9. Sınıf Programı

9. Sınıf Dershane

Liseye yolculuğunun başlangıcı olan 9. Sınıfların eğitim yaşamında doğru atılacak adımlar üniversite eğitimine hazırlık bakımından önemlidir. 9. sınıftan başlayarak nitelikli ve verimli lise eğitim hayatını hedeflemek öğrencinin sağlam bir altyapısının oluşmasını sağlamaktadır. Temelden kaynaklanan eksikler ya da konu eksiklerine yönelik yürütülecek çalışmalar ve bulunulan sınıfın konularının iyice anlaşılması, pekiştirilmesine dönük çalışma metotları öğrenciyi her yönüyle eğitim hayatında başarılı kılmaktadır. Yolun başında tamamlanan eksikler ve sistematik yürütülen çalışmalar sağlam altyapı oluşturmasını sağlamasının yansıra çok daha verimli bir eğitim ve sınavlara hazırlık süreci yaşanmasına olanak sağlayarak başarıyı artırmaktadır.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


  Odtülüler Dershanesi olarak 15 yıllık tecrübemizle oluşturduğumuz kurumsal kimliğimizle uzman eğitimci kadromuzla 9. sınıf öğrencilerimiz için butik dershane anlayışı ile özel ders niteliğinde az kişilik sınıflarda hizmet vermekteyiz. 9. sınıf programımızda bilgi ve deneyimi harmanlayarak çeşitli eğitim metotlarıyla zenginleştirilmiş çalışmalar yürütmekteyiz. Öğrencilerimizin geçmişten gelen konu ya da temelden kaynaklanan eksikliklerini en kısa sürede tamamlamayı amaçlayan etüt çalışmalarıyla hiçbir açık nokta bırakmadan eğitim hayatında başarıyı hedeflemekteyiz. 9. sınıfın tüm konularının detaylı olarak üzerinden geçilerek üst sınıfa tam donanımlı olarak başlamayı ve etkin, verimli çalışma alışkanlıklarıyla sürdürmeyi amaçlamaktayız.

  9. SINIF EN İYİ DERSHANE

  sınıfta dershaneye başlayarak daha güçlü bir zemin üzerinde eğitim hayatını inşa etmek isteyen öğrencilerin kaliteli eğitim anlayışı ile hizmet veren eğitim kurumunu seçmesi önemlidir. Bu sınıfta yürütülecek çalışmalar doğru çalışma prensiplerini içerdiği taktirde üst sınıflarda veya üniversite hazırlık aşamasında zorluk yaşamadan başarıya ulaşmayı sağlamaktadır. En iyi dershane seçimi yapılırken tecrübeli kurumsal yapıyla uzman eğitim kadrosunun bulunmasına, çeşitli ve öğrenci odaklı eğitim metotlarını içermesine, zengin kaynaklar bulundurulmasına özen göstermek gereklidir.

  Kurumun tecrübeli ve uzman kadrosunun bulunması yarattığı güven ve uygulanan disiplinli çalışmalarla öğrencinin çalışma güdüsünü, motivasyonunu artırarak başarılı adımlar atmasına öncülük etmektedir. Odtülüler Dershanesi kaliteli eğitimin tüm unsurlarını içeren kurumsal yapısıyla 9. sınıflara yönelik temellerin sağlam atılmasını sağlayacak yöntemler ve teknikler yoluyla öğrencisinin çalışma alışkanlıklarını pozitif yönde değiştirerek başarıyı sağlamaktadır. Etkileşimi yüksek ve çeşitli çalışma metotlarıyla eğitim koçluğu uygulayarak öğrencisiyle yakından ilgilenmekte ve çalışmalarını dikkatle takip etmektedir.

   

  9. SINIF DERSHANE FİYATLARI

  Her kademede olduğu gibi 9. sınıf dershane fiyatlarında da değişkenlik görülmektedir. Fiyatları değerlendirirken eğitim kadrosu, öğrenci odaklı eğitim anlayışı, teknolojik gelişmelerin yakından takip edilerek sisteme entegrasyonun sağlanmış olması gibi kriterlere dikkat edilmelidir. Dershane seçiminde donanım ve yetkinliklere bakarak ne ölçüde fayda sağlandığına bakılmalıdır. Kaliteden ödün vermeden fiyat belirlendiğini anlayabilmek için iyi araştırma yapılmalıdır. Eğitim kurumlarının başarı hikayelerine öncelik vererek yapılan seçimler daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yıllara dayanan tecrübesiyle öğrencisinin bugüne kadar olan eğitiminde edindiği bilgi birikimini etkin şekilde kullanmayı öğretmek ve artırmayı hedeflemektedir. Fiyat politikamızı deneyimli eğitim kadromuzdan, yenilikçi, çeşitli eğitim metotlarımızdan ve her geçen gün artan kaynak sayılarımızdan taviz vermeden belirlemekteyiz.

  9. SINIF DERSHANE ÖNERİLERİ

  İyi dershane öğrencinin öğrenmesine kişisel ve akademik yönlerden katkılar sağlayarak bilgi ve becerisinin geliştirmeyi hedeflemelidir. Dershane eğitimi okul eğitiminde eksik kalan sorunlara alternatif yaklaşımlar sunarak çözümler üreten eğitim anlayışını benimseyerek öğrencinin katılımcılığını destekleyen ve etkili sonuçlar almasını sağlayan çerçevede geliştiğinde başarıya ulaşılmaktadır.

  15 yıllık tecrübesi ve kurumsal altyapısı ile Odtülüler Dershanesi 9. sınıflara okulla birlikte yürüttükleri eğitim hayatında etkili şekilde eşlik ederek işlenen konulara farklı açılardan yaklaşılarak anlaşılmasını ve öğrenmenin kalıcı olarak gerçekleşmesini sağlamak üzere çeşitli eğitim metotlarını uygulamaktadır. Uzman kadromuzla uyguladığımız eğitim koçluğu sayesinde her öğrencimizle birebir ilgilenerek ihtiyaç ve eksiklerine yönelik yürüttüğümüz çalışmalarla nitelikli ve verimli bir çalışma disiplini geliştirmelerini teşvik etmekteyiz. Son sınıflara kalmadan geliştirilen çalışma disiplini ve yöntemleriyle öğrencilerimiz stres ve kaygı yaşamadan eğitim yaşamını sürdürerek başarılarını artırmaktadır.

  9. SINIF DERSHANE YORUMLARI

  Dershane yorumlarına bakıldığında tavsiye edilen eğitim kurumlarında verilen eğitimin kalitesi, eğitimcilerinin alanında uzman ve deneyimli olması ve başarı hikayeleri öne çıkmaktadır. Dershane yorumlarında öğrencinin kaliteli eğitim anlayışıyla eğitim hayatını kolaylaştırmak ve sağlam altyapı oluşturma hedeflerinin gerçekleştirmesini desteklemesiyle beraber yeni nesilde teknoloji bağımlılığından kaynaklanabilecek zaman kaybı ve öğrenme güçlüğünün ortadan kaldırılması için dershanelerden yararlanılması önerilmektedir.

  Odtülüler Dershanesi uzun yılların kazandırdığı tecrübesiyle oluşturduğu deneyimli ve donanımlı alanında uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerinin akademik ve sosyal yönden gelişimlerini yakından takip ederek çalışmalarını düzenli ve planlı yürütmesini sağlamaktadır. Her öğrencisinin bireysel farklılıklarını gözeterek kişiye özel çalışma programları uygulamaktadır. Öğrencisiyle iletişim ve iş birliği halinde sağlıklı ve bilinçli yürütülen çalışmalar eğitim hayatının çok daha verimli ve başarılı olarak sürdürülmesine olanak sağlamaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06