Eskişehir Mezun Dershane

Mezun Dershane

Eskişehir’de mezun durumunda sınavlara hazırlanacak öğrenciler için birçok seçenek bulunmaktadır. TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan mezun durumundaki öğrenciler, birçok seçenek içerisinden kendisine en uygun ve doğru tercihi yapmak konusunda zorluklar yaşayabilmektedir. Dershaneler mezun durumundaki öğrencilere, sınava yeni hazırlık yapan diğer öğrencilerden farklı olarak, okula devam zorunluluğu ortadan kalktığı için, tam zamanlı hizmet sunmaktadır. Mezun durumunda tam zamanlı dershaneye gidecek öğrencilerin önceki tecrübelerine dayanarak eksiklerini tam anlamıyla değerlendirerek ele alan dershane seçimi yapması önemlidir. Odtülüler Dershanesi mezun durumundaki öğrencilerine halihazırda okula devam ederek hazırlanan öğrencisinden farklı bir çalışma programı uygulamaktadır. Okula devam zorunluluğu olmadığından sınava odaklı bir çalışma yürütülmektedir.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Eğitim koçluğu uygulayarak uzman eğitim kadrosu ile öğrencisiyle birebir iletişim halinde eksiklerini tamamlaması sağlanmaktadır. Öğrencisiyle yakından ilgilenen ve yenilikçi eğitim modelini benimseyen anlayışı ile öğrenciyi merkeze alarak, disiplinle yürütülen çalışmalar sayesinde öğrencilerimiz istedikleri üniversiteye yerleşmede sorun yaşamamaktadır.

  Mezun Dershane Fiyatları

  Mezun dershane hizmetinde birbirinden farklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Üniversite sınavlarına hazırlık yapan mezun durumundaki öğrencilerin, fiyat değerlendirmesi yaparken, tecrübeli kurumsal kimlik, deneyimli ve donanımlı kadro, ders saati, deneme sınavlarının sayısı ve sonuçlarının doğru analizi, kaynak çeşitliliği gibi kaliteli eğitimin tüm unsurlarını içeren eğitim kurumunu seçmesi önemlidir. Tüm bu unsurları bulunduran dershanelerde fiyat önceliğini yitirmekte ve verilen eğitimin kalitesi ön plana çıkmaktadır. Uzun yılların tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi her öğrencisinin ihtiyacına yönelik, tüm beklentilerini karşılamak üzere, kaliteden ödün vermeden fiyatlarını belirlemektedir. Kaliteli eğitimin tüm unsurlarını koşulsuz yerine getirerek öğrencilerine tam donanımlı hizmet vermeye özen göstermektedir.

  Mezun Dershane Önerileri

  Mezun Dershane önerilerinde sınavlara hazırlanan öğrencinin hedeflediği puana ulaşma ya da sınav barajını geçememe gibi farklı sebeplerle mezuna kalmasını durumunu gözönünde bulundurarak öneride bulunulmaktadır. Öğrencinin kendi ihtiyacı ve beklentisine yönelik tercihi yaparken, hedeflediği başarıya ulaşması için doğru yönlendirilmesi önemlidir. Odtülüler Dershanesi öğrencisinin bireysel farklılıklarını gözeterek, gerçek ihtiyacına yönelik çalışma planları yürütmektedir. Deneme sınavları yoluyla tespit ettiği eksiklerin analiziyle, öğrencinin profiline ve hedeflediği başarıya uygun çalışmalarını disiplinle yürütmesi yakından takip edilmektedir. Tüm hazırlık süreçlerinde tam destek alan öğrencilerimiz istedikleri başarıyı yakalayabilmektedir.

   

  Mezun Dershane Yorumları

  Mezun Dershane yorumlarında bakıldığında, daha önce bu deneyimi yaşamış öğrencilerin önerileri dikkate alınarak tercih yapan birçok sayıda öğrenci olduğu görülmektedir. Sınavlara hazırlanan her öğrencinin akademik ve sosyal yönden farklılıkları olduğu düşünülerek yorumların içeriğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Öğrenci odaklı eğitim anlayışını benimseyen seçeneklerin değerlendirilmesi önemlidir, bu eğitim modelini başarıyla uygulayan dershanelerle TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan mezun durumundaki öğrenciyi rahatlatacak ve potansiyelini ortaya çıkaracak pekçok eğitim metotu uygulanmaktadır. Eğitim koçluğu uygulaması ile öğrencisini her yönüyle ele alan Odtülüler Dershanesi yürütülen tüm çalışmaların verimli ve etkin gerçekleştirilmesini titizlikle takip etmektedir. Birebir iletişim ve işbirliği halinde yürütülen çalışmalarla öğrencinin çalışma motivasyonu ve verimliği önemli ölçüde artmaktadır. Çalışmalarını istikrarlı biçimde gerçekleştiren, çeşitli sınav teknikleri yoluyla zamanı iyi yöneten tüm öğrencilerimiz hedefledikleri başarıya ulaşmaktadır.

  En İyi Mezun Dershane Nasıl Olmalı?

  En iyi mezun dershane değerlendirmesinde, verilen eğitimin kalitesi önem arz etmektedir. Dershane seçimi yapılırken, kaliteli eğitimin tüm unsurlarıyla hizmet veren, donanım ve yetkinlikleriyle, sürekli yenilenen eğitim modellerine uyumlanmış yapısıyla, başarıyı artırmayı hedefleyen kurumsal anlayışı barındıran dershaneler tercih edilmektedir. Bu anlayışı benimseyerek çalışmalarını yürüten dershanelerde sınavlara hazırlanan mezun durumundaki öğrencilerin çalışma istek ve motivasyonları artmakta ve başarıya ulaşmaktadır. Odtülüler Dershanesi mezun durumundaki öğrencisine en iyi dershane hizmetini sunmak üzere kaliteden ödün vermeden çalışmalarını yürütmektedir. Yenilikleri takip ederek geliştirdiği çeşitli eğitim metotları, kaliteyi hedefleyen tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim koçluğu uygulayarak, zengin kaynak ve rehberlik hizmeti eşliğinde öğrencisinin başarıya ulaşmasını hedeflemektedir.

  Mezun durumundaki öğrencisinin, ders çalışma disiplini, verimli ders çalışma konusundaki gerekli bilgiye sahip olmaması nedeniyle başarısızlığa uğramasını önlemek ve öğrenme alışkanlıklarını pozitif yönde değiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla öğrencisiyle birebir yakından ilgilenerek eğitim koçluğu vermekte ve öğrenme sürecinin etkin, verimli sürdürülmesini sağlamaktadır. Yapılan çalışmalarla bilgi ve becerisi artan öğrencilerimizin sınav stres ve kaygısı azalmakta ve etkin zaman yönetimi gerçekleşerek istenilen başarıya ulaşmaktadır.

  Butik Mezun Dershane Avantajlı Mı?

  Mezun durumundaki öğrencilerin birçoğu butik dershaneleri tercih etmektedir. Butik dershanelerde az sayıda öğrenciyle sınıflar oluşturulmaktadır. Az sayıda öğrencinin olduğu sınıflarda, özel ders niteliğinde, öğrencisiyle birebir iletişim halinde eğitim alma olanağı bulunmaktadır. Mezun durumundaki öğrencilerin ihtiyaçlarının birbirinden farklı olması sebebiyle butik dershane anlayışı içeren dershane seçimi yapması başarısını büyük ölçüde artırmaktadır. Butik dershane anlayışıyla hizmet veren Odtülüler Dershanesi öğrencisiyle yakından ilgilenme olanağı bulmaktadır. Öğrencisiyle yakından ilgilenerek, eksiklerini ve ihtiyaçlarını en kısa sürede tamamlaması için çeşitli eğitim metotlarını içeren çalışma programları geliştirmektedir. Alanında uzman eğitim kadrosu ile yürüttüğü tüm sınav süreçlerinde farklı soru stillerine yönelik çalışmalarla, çeşitli sınav teknikleriyle, öğrencisinin bilgi ve hızının artması sağlanmaktadır. Rehberlik hizmetimiz, mezun durumundaki öğrencilerimizin yoğun olarak yaşayabileceği stres ve kaygıyı azaltmak konusunda gerekli çalışmaları yürütmektedir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?