9. Sınıf Programı

9. Sınıf Dershane

Liseye yolculuğunun başlangıcı olan 9. Sınıfların eğitim yaşamında doğru atılacak adımlar üniversite eğitimine hazırlık bakımından önemlidir. 9. sınıftan başlayarak nitelikli ve verimli lise eğitim hayatını hedeflemek öğrencinin sağlam bir altyapısının oluşmasını sağlamaktadır. Temelden kaynaklanan eksikler ya da konu eksiklerine yönelik yürütülecek çalışmalar ve bulunulan sınıfın konularının iyice anlaşılması, pekiştirilmesine dönük çalışma metotları öğrenciyi her yönüyle eğitim hayatında başarılı kılmaktadır. Yolun başında tamamlanan eksikler ve sistematik yürütülen çalışmalar sağlam altyapı oluşturmasını sağlamasının yansıra çok daha verimli bir eğitim ve sınavlara hazırlık süreci yaşanmasına olanak sağlayarak başarıyı artırmaktadır.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Odtülüler Dershanesi olarak 15 yıllık tecrübemizle oluşturduğumuz kurumsal kimliğimizle uzman eğitimci kadromuzla 9. sınıf öğrencilerimiz için butik dershane anlayışı ile özel ders niteliğinde az kişilik sınıflarda hizmet vermekteyiz. 9. sınıf programımızda bilgi ve deneyimi harmanlayarak çeşitli eğitim metotlarıyla zenginleştirilmiş çalışmalar yürütmekteyiz. Öğrencilerimizin geçmişten gelen konu ya da temelden kaynaklanan eksikliklerini en kısa sürede tamamlamayı amaçlayan etüt çalışmalarıyla hiçbir açık nokta bırakmadan eğitim hayatında başarıyı hedeflemekteyiz. 9. sınıfın tüm konularının detaylı olarak üzerinden geçilerek üst sınıfa tam donanımlı olarak başlamayı ve etkin, verimli çalışma alışkanlıklarıyla sürdürmeyi amaçlamaktayız.

  9. SINIF EN İYİ DERSHANE

  sınıfta dershaneye başlayarak daha güçlü bir zemin üzerinde eğitim hayatını inşa etmek isteyen öğrencilerin kaliteli eğitim anlayışı ile hizmet veren eğitim kurumunu seçmesi önemlidir. Bu sınıfta yürütülecek çalışmalar doğru çalışma prensiplerini içerdiği taktirde üst sınıflarda veya üniversite hazırlık aşamasında zorluk yaşamadan başarıya ulaşmayı sağlamaktadır. En iyi dershane seçimi yapılırken tecrübeli kurumsal yapıyla uzman eğitim kadrosunun bulunmasına, çeşitli ve öğrenci odaklı eğitim metotlarını içermesine, zengin kaynaklar bulundurulmasına özen göstermek gereklidir.

  Kurumun tecrübeli ve uzman kadrosunun bulunması yarattığı güven ve uygulanan disiplinli çalışmalarla öğrencinin çalışma güdüsünü, motivasyonunu artırarak başarılı adımlar atmasına öncülük etmektedir. Odtülüler Dershanesi kaliteli eğitimin tüm unsurlarını içeren kurumsal yapısıyla 9. sınıflara yönelik temellerin sağlam atılmasını sağlayacak yöntemler ve teknikler yoluyla öğrencisinin çalışma alışkanlıklarını pozitif yönde değiştirerek başarıyı sağlamaktadır. Etkileşimi yüksek ve çeşitli çalışma metotlarıyla eğitim koçluğu uygulayarak öğrencisiyle yakından ilgilenmekte ve çalışmalarını dikkatle takip etmektedir.

   

  9. SINIF DERSHANE FİYATLARI

  Her kademede olduğu gibi 9. sınıf dershane fiyatlarında da değişkenlik görülmektedir. Fiyatları değerlendirirken eğitim kadrosu, öğrenci odaklı eğitim anlayışı, teknolojik gelişmelerin yakından takip edilerek sisteme entegrasyonun sağlanmış olması gibi kriterlere dikkat edilmelidir. Dershane seçiminde donanım ve yetkinliklere bakarak ne ölçüde fayda sağlandığına bakılmalıdır. Kaliteden ödün vermeden fiyat belirlendiğini anlayabilmek için iyi araştırma yapılmalıdır. Eğitim kurumlarının başarı hikayelerine öncelik vererek yapılan seçimler daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yıllara dayanan tecrübesiyle öğrencisinin bugüne kadar olan eğitiminde edindiği bilgi birikimini etkin şekilde kullanmayı öğretmek ve artırmayı hedeflemektedir. Fiyat politikamızı deneyimli eğitim kadromuzdan, yenilikçi, çeşitli eğitim metotlarımızdan ve her geçen gün artan kaynak sayılarımızdan taviz vermeden belirlemekteyiz.

  9. SINIF DERSHANE ÖNERİLERİ

  İyi dershane öğrencinin öğrenmesine kişisel ve akademik yönlerden katkılar sağlayarak bilgi ve becerisinin geliştirmeyi hedeflemelidir. Dershane eğitimi okul eğitiminde eksik kalan sorunlara alternatif yaklaşımlar sunarak çözümler üreten eğitim anlayışını benimseyerek öğrencinin katılımcılığını destekleyen ve etkili sonuçlar almasını sağlayan çerçevede geliştiğinde başarıya ulaşılmaktadır.

  15 yıllık tecrübesi ve kurumsal altyapısı ile Odtülüler Dershanesi 9. sınıflara okulla birlikte yürüttükleri eğitim hayatında etkili şekilde eşlik ederek işlenen konulara farklı açılardan yaklaşılarak anlaşılmasını ve öğrenmenin kalıcı olarak gerçekleşmesini sağlamak üzere çeşitli eğitim metotlarını uygulamaktadır. Uzman kadromuzla uyguladığımız eğitim koçluğu sayesinde her öğrencimizle birebir ilgilenerek ihtiyaç ve eksiklerine yönelik yürüttüğümüz çalışmalarla nitelikli ve verimli bir çalışma disiplini geliştirmelerini teşvik etmekteyiz. Son sınıflara kalmadan geliştirilen çalışma disiplini ve yöntemleriyle öğrencilerimiz stres ve kaygı yaşamadan eğitim yaşamını sürdürerek başarılarını artırmaktadır.

  9. SINIF DERSHANE YORUMLARI

  Dershane yorumlarına bakıldığında tavsiye edilen eğitim kurumlarında verilen eğitimin kalitesi, eğitimcilerinin alanında uzman ve deneyimli olması ve başarı hikayeleri öne çıkmaktadır. Dershane yorumlarında öğrencinin kaliteli eğitim anlayışıyla eğitim hayatını kolaylaştırmak ve sağlam altyapı oluşturma hedeflerinin gerçekleştirmesini desteklemesiyle beraber yeni nesilde teknoloji bağımlılığından kaynaklanabilecek zaman kaybı ve öğrenme güçlüğünün ortadan kaldırılması için dershanelerden yararlanılması önerilmektedir.

  Odtülüler Dershanesi uzun yılların kazandırdığı tecrübesiyle oluşturduğu deneyimli ve donanımlı alanında uzman eğitim kadrosuyla öğrencilerinin akademik ve sosyal yönden gelişimlerini yakından takip ederek çalışmalarını düzenli ve planlı yürütmesini sağlamaktadır. Her öğrencisinin bireysel farklılıklarını gözeterek kişiye özel çalışma programları uygulamaktadır. Öğrencisiyle iletişim ve iş birliği halinde sağlıklı ve bilinçli yürütülen çalışmalar eğitim hayatının çok daha verimli ve başarılı olarak sürdürülmesine olanak sağlamaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?