Eskişehir Dershane

Eskişehir Dershane

Odtülüler olarak Eskişehir’de öğrencilerimize başarının adresi olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız bugüne kadar edindiğimiz tecrübeyle Eskişehir’de de öğrencilerimize hedeflediği başarıyı kaliteli eğitim anlayışımızla sağlamaktır.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Okulun yetersiz kaldığı durumlarda öğrenciler için en önemli desteği dershanelerdir. Dershanelerin diğer eğitim kurumlarından farkı öğrenciye birebir ilgi göstererek, profiline uygun yol haritası çizerek, başarıyı yakalamasında önderlik ve rehberlik etmektir. En önemli amacımız, bize güvenerek LGS, TYT, AYT ve YKS sınavlarına hazırlanmak için başvuran öğrencilerimize potansiyeline uygun belirli plan dahilinde çalışma programları sunmaktır. Öğrencilerimizin hayatını şekillendirecek sınavlarda istenilen, hedeflenen başarıyı yakalamak adına tüm eğitim kadromuzla öğrencilerimizin performansını büyük dikkatle takip ediyor ve anında geri bildirimler veriyoruz.

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Seçilmiş eğitim kadromuz, öğrenci odaklı eğitim sistemini benimsemiş olmamız ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek sistemimize dahil etmemiz sebebiyle tercih edilmekteyiz. Son yıllarda eğitim sistemindeki değişimler ile yenilikçi, farklı seçenekler sunan eğitim kurumlarının tercih sebebi olduğunun bilincindeyiz. Bu amaçla eğitim kadromuz alanlarında başarılı, her öğrenciye eşit mesafede, tamamlayıcı, yol gösterici öğretmenlerden oluşmaktadır. Teknik anlamda sadece ders anlatmanın yetersiz kaldığının farkında olarak öğrencilerimiz ile birebir diyalog kurarak, öğrenciye özel yöntemlerle yol almakta ve başarıya ulaşmaktayız. Bununla birlikte bu süreçte öğrencilerin yaşadıkları stres ve kaygıyı gidermek ve yönetmek aynı zamanda velilerimizin de sürece olumlu katkı sağlamaları adına rehberlik hizmetimizle eğitimler vermekteyiz.

  Odtülüler olarak öğrencilerimizin istedikleri üniversiteye yerleşimini gerçekleştirmek amacıyla onlara iyi eğitim almak imkanını Odtülüler bakış açısıyla sunmaktayız. Bu amaca yönelik olarak her hafta deneme sınavı ve analiz yapıyoruz. Öğrencilerimize uyguladığımız deneme sınavları bizim için tek başına yeterli değildir, alınan sonuçtan ziyade öğrencimizin güçlü ya da eksik olduğu konuların tespiti; hatalı ve boş bıraktığı soruların analizini yaparak öğrenci hakkında profil oluşturmaktayız. Her öğrencimize profiline uygun yol haritası belirlemekteyiz. Bu hususta anlama, öğrenme ve pratiğe çevirme olarak 3 aşamalı olarak ilerliyoruz. Anlama hatası tespit ettiğimiz öğrencimize etüt, özel ders ve sınav etüdü olmak üzere çeşitli seçenekler sunuyoruz. Temelden kaynaklanan sorunu olan öğrencimize ise üst yapısını oluşturmak için çizgi altı programına dahile ederek en kısa sürede eksiklerini tamamlamada destek oluyoruz. Bu yol haritasında öğrenciyi sıkı takibe almaktayız, günlük rutinler oluşturarak sadece dersi anlamasının yetersiz olduğunun farkına varması, anladığını öğrenme ve nihayetinde pratiğe çevirmesinin çok kıymetli olduğunun altını çiziyoruz.

   

  Öğrencilerimizin eğitim hayatında ihtiyaç duyduğu desteği, nasıl ders çalışması gerektiği, hedeflerine ulaşmak için hangi alanlarda kendisini geliştirmesinin faydalı olacağını içeren yaklaşımımız ile eğitim koçluğu vermekteyiz.

  Eğitim koçluğunu her öğrencinin özel ve önemli olduğunun bilincinde sürdürmekteyiz. Bu amaçla öğrenciye özel çıkardığımız profil ve yol haritası ile onları motive ederek desteklemekteyiz.

  Kaliteli eğitimin ilk kuralı olarak öğrencilerimize destek ve motivasyon sağlamanın önemi sebebiyle eğitim koçluğu sisteminin son derece gerekli olduğunu düşünmekteyiz. Öğrencilerin eğitim koçluğu olan dershaneleri seçmelerini önermekteyiz. Geçmiş yıllardaki dershane sisteminden ayrışan en önemli fark eğitim koçluğu sistemidir, geçmişte öğrencileri kalabalık gruplar halinde değerlendiren eğitim sistemi öğrenciyi güçlü ya da eksik taraflarıyla yalnız bırakmaktaydı. Eğitim koçluğu sistemi ve butik sınıf anlayışımızla her öğrencimizin kendisine özel yöntemlerle başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.

  Neden Dershane desteği almak gerekiyor?

  Dershane eğitimi bir çok konuda desteklemektedir. Bir ekip olarak hareket eden kurs ekibimiz;

  • Koçluk sistemi
  • Düzenli ödev takip sistemi
  • Haftalık Denemeler
  • Haftalık deneme analizi
  • Birebir Etüt Desteği
  • Soru çözüm kampları
  • Butik sınıf düzeni

  gibi ve daha bir çok özelliği birlikte getirmektedir. Günümüzde dershaneler verdikleri eğitim ve öğrenciye yaklaşım metotları nedeniyle çeşitli eğitim kurumlarının önüne geçmektedir. Okullarda eğitim kadrolarındaki yetersizlikler, öğrencilere kalabalık gruplar halinde verilen eğitimler, her öğrencinin anlama, öğrenme, hayata geçirme hızındaki farklılıkları gözetmeden uygulan eğitimler ne yazık ki öğrencilerimizin bu maratonda yalnız kalmasına neden olmaktadır. Dershaneler yoluyla nasıl daha doğru, verimli çalışacağını öğrenen öğrencilerimiz potansiyelini gerçekleştirmede en yüksek performansı gerçekleştirecektir. LGS, TYT, AYT, YKS gibi çok çeşitli sınav süreçlerinde öğrencimizi her konudaki eksiklerini tamamlamaya özen gösteriyor, güçlü taraflarını pekiştirerek güven duygusunu tazeliyoruz. Bu süreçte uzun yılların verdiği tecrübe ve sınav başarı hikayelerimizle, uzman kadromuzla farklı ve çeşitli eğitim metotlarıyla öğrencilerimize istedikleri başarıya ulaşmada liderlik ediyoruz.

  Dershanelerin Eğitim Yaşamına Etkileri

  Ülkemizde uygulanan birçok sınavda maalesef çocuklarımızın ortalamanın altında sonuçlar aldığını gözlemlemekteyiz. En yüksek katılım olan YKS sonuçları bu sorunu çok çarpıcı biçimde ortaya koymuştur. Değişen sınav sistemine alışamayan eğitim kurumları öğrencilerimize koçluk yapmada yetersiz kalmaktadır. Sınav sonuçlarında hızla düşen netler bunu apaçık göstermektedir. Bu sebeple sadece okul müfredatı ve eğitim anlayışıyla yol almak başarısızlığa yol açabileceğinden dershanelerden destek almalı ve doğru dershaneyi seçmeye büyük özen göstermeliyiz. Odtülüler olarak yenilikçi bakış açımız, zengin kaynaklarımız ve öğrenciyle birebir ilgilenen eğitimcilerimiz ile başarının yolunu açmaktayız. Verdiğimiz plan dahilinde, disiplinle sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz kendi potansiyellerine bile şaşırarak başarıyı yakalayabilmektedir.

  Özel Öğretim Kurumları mevzuat kanunu için tıklayınız

  Eskişehir Dershane Fiyatları

  Eskişehir’de dershane fiyatları diğer tüm şubelerimizin bulunduğu illerde olduğu önemli farklılıklar göstermektedir. Bu hususta önemli olanın öğrencinin bütçesini zorlamadan en uygun seçeneği sunmak olduğunu düşünmekteyiz. Fiyatlarımızda öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitime göre farklılıklar söz konusu olabilmektedir.

  Kurumumuz uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Odtülüler olarak fiyatlarımızı seçilmiş eğitim kadrosu, zengin kaynak yayın ve kaliteli eğitim anlayışımızdan taviz vermeden belirliyoruz.

  Oldukça geniş bir sınıf aralığındaki öğrenci kitlesine hizmet vermekteyiz. Çok geniş öğrenci kitlesine hitap ederken eğitim kalitesinden, kaynaklardan ve eğitim kadromuzun seçkinliğini de korumaya özen gösteriyoruz.

  Ücretlendirme yaparken erken kayıt durumlarını da dikkate almaktayız. Erken Kayıt dönemi birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Uygun fiyatlara kaliteli eğitim almayı istiyorsanız erken kayıt döneminde kurumumuzu ziyaret etmenizi önermekteyiz, erken kayıt oluşturursanız çeşitli indirimlerden faydalanma olanağınız bulunmaktadır. Kurumumuz tüm şubelerinde aynı kalite standartları ve fiyat politikası ile eğitim olanağı sağlamaktadır. Alanın da uzman, deneyimli eğitim kadromuzla butik dershane anlayışı ile hizmet sunmaktayız. 12 kişilik butik sınıflarda her öğrencimize birebir eğitim sistemi uygulayarak profiline uygun özel çalışma programları uygulamaktayız. Az kişilik sınıflarda verilen birebir eğitim koçluğu yaklaşımımız ile öğrencimizin maksimum başarıyı yakalamasını hedefliyoruz. Öğrencilerimizin her birini ayrı ayrı takip eden bir sistem dahilinde gelişimlerini yakından takip etmekteyiz. Hedeflenen başarıya ulaşması için özel çalışma programları ve yanı sıra rehberlik eğitimleri ile motivasyon ve destek sağlıyoruz.

  Eskişehir Dershaneler İçin İyi Bir Şehir mi?

  Eskişehir yerleşim olarak diğer tüm şubelerimizin bulunduğu şehirlere göre avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Şehrin yerleşimi, ulaşımdaki kolaylıklar, eğitim kurumlarının lokasyonu öğrencilere zaman yönetimi açısından önemli bir fark yaratmaktadır. Bunun yanında öğrenci şehri olarak anılması çok sayıda ve farklı farklı seçeneklerde eğitim kurumlarının bulunması kafa karışıklığına yol açabilmektedir. Odtülüler olarak bu anlamdaki kafa karışıklığını önlemedeki en büyük farkımızın uzun yıllara dayanan deneyimimizi ve öğrencilerimize sunduğumuz başarı odaklı yenilikçi eğitim anlayışımızdır.

  Eskişehir’in eğitim kurumları açısından zenginliği sebebiyle dershane sayısı da oldukça fazladır. Öğrenciler eğitim hayatlarında başarıyı yakalamak adına dershanelerden destek almaktadır. Dershane seçimi yaparken öğrenciye özel yaklaşımı olan dershanelerin seçilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Dershaneler öğrencilerin eğitim hayatında daha başarılı olmaları, sınavlara hazırlanmaları ve seçtiği alanlarda kendilerini geliştirmede yol gösterici olmalıdır. Eskişehir’de hangi dershanenin doğru tercih olduğu konusundaki soru işaretlerini gidermek hususunda Odtülüler olarak eğitim kadromuz, yenilikçi bakış açımız, farklı eğitim yöntemlerimiz ile en doğru tercih olmak için şubemizi açmış bulunmaktayız. Eskişehir’deki dershane sayısının çokluğu bu anlamda bizim için bir gösterge değildir, 15 yıllık deneyim ve donanımızla en iyi tercih olduğumuzu, birçok dershaneden ayrıştığımızı, güven verdiğimizi düşünmekteyiz. Odtülüler olarak tecrübemizle bu alanda kalitenin adresi olacağımıza inanmaktayız.

  Dershane Eskişehir’i sınava hazırlıyor

  Sınav sonuçları çocuklarımızın gelecekteki hayatlarını şekillendirmektedir. Okullarda verilen eğitim ve uygulanan müfredat sınavlara hazırlanmakta oldukça yetersiz kalmaktadır. Odtülüler olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle geleceğe güvenle adım atmanızı sağlamak en büyük amacımızdır. Öğrencilerimiz için sağlamış olduğumuz hizmetler onların gelecekte yapacakları seçimlerde belirleyici olacaktır, bu bilinçle eğitim kalitemizden taviz vermeden seçkin eğitim kadromuzla hizmet vermekteyiz. Günümüzün hızlı ve rekabetçi ortamında öğrencilerimiz ve velilerimiz en doğru tercihi yapmak konusunda zorlanmaktadır. Yapılacak tercihte en belirleyici faktör alınan eğitimin kalitesidir.

  Peki hangi sınıfları sınava hazırlıyoruz derseniz:

  • 7. sınıf kurs programı
  • 8. sınıf kurs programı
  • 9. sınıf kurs programı
  • 10. sınıf kurs programı
  • 11. sınıf kurs programı
  • 12. sınıf kurs programı
  • Mezun sınıf kurs programı

  Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize deneme sınav sonuç ve analizine uygun profil oluşturarak düzenli çalışma programları oluşturmakta ve yakından takip etmekteyiz. Odtülüler içerisinde birçok eğitim sistemi bulunan ve öğrencilerimizi her açıdan destekleyen, önderlik ve rehberlik eden bir dershanedir.

  Doğru Dershaneyi Nasıl Seçmeliyiz?

  İnsan hayatında sınavların olmasına önemsiz diyemeyiz, önemlidir. Öğrencinin gelecekte bulanacağı ortam ne kadar kaliteli, donanımlı ise kişinin hayata bakış açısı o kadar vizyoner ve sağlam olmaktadır. Bu sebeple özellikle kritik sınavlar olan LGS, TYT, AYT ve YKS sınavlarına hazırlanırken yüzlerce seçenek arasından doğru dershaneyi seçmek çok önemlidir. Dershane eğitimini uzun yıllara dayanan tecrübeyle yürüten kurumlar sayesinde güven duygumuz artaktadır. Seçeceğimiz dershane öğrenciyi bütün olarak ele alan, eksikleri ve güçlü yönlerinin tespitini doğru yapan ve yol gösterici yaklaşımlarını içermelidir. Yapılan tespitlerin doğru analizi, izlenecek yol için çok önemlidir. Odtülüler olarak bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmayacak, öğrencimizi hedeflediği başarıyı yakalamada önderlik edecek çalışma planları hazırlıyor, uyguladığımız planların öğrencimiz tarafından disiplin içerisinde gerçekleşip gerçekleşmediğini takip ediyoruz. Bu anlamda alanında uzman eğitimcilerimizle yol alıyor ve profesyonel eğitim koçluğu uyguluyoruz. Öğrencilerimizin tespit ettiğimiz eksiklerini gidermede etüt çalışmaları yürütüyoruz. Tüm bu çalışmaları yürütürken veli bilgilendirme sistemimiz kanalıyla sizleri haberdar ediyoruz. Çalışma güdüsünü her geçen gün artıran eğitim anlayışımızla başarıyı yakalamayı hedefliyoruz. Rehberlik servisimiz ile de yaşanılan kritik ve zorlu süreçte mentorluk ederek yardımcı olamaya özen gösteriyoruz.

  Eskişehir’de En İyi Dershane Seçimi

  Eskişehir sosyolojik profili itibariyle öğrencilerin ağırlıkta olduğu bir şehirdir. Birçok köklü eğitim kurumunu barındırıyor olması da daha rekabetçi bir ortam oluşmasına sebebiyet vermektedir. Oluşan rekabet ortamında fiyat göz önünde bulundurmaksızın öğrenciyi gelecekteki yaşamı adına önemli adımlar attıracak olan LGS, TYT, AYT ve YKS sınavlarına donanımlı olarak hazırlayan eğitim kurumu seçilmelidir. Bu anlamda tecrübeli, yenilikçi ve zengin kaynak desteği ile uygulanan eğitim metotları içeren dershaneler sınav başarısını yakalamaktadır. Odtülüler bu alanda uzun yılların deneyimi ile birçok başarı hikayesine imzasını atmıştır. Tecrübemiz ve çeşitli eğitim yöntemlerimizle başarı hikayelerimizi her geçen gün artırıyoruz. Öğrencilerimizin deneme sınavları sonuçlarını analiz ediyor, profiline uygun çalışmaları disiplinle yürütmesini sağlıyor, yeterli ve eksiksiz hazırlanması için çeşitli eğitim metotları ile destek olarak başarısını artırmayı hedefliyoruz.

  Ortalama Dershane Ücretleri Nasıldır?

  Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan dershanelerimizin fiyatları ilk bakıldığında yüksek bulunabilmektedir. Ancak bakış açımızı değiştirerek çocuğumuzun geleceğine yatırım yaptığımızı, ona iyi bir hayat sunmak için adım attığımızı unutmadan değerlendirme yapmalıyız. Sadece okulla sınava hazırlanmanın yetersiz olduğu günümüz şartlarında dershaneyi çocuğumuzla birebir ilgilenecek, disipline edecek, şekillendirecek eğitim kurumları olarak görmeliyiz ve ücretleri değerlendirirken bu hususları gözden kaçırmamalıyız. Yapacağımız fedakarlıklar çocuğumuzun gelecekteki yaşamında önemli farklılar yaratabilir. Odtülüler olarak dershanemizde ücretlendirme yaparken eğitimde fırsat eşitliği ilkesine inanmaktayız. Bu inanç doğrultusunda 15 yıllık tecrübemizle eğitim kalitemizden, seçkin eğitim kadromuzdan, sürekli olarak yenilenen yayınlarımızdan taviz vermeden fiyatlarımızı belirliyoruz. Ortalama dershane ücretlerini baz alarak hiçbir öğrencimizi mağdur etmeden, bütçesini zorlamadan, ihtiyacına yönelik en uygun seçeneği sunmaktayız.

  Dönemimiz Yaz Okulu ile başlıyor

  Yaz okullarının sınavlara hazırlıkta çok etkili ve faydalı bir uygulama olduğunu düşünüyoruz. Bu dönemde öğrencinin kendisine kattığı pozitif yöndeki iyileşmeler sınav maratonunda önemli avantajlar sağlayabilmektedir. Daha sakin, daha az rekabetçi bir ortamda sınava hazırlanmak kişinin psikolojisi üzerinde de olumlu etkiler yaratmaktadır. Sınav tarihleri yaklaşmadan çok önce giderilen eksikler her anlamada başarının daha kolay yakalanmasını sağlamaktadır.

  Kurumumuzda öğrencilerimiz sınavlara hazırlık aşamasında yaz tatillerini verimli geçirmek amacıyla yaz okulumuza katılmaktadır. Yaz aylarında öğrencilerimizde oluşan veri kaybını çok önemsiyoruz, telafisi zor ya da vakit kaybına yol açan veri kaybı, öğrencinin sınav stresine girmesine sebep olabilmektedir. Bu sebeple yaz okullarımızı önemle önermekteyiz. Yaz ayları hem bilgilerin unutulması hem de verimsizlik sebebiyle kritik öneme sahiptir, bu aylarda zamanı doğru kullanmanın ve avantaja çevirmenin önemine inanmaktayız. Bu doğrultuda verilecek eğitimlerimizin tümü alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Yaz okulu başladığında yaptığımız deneme sınavı sonuçları ve analizi ile öğrencilerimizin performansını takip ederek hedefledikleri başarıya ulaşmaları konusunda destek vermekteyiz. TYT, AYT, YKS deneme sınavları ile öğrencilerimizin bilgilerini ölçmeyi ve sınav başarılarını artırmayı amaçlamaktayız. LGS kursumuz ile alanında uzman eğitimcilerimizle uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle en hızlı ve en donanımlı şekilde tamamlamayı sağlamaktayız.

  Okumanızı tavsiye edebileceğimiz bir konu olarak gördüğümüz,

  Dershanelerin geleceği başlıklı yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

  Yaz okulu sürecinde toplam 180 saat ders işlenmektedir, derslerimiz hafta içi her gün 9:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Öğleye kadar konu anlatımları; öğleden sonra öğrenciye özel çalışma programı uygulayarak öğrencilerimizin eksik kaldığı konuları güçlendirmekte, bol ve çeşitli soru çözerek zaman yönetimine hakimiyeti sağlamaktayız. Tüm bu faaliyetlerimizi alanında uzman branş öğretmenlerimizin gözetiminde ve evde çalışmaya gerek kalmadan tümünü dershanemizde tamamlayarak yürütmek konusunda ayrı bir özen göstermekteyiz.

  Yaz okulu süresince rehberlik hizmetimiz devam etmektedir. Bu süreçte rehberlik servisimiz sınav sonuçlarına uygun ders çalışma metotları ile öğrencilerimizi bilgilendirmektedir.

  Odtülüler olarak yaz okulumuz ile öğrencilerimizin yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmeyi, başarılarını artırmayı hedeflemekteyiz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06