12. Sınıf Programı

12. Sınıf Dershane

Eskişehir’de 12. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrenciye yönelik çok sayıda dershane hizmet vermektedir. 12. sınıfta TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan öğrenci için sınav sürecini başarıyla yöneten dershanenin seçiminin yapılması sınav başarısı için oldukça önemlidir. 12. sınıfta okula devam zorunluluğunun olması sebebiyle sürecin etkin ve verimli yönetiliyor olması zamanın iyi değerlendirilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Odtülüler Dershanesi öğrencisinin üniversiteye hazırlık sürecini en başından sonuna kadar takip ederek eğitim koçluğu çerçevesinde destek olmaktadır.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Deneme sınav sonuçlarının doğru ve etkin analiziyle, öğrencinin ihtiyacına uygun çalışma disiplini oluşturmaktadır. Çalışmaların, ı uzman eğitim kadrosu ile titizle takip ederek nitelikli ve verimli şekilde sınava hazırlanmasını sağlamaktadır. Katılımın her geçen yıl arttığı, değişen sınav sistemi ve soru tiplerinin uygulandığı sınava, her yönüyle eksiksiz hazırlanmak konusunda, uzun yılların getirdiği deneyim ve donanımla oluşturduğu yenilikçi ve çeşitli eğitim metotlarını uygulamaktadır. Öğrencinin tüm süreçlerde etkin katılımını sağlayarak sınav teknikleri ve sınav konularında yeterli bilgiye sahip olması programlı ve düzenli çalışmasını teşvik etmektedir. Üniversite hazırlığın zorlu sürecinde öğrencisini mental olarak hazırlamaya dönük, stres ve kaygısını azaltmak üzere çalışmalar yürüten rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Her yönüyle sınava hazırlanan öğrenci, kendisine en uygun çalışma disiplinini gerçekleştirerek, zaman yönetimi konusunda yetkin olarak istediği üniversiteye girmekte zorluk yaşamamaktadır.

  12. Sınıf Dershane Fiyatları

  Dershane fiyatları öğrencinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre farklılıklar göstermektedir. Fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden, verilen eğitimin içeriğine özen göstererek belirleyen dershane seçenekleri öne çıkmaktadır. TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan 12. sınıf öğrencilerinin bütçesine uygun tercihi yaparken kaliteli eğitim unsurlarını barındıran dershane seçimi yapması başarısını artırmaktadır. Uzun yılların tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi öğrencisiyle sürekli iletişim halinde olan, deneme sınav sonuçlarını yakından takip ederek gelişimini doğru analiz eden anlayışla hizmet vermektedir. Verdiği eğitimin içeriğini zengin tutmaya özen göstererek, öğrencisini doğru şekilde yönlendirerek, zengin kaynaklarla destekleyerek, farklı öğrenme metotları uygulayarak istediği başarıya ulaşmasını hedeflemektedir.

  12. Sınıf Dershane Önerileri

  Dershane önerilerinin değerlendirilmesi yapılırken üniversite sınavlarına hazırlanan her öğrencinin amacına hizmet eden doğru tercihi yapması önemlidir. Bireysel farklılıkları gözeterek öğrenci odaklı eğitim modelini benimseyen dershaneler başarıya giden yolda öğrencisinin potansiyelini artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi öğrencisinin bugüne kadar olan eğitimindeki bilgi birikimini etkin şekilde kullanarak kalıcı öğrenmeyi ve nihayetinde başarısını artırmak için öz disiplin geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Başarıyı hedefleyen yol haritamızda uzman kadromuzla eğitim koçluğu hizmeti verilmektedir. Her öğrencisine uygun çalışma planını düzenli ve verimli yürütülmesine olanak sağlayan çeşitli eğitim metotları uygulanarak başarıya ulaşılmaktadır.

  12. Sınıf Dershane Yorumları

  Diğer pek çok alanda olduğu eğitimde de dershane yorumlarına bakılarak değerlendirme yapılmaktadır. Dershane yorumlarında öz disiplini geliştirerek sınavlara hazırlanan öğrencinin başarılı olduğu belirtilmektedir. Seçilecek dershanenin, sınavlara hazırlanan öğrencisiyle iletişim halinde, iş birliği geliştirerek öz disiplinini sağlaması gerekmektedir. Yorumlarda başarılı öğrencilerin birçoğunun uzman eğitim kadrosuyla yakından ilişki halinde potansiyellerini artırdıkları görülmektedir. , tavsiyelerini de bu doğrultuda yapmaktadır. Odtülüler Dershanesi yılların getirdiği tecrübesiyle oluşturduğu deneyimli ve donanımlı eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir. Okulda verilen klasik eğitim anlayışından farklı olarak, sınav başarısını hedefleyerek, ezberciliğe yönelmeden çeşitli eğitim metotları uygulamaktadır. Verilen eğitimleri planlı uygulayan öğrencileri başarıya ulaşmakta hiçbir zorluk yaşamamaktadır.

   

  12. Sınıf En İyi Dershane

  12. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrenciler için en iyi dershaneyi seçerken başarıyı getiren önemli kriterleri göz önünde bulundurması gereklidir. Seçeceği dershanede tecrübeli kurumsal yapı, uzman kadro, ders saati sayısı, deneme sınav sayısı ve etkin analizi, zengin kaynak bulundurması gibi kriterlerin olmasına özen gösterilmelidir. Okul ve dershanenin birlikte yürütüldüğü 12. sınıfta hazırlık yapan öğrenciyi rahatlatacak, çalışma güdüsünü artırarak motivasyonunu sağlayan eğitim koçluğunun veriliyor olması da büyük avantaj sağlayabilmektedir. Koçluk eğitim sistemiyle hizmet veren Odtülüler Dershanesi öğrencisiyle yakından ilgilenerek sınav süreçlerini sorun yaşamadan başarıyla yürütmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm süreçlerde öğrenciyle iletişim halinde, çalışma disiplininden kopmadan, edindiği bilgileri yapılandırarak, başarının önünü açmaktadır.

  12. Sınıf Butik Dershane

  Sınavlara hazırlıkta butik dershane hizmetinden faydalanmak öğrenciyi büyük ölçüde rahatlatmaktadır. Özel ders niteliğinde az kişiyle verilen eğitim ile öğrenci kendini daha iyi ifade etmekte ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları daha verimli gerçekleştirmektedir. Sınava hazırlık sürecinde ihtiyaçlarının anlaşıldığı ve eksiksiz karşılandığını gören öğrencinin motivasyonu artmakta ve istediği başarıya ulaşmaktadır. Odtülüler Dershanesi butik dershane olarak az kişilik dershane anlayışıyla öğrencisini yakından izleyerek etkin ve verimli bir çalışma disiplini geliştirmesini sağlamaktadır. Donanımlı ve yetkin kadrosu ile öğrencinin profiline uygun eğitim metotlarıyla başarısını artırmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06