa sürede tamamlaması için çeşitli eğitim metotlarını içeren çalışma programları geliştirmektedir. Alanında uzman eğitim kadrosu ile yürüttüğü tüm sınav süreçlerinde farklı soru stillerine yönelik çalışmalarla, çeşitli sınav teknikleriyle, öğrencisinin bilgi ve hızının artması sağlanmaktadır. Rehberlik hizmetimiz, mezun durumundaki öğrencilerimizin yoğun olarak yaşayabileceği stres ve kaygıyı azaltmak konusunda gerekli çalışmaları yürütmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06