12. Sınıf Programı

12. Sınıf Dershane

Eskişehir’de 12. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrenciye yönelik çok sayıda dershane hizmet vermektedir. 12. sınıfta TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan öğrenci için sınav sürecini başarıyla yöneten dershanenin seçiminin yapılması sınav başarısı için oldukça önemlidir. 12. sınıfta okula devam zorunluluğunun olması sebebiyle sürecin etkin ve verimli yönetiliyor olması zamanın iyi değerlendirilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Odtülüler Dershanesi öğrencisinin üniversiteye hazırlık sürecini en başından sonuna kadar takip ederek eğitim koçluğu çerçevesinde destek olmaktadır.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Deneme sınav sonuçlarının doğru ve etkin analiziyle, öğrencinin ihtiyacına uygun çalışma disiplini oluşturmaktadır. Çalışmaların, ı uzman eğitim kadrosu ile titizle takip ederek nitelikli ve verimli şekilde sınava hazırlanmasını sağlamaktadır. Katılımın her geçen yıl arttığı, değişen sınav sistemi ve soru tiplerinin uygulandığı sınava, her yönüyle eksiksiz hazırlanmak konusunda, uzun yılların getirdiği deneyim ve donanımla oluşturduğu yenilikçi ve çeşitli eğitim metotlarını uygulamaktadır. Öğrencinin tüm süreçlerde etkin katılımını sağlayarak sınav teknikleri ve sınav konularında yeterli bilgiye sahip olması programlı ve düzenli çalışmasını teşvik etmektedir. Üniversite hazırlığın zorlu sürecinde öğrencisini mental olarak hazırlamaya dönük, stres ve kaygısını azaltmak üzere çalışmalar yürüten rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Her yönüyle sınava hazırlanan öğrenci, kendisine en uygun çalışma disiplinini gerçekleştirerek, zaman yönetimi konusunda yetkin olarak istediği üniversiteye girmekte zorluk yaşamamaktadır.

  12. Sınıf Dershane Fiyatları

  Dershane fiyatları öğrencinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre farklılıklar göstermektedir. Fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden, verilen eğitimin içeriğine özen göstererek belirleyen dershane seçenekleri öne çıkmaktadır. TYT, AYT, YKS sınavlarına hazırlanan 12. sınıf öğrencilerinin bütçesine uygun tercihi yaparken kaliteli eğitim unsurlarını barındıran dershane seçimi yapması başarısını artırmaktadır. Uzun yılların tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi öğrencisiyle sürekli iletişim halinde olan, deneme sınav sonuçlarını yakından takip ederek gelişimini doğru analiz eden anlayışla hizmet vermektedir. Verdiği eğitimin içeriğini zengin tutmaya özen göstererek, öğrencisini doğru şekilde yönlendirerek, zengin kaynaklarla destekleyerek, farklı öğrenme metotları uygulayarak istediği başarıya ulaşmasını hedeflemektedir.

  12. Sınıf Dershane Önerileri

  Dershane önerilerinin değerlendirilmesi yapılırken üniversite sınavlarına hazırlanan her öğrencinin amacına hizmet eden doğru tercihi yapması önemlidir. Bireysel farklılıkları gözeterek öğrenci odaklı eğitim modelini benimseyen dershaneler başarıya giden yolda öğrencisinin potansiyelini artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi öğrencisinin bugüne kadar olan eğitimindeki bilgi birikimini etkin şekilde kullanarak kalıcı öğrenmeyi ve nihayetinde başarısını artırmak için öz disiplin geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Başarıyı hedefleyen yol haritamızda uzman kadromuzla eğitim koçluğu hizmeti verilmektedir. Her öğrencisine uygun çalışma planını düzenli ve verimli yürütülmesine olanak sağlayan çeşitli eğitim metotları uygulanarak başarıya ulaşılmaktadır.

  12. Sınıf Dershane Yorumları

  Diğer pek çok alanda olduğu eğitimde de dershane yorumlarına bakılarak değerlendirme yapılmaktadır. Dershane yorumlarında öz disiplini geliştirerek sınavlara hazırlanan öğrencinin başarılı olduğu belirtilmektedir. Seçilecek dershanenin, sınavlara hazırlanan öğrencisiyle iletişim halinde, iş birliği geliştirerek öz disiplinini sağlaması gerekmektedir. Yorumlarda başarılı öğrencilerin birçoğunun uzman eğitim kadrosuyla yakından ilişki halinde potansiyellerini artırdıkları görülmektedir. , tavsiyelerini de bu doğrultuda yapmaktadır. Odtülüler Dershanesi yılların getirdiği tecrübesiyle oluşturduğu deneyimli ve donanımlı eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir. Okulda verilen klasik eğitim anlayışından farklı olarak, sınav başarısını hedefleyerek, ezberciliğe yönelmeden çeşitli eğitim metotları uygulamaktadır. Verilen eğitimleri planlı uygulayan öğrencileri başarıya ulaşmakta hiçbir zorluk yaşamamaktadır.

   

  12. Sınıf En İyi Dershane

  12. sınıfta sınavlara hazırlanan öğrenciler için en iyi dershaneyi seçerken başarıyı getiren önemli kriterleri göz önünde bulundurması gereklidir. Seçeceği dershanede tecrübeli kurumsal yapı, uzman kadro, ders saati sayısı, deneme sınav sayısı ve etkin analizi, zengin kaynak bulundurması gibi kriterlerin olmasına özen gösterilmelidir. Okul ve dershanenin birlikte yürütüldüğü 12. sınıfta hazırlık yapan öğrenciyi rahatlatacak, çalışma güdüsünü artırarak motivasyonunu sağlayan eğitim koçluğunun veriliyor olması da büyük avantaj sağlayabilmektedir. Koçluk eğitim sistemiyle hizmet veren Odtülüler Dershanesi öğrencisiyle yakından ilgilenerek sınav süreçlerini sorun yaşamadan başarıyla yürütmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm süreçlerde öğrenciyle iletişim halinde, çalışma disiplininden kopmadan, edindiği bilgileri yapılandırarak, başarının önünü açmaktadır.

  12. Sınıf Butik Dershane

  Sınavlara hazırlıkta butik dershane hizmetinden faydalanmak öğrenciyi büyük ölçüde rahatlatmaktadır. Özel ders niteliğinde az kişiyle verilen eğitim ile öğrenci kendini daha iyi ifade etmekte ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları daha verimli gerçekleştirmektedir. Sınava hazırlık sürecinde ihtiyaçlarının anlaşıldığı ve eksiksiz karşılandığını gören öğrencinin motivasyonu artmakta ve istediği başarıya ulaşmaktadır. Odtülüler Dershanesi butik dershane olarak az kişilik dershane anlayışıyla öğrencisini yakından izleyerek etkin ve verimli bir çalışma disiplini geliştirmesini sağlamaktadır. Donanımlı ve yetkin kadrosu ile öğrencinin profiline uygun eğitim metotlarıyla başarısını artırmaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?