Eskişehir Dershane

Eskişehir Dershane

Odtülüler olarak Eskişehir’de öğrencilerimize başarının adresi olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyle Eskişehir’de de öğrencilerimize hedeflediği başarıyı kaliteli eğitim anlayışımızla sağlamaktır.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Okulun yetersiz kaldığı durumlarda öğrenciler için en önemli desteği dershanelerdir. Dershanelerin diğer eğitim kurumlarından farkı öğrenciye birebir ilgi göstererek, profiline uygun yol haritası çizerek, başarıyı yakalamasında önderlik ve rehberlik etmektir. En önemli amacımız, bize güvenerek LGS, TYT, AYT ve YKS sınavlarına hazırlanmak için başvuran öğrencilerimize potansiyeline uygun belirli plan dahilinde çalışma programları sunmaktır. Öğrencilerimizin hayatını şekillendirecek sınavlarda istenilen, hedeflenen başarıyı yakalamak adına tüm eğitim kadromuzla öğrencilerimizin performansını büyük dikkatle takip ediyor ve anında geri bildirimler veriyoruz.

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Seçilmiş eğitim kadromuz, öğrenci odaklı eğitim sistemini benimsemiş olmamız ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek sistemimize dahil etmemiz sebebiyle tercih edilmekteyiz. Son yıllarda eğitim sistemindeki değişimler ile yenilikçi, farklı seçenekler sunan eğitim kurumlarının tercih sebebi olduğunun bilincindeyiz. Bu amaçla eğitim kadromuz alanlarında başarılı, her öğrenciye eşit mesafede, tamamlayıcı, yol gösterici öğretmenlerden oluşmaktadır. Teknik anlamda sadece ders anlatmanın yetersiz kaldığının farkında olarak öğrencilerimiz ile birebir diyalog kurarak, öğrenciye özel yöntemlerle yol almakta ve başarıya ulaşmaktayız. Bununla birlikte bu süreçte öğrencilerin yaşadıkları stres ve kaygıyı gidermek ve yönetmek aynı zamanda velilerimizin de sürece olumlu katkı sağlamaları adına rehberlik hizmetimizle eğitimler vermekteyiz.

  Odtülüler olarak öğrencilerimizin istedikleri üniversiteye yerleşimini gerçekleştirmek amacıyla onlara iyi eğitim almak imkanını Odtülüler bakış açısıyla sunmaktayız. Bu amaca yönelik olarak her hafta deneme sınavı ve analiz yapıyoruz. Öğrencilerimize uyguladığımız deneme sınavları bizim için tek başına yeterli değildir, alınan sonuçtan ziyade öğrencimizin güçlü ya da eksik olduğu konuların tespiti; hatalı ve boş bıraktığı soruların analizini yaparak öğrenci hakkında profil oluşturmaktayız. Her öğrencimize profiline uygun yol haritası belirlemekteyiz. Bu hususta anlama, öğrenme ve pratiğe çevirme olarak 3 aşamalı olarak ilerliyoruz. Anlama hatası tespit ettiğimiz öğrencimize etüt, özel ders ve sınav etüdü olmak üzere çeşitli seçenekler sunuyoruz. Temelden kaynaklanan sorunu olan öğrencimize ise üst yapısını oluşturmak için çizgi altı programına dahile ederek en kısa sürede eksiklerini tamamlamada destek oluyoruz. Bu yol haritasında öğrenciyi sıkı takibe almaktayız, günlük rutinler oluşturarak sadece dersi anlamasının yetersiz olduğunun farkına varması, anladığını öğrenme ve nihayetinde pratiğe çevirmesinin çok kıymetli olduğunun altını çiziyoruz.

   

  Öğrencilerimizin eğitim hayatında ihtiyaç duyduğu desteği, nasıl ders çalışması gerektiği, hedeflerine ulaşmak için hangi alanlarda kendisini geliştirmesinin faydalı olacağını içeren yaklaşımımız ile eğitim koçluğu vermekteyiz.

  Eğitim koçluğunu her öğrencinin özel ve önemli olduğunun bilincinde sürdürmekteyiz. Bu amaçla öğrenciye özel çıkardığımız profil ve yol haritası ile onları motive ederek desteklemekteyiz.

  Kaliteli eğitimin ilk kuralı olarak öğrencilerimize destek ve motivasyon sağlamanın önemi sebebiyle eğitim koçluğu sisteminin son derece gerekli olduğunu düşünmekteyiz. Öğrencilerin eğitim koçluğu olan dershaneleri seçmelerini önermekteyiz. Geçmiş yıllardaki dershane sisteminden ayrışan en önemli fark eğitim koçluğu sistemidir, geçmişte öğrencileri kalabalık gruplar halinde değerlendiren eğitim sistemi öğrenciyi güçlü ya da eksik taraflarıyla yalnız bırakmaktaydı. Eğitim koçluğu sistemi ve butik sınıf anlayışımızla her öğrencimizin kendisine özel yöntemlerle başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.

  Neden Dershane desteği almak gerekiyor?

  Dershane eğitimi bir çok konuda desteklemektedir. Bir ekip olarak hareket eden kurs ekibimiz;

  • Koçluk sistemi
  • Düzenli ödev takip sistemi
  • Haftalık Denemeler
  • Haftalık deneme analizi
  • Birebir Etüt Desteği
  • Soru çözüm kampları
  • Butik sınıf düzeni

  gibi ve daha bir çok özelliği birlikte getirmektedir. Günümüzde dershaneler verdikleri eğitim ve öğrenciye yaklaşım metotları nedeniyle çeşitli eğitim kurumlarının önüne geçmektedir. Okullarda eğitim kadrolarındaki yetersizlikler, öğrencilere kalabalık gruplar halinde verilen eğitimler, her öğrencinin anlama, öğrenme, hayata geçirme hızındaki farklılıkları gözetmeden uygulan eğitimler ne yazık ki öğrencilerimizin bu maratonda yalnız kalmasına neden olmaktadır. Dershaneler yoluyla nasıl daha doğru, verimli çalışacağını öğrenen öğrencilerimiz potansiyelini gerçekleştirmede en yüksek performansı gerçekleştirecektir. LGS, TYT, AYT, YKS gibi çok çeşitli sınav süreçlerinde öğrencimizi her konudaki eksiklerini tamamlamaya özen gösteriyor, güçlü taraflarını pekiştirerek güven duygusunu tazeliyoruz. Bu süreçte uzun yılların verdiği tecrübe ve sınav başarı hikayelerimizle, uzman kadromuzla farklı ve çeşitli eğitim metotlarıyla öğrencilerimize istedikleri başarıya ulaşmada liderlik ediyoruz.

  Dershanelerin Eğitim Yaşamına Etkileri

  Ülkemizde uygulanan birçok sınavda maalesef çocuklarımızın ortalamanın altında sonuçlar aldığını gözlemlemekteyiz. En yüksek katılım olan YKS sonuçları bu sorunu çok çarpıcı biçimde ortaya koymuştur. Değişen sınav sistemine alışamayan eğitim kurumları öğrencilerimize koçluk yapmada yetersiz kalmaktadır. Sınav sonuçlarında hızla düşen netler bunu apaçık göstermektedir. Bu sebeple sadece okul müfredatı ve eğitim anlayışıyla yol almak başarısızlığa yol açabileceğinden dershanelerden destek almalı ve doğru dershaneyi seçmeye büyük özen göstermeliyiz. Odtülüler olarak yenilikçi bakış açımız, zengin kaynaklarımız ve öğrenciyle birebir ilgilenen eğitimcilerimiz ile başarının yolunu açmaktayız. Verdiğimiz plan dahilinde, disiplinle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz kendi potansiyellerine bile şaşırarak başarıyı yakalayabilmektedir.

  Özel Öğretim Kurumları mevzuat kanunu için tıklayınız

  Eskişehir Dershane Fiyatları

  Eskişehir’de dershane fiyatları diğer tüm şubelerimizin bulunduğu illerde olduğu önemli farklılıklar göstermektedir. Bu hususta önemli olanın öğrencinin bütçesini zorlamadan en uygun seçeneği sunmak olduğunu düşünmekteyiz. Fiyatlarımızda öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitime göre farklılıklar söz konusu olabilmektedir.

  Kurumumuz uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Odtülüler olarak fiyatlarımızı seçilmiş eğitim kadrosu, zengin kaynak yayın ve kaliteli eğitim anlayışımızdan taviz vermeden belirliyoruz.

  Oldukça geniş bir sınıf aralığındaki öğrenci kitlesine hizmet vermekteyiz. Çok geniş öğrenci kitlesine hitap ederken eğitim kalitesinden, kaynaklardan ve eğitim kadromuzun seçkinliğini de korumaya özen gösteriyoruz.

  Ücretlendirme yaparken erken kayıt durumlarını da dikkate almaktayız. Erken Kayıt dönemi birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlara kaliteli eğitim almayı istiyorsanız erken kayıt döneminde kurumumuzu ziyaret etmenizi önermekteyiz, erken kayıt oluşturursanız çeşitli indirimlerden faydalanma olanağınız bulunmaktadır. Kurumumuz tüm şubelerinde aynı kalite standartları ve fiyat politikası ile eğitim olanağı sağlamaktadır. Alanın da uzman, deneyimli eğitim kadromuzla butik dershane anlayışı ile hizmet sunmaktayız. 12 kişilik butik sınıflarda her öğrencimize birebir eğitim sistemi uygulayarak profiline uygun özel çalışma programları uygulamaktayız. Az kişilik sınıflarda verilen birebir eğitim koçluğu yaklaşımımız ile öğrencimizin maksimum başarıyı yakalamasını hedefliyoruz. Öğrencilerimizin her birini ayrı ayrı takip eden bir sistem dahilinde gelişimlerini yakından takip etmekteyiz. Hedeflenen başarıya ulaşması için özel çalışma programları ve yanı sıra rehberlik eğitimleri ile motivasyon ve destek sağlıyoruz.

  Eskişehir Dershaneler İçin İyi Bir Şehir mi?

  Eskişehir yerleşim olarak diğer tüm şubelerimizin bulunduğu şehirlere göre avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Şehrin yerleşimi, ulaşımdaki kolaylıklar, eğitim kurumlarının lokasyonu öğrencilere zaman yönetimi açısından önemli bir fark yaratmaktadır. Bunun yanında öğrenci şehri olarak anılması çok sayıda ve farklı farklı seçeneklerde eğitim kurumlarının bulunması kafa karışıklığına yol açabilmektedir. Odtülüler olarak bu anlamdaki kafa karışıklığını önlemedeki en büyük farkımızın uzun yıllara dayanan deneyimimizi ve öğrencilerimize sunduğumuz başarı odaklı yenilikçi eğitim anlayışımızdır.

  Eskişehir’in eğitim kurumları açısından zenginliği sebebiyle dershane sayısı da oldukça fazladır. Öğrenciler eğitim hayatlarında başarıyı yakalamak adına dershanelerden destek almaktadır. Dershane seçimi yaparken öğrenciye özel yaklaşımı olan dershanelerin seçilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Dershaneler öğrencilerin eğitim hayatında daha başarılı olmaları, sınavlara hazırlanmaları ve seçtiği alanlarda kendilerini geliştirmede yol gösterici olmalıdır. Eskişehir’de hangi dershanenin doğru tercih olduğu konusundaki soru işaretlerini gidermek hususunda Odtülüler olarak eğitim kadromuz, yenilikçi bakış açımız, farklı eğitim yöntemlerimiz ile en doğru tercih olmak için şubemizi açmış bulunmaktayız. Eskişehir’deki dershane sayısının çokluğu bu anlamda bizim için bir gösterge değildir, 15 yıllık deneyim ve donanımızla en iyi tercih olduğumuzu, birçok dershaneden ayrıştığımızı, güven verdiğimizi düşünmekteyiz. Odtülüler olarak tecrübemizle bu alanda kalitenin adresi olacağımıza inanmaktayız.

  Dershane Eskişehir’i sınava hazırlıyor

  Sınav sonuçları çocuklarımızın gelecekteki hayatlarını şekillendirmektedir. Okullarda verilen eğitim ve uygulanan müfredat sınavlara hazırlanmakta oldukça yetersiz kalmaktadır. Odtülüler olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle geleceğe güvenle adım atmanızı sağlamak en büyük amacımızdır. Öğrencilerimiz için sağlamış olduğumuz hizmetler onların gelecekte yapacakları seçimlerde belirleyici olacaktır, bu bilinçle eğitim kalitemizden taviz vermeden seçkin eğitim kadromuzla hizmet vermekteyiz. Günümüzün hızlı ve rekabetçi ortamında öğrencilerimiz ve velilerimiz en doğru tercihi yapmak konusunda zorlanmaktadır. Yapılacak tercihte en belirleyici faktör alınan eğitimin kalitesidir.

  Peki hangi sınıfları sınava hazırlıyoruz derseniz:

  • 7. sınıf kurs programı
  • 8. sınıf kurs programı
  • 9. sınıf kurs programı
  • 10. sınıf kurs programı
  • 11. sınıf kurs programı
  • 12. sınıf kurs programı
  • Mezun sınıf kurs programı

  Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize deneme sınav sonuç ve analizine uygun profil oluşturarak düzenli çalışma programları oluşturmakta ve yakından takip etmekteyiz. Odtülüler içerisinde birçok eğitim sistemi bulunan ve öğrencilerimizi her açıdan destekleyen, önderlik ve rehberlik eden bir dershanedir.

  Doğru Dershaneyi Nasıl Seçmeliyiz?

  İnsan hayatında sınavların olmasına önemsiz diyemeyiz, önemlidir. Öğrencinin gelecekte bulanacağı ortam ne kadar kaliteli, donanımlı ise kişinin hayata bakış açısı o kadar vizyoner ve sağlam olmaktadır. Bu sebeple özellikle kritik sınavlar olan LGS, TYT, AYT ve YKS sınavlarına hazırlanırken yüzlerce seçenek arasından doğru dershaneyi seçmek çok önemlidir. Dershane eğitimini uzun yıllara dayanan tecrübeyle yürüten kurumlar sayesinde güven duygumuz artaktadır. Seçeceğimiz dershane öğrenciyi bütün olarak ele alan, eksikleri ve güçlü yönlerinin tespitini doğru yapan ve yol gösterici yaklaşımlarını içermelidir. Yapılan tespitlerin doğru analizi, izlenecek yol için çok önemlidir. Odtülüler olarak bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmayacak, öğrencimizi hedeflediği başarıyı yakalamada önderlik edecek çalışma planları hazırlıyor, uyguladığımız planların öğrencimiz tarafından disiplin içerisinde gerçekleşip gerçekleşmediğini takip ediyoruz. Bu anlamda alanında uzman eğitimcilerimizle yol alıyor ve profesyonel eğitim koçluğu uyguluyoruz. Öğrencilerimizin tespit ettiğimiz eksiklerini gidermede etüt çalışmaları yürütüyoruz. Tüm bu çalışmaları yürütürken veli bilgilendirme sistemimiz kanalıyla sizleri haberdar ediyoruz. Çalışma güdüsünü her geçen gün artıran eğitim anlayışımızla başarıyı yakalamayı hedefliyoruz. Rehberlik servisimiz ile de yaşanılan kritik ve zorlu süreçte mentorluk ederek yardımcı olamaya özen gösteriyoruz.

  Eskişehir’de En İyi Dershane Seçimi

  Eskişehir sosyolojik profili itibariyle öğrencilerin ağırlıkta olduğu bir şehirdir. Birçok köklü eğitim kurumunu barındırıyor olması da daha rekabetçi bir ortam oluşmasına sebebiyet vermektedir. Oluşan rekabet ortamında fiyat göz önünde bulundurmaksızın öğrenciyi gelecekteki yaşamı adına önemli adımlar attıracak olan LGS, TYT, AYT ve YKS sınavlarına donanımlı olarak hazırlayan eğitim kurumu seçilmelidir. Bu anlamda tecrübeli, yenilikçi ve zengin kaynak desteği ile uygulanan eğitim metotları içeren dershaneler sınav başarısını yakalamaktadır. Odtülüler bu alanda uzun yılların deneyimi ile birçok başarı hikayesine imzasını atmıştır. Tecrübemiz ve çeşitli eğitim yöntemlerimizle başarı hikayelerimizi her geçen gün artırıyoruz. Öğrencilerimizin deneme sınavları sonuçlarını analiz ediyor, profiline uygun çalışmaları disiplinle yürütmesini sağlıyor, yeterli ve eksiksiz hazırlanması için çeşitli eğitim metotları ile destek olarak başarısını artırmayı hedefliyoruz.

  Ortalama Dershane Ücretleri Nasıldır?

  Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan dershanelerimizin fiyatları ilk bakıldığında yüksek bulunabilmektedir. Ancak bakış açımızı değiştirerek çocuğumuzun geleceğine yatırım yaptığımızı, ona iyi bir hayat sunmak için adım attığımızı unutmadan değerlendirme yapmalıyız. Sadece okulla sınava hazırlanmanın yetersiz olduğu günümüz şartlarında dershaneyi çocuğumuzla birebir ilgilenecek, disipline edecek, şekillendirecek eğitim kurumları olarak görmeliyiz ve ücretleri değerlendirirken bu hususları gözden kaçırmamalıyız. Yapacağımız fedakarlıklar çocuğumuzun gelecekteki yaşamında önemli farklılar yaratabilir. Odtülüler olarak dershanemizde ücretlendirme yaparken eğitimde fırsat eşitliği ilkesine inanmaktayız. Bu inanç doğrultusunda 15 yıllık tecrübemizle eğitim kalitemizden, seçkin eğitim kadromuzdan, sürekli olarak yenilenen yayınlarımızdan taviz vermeden fiyatlarımızı belirliyoruz. Ortalama dershane ücretlerini baz alarak hiçbir öğrencimizi mağdur etmeden, bütçesini zorlamadan, ihtiyacına yönelik en uygun seçeneği sunmaktayız.

  Dönemimiz Yaz Okulu ile başlıyor

  Yaz okullarının sınavlara hazırlıkta çok etkili ve faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyoruz. Bu dönemde öğrencinin kendisine kattığı pozitif yöndeki iyileşmeler sınav maratonunda önemli avantajlar sağlayabilmektedir. Daha sakin, daha az rekabetçi bir ortamda sınava hazırlanmak kişinin psikolojisi üzerinde de olumlu etkiler yaratmaktadır. Sınav tarihleri yaklaşmadan çok önce giderilen eksikler her anlamada başarının daha kolay yakalanmasını sağlamaktadır.

  Kurumumuzda öğrencilerimiz sınavlara hazırlık aşamasında yaz tatillerini verimli geçirmek amacıyla yaz okulumuza katılmaktadır. Yaz aylarında öğrencilerimizde oluşan veri kaybını çok önemsiyoruz, telafisi zor ya da vakit kaybına yol açan veri kaybı, öğrencinin sınav stresine girmesine sebep olabilmektedir. Bu sebeple yaz okullarımızı önemle önermekteyiz. Yaz ayları hem bilgilerin unutulması hem de verimsizlik sebebiyle kritik öneme sahiptir, bu aylarda zamanı doğru kullanmanın ve avantaja çevirmenin önemine inanmaktayız. Bu doğrultuda verilecek eğitimlerimizin tümü alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Yaz okulu başladığında yaptığımız deneme sınavı sonuçları ve analizi ile öğrencilerimizin performansını takip ederek hedefledikleri başarıya ulaşmaları konusunda destek vermekteyiz. TYT, AYT, YKS deneme sınavları ile öğrencilerimizin bilgilerini ölçmeyi ve sınav başarılarını artırmayı amaçlamaktayız. LGS kursumuz ile alanında uzman eğitimcilerimizle uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle en hızlı ve en donanımlı şekilde tamamlamayı sağlamaktayız.

  Okumanızı tavsiye edebileceğimiz bir konu olarak gördüğümüz,

  Dershanelerin geleceği başlıklı yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

  Yaz okulu sürecinde toplam 180 saat ders işlenmektedir, derslerimiz hafta içi her gün 9:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Öğleye kadar konu anlatımları; öğleden sonra öğrenciye özel çalışma programı uygulayarak öğrencilerimizin eksik kaldığı konuları güçlendirmekte, bol ve çeşitli soru çözerek zaman yönetimine hakimiyeti sağlamaktayız. Tüm bu faaliyetlerimizi alanında uzman branş öğretmenlerimizin gözetiminde ve evde çalışmaya gerek kalmadan tümünü dershanemizde tamamlayarak yürütmek konusunda ayrı bir özen göstermekteyiz.

  Yaz okulu süresince rehberlik hizmetimiz devam etmektedir. Bu süreçte rehberlik servisimiz sınav sonuçlarına uygun ders çalışma metotları ile öğrencilerimizi bilgilendirmektedir.

  Odtülüler olarak yaz okulumuz ile öğrencilerimizin yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmeyi, başarılarını artırmayı hedeflemekteyiz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?