Eskişehir En İyi Dershane

Odtülüler Kurum

Eskişehir öğrenci sayısının fazlalığı ve eğitim kurumlarının sayısı bakımından oldukça zengindir. Çok sayıda eğitim kurumunun içerisinde en iyi dershane seçmek için birçok kriterin göz önünde bulundurulması gerekir. Seçilecek dershanenin kurumsal kimliği, eğitim kalitesi ve uzun yıllara dayanan tecrübesinin olması önem arz etmektedir. Odtülüler Dershanesi, öğrencilerini 15 yıla uzanan tecrübesiyle LGS, TYT, AYT ve YKS gibi birbirinden farklı dinamiklerle yaklaşılması gereken sınavlara uzman eğitim kadrosu, yenilikçi ve çeşitli eğitim metotları ile hazırlamaktadır. Her öğrencisini büyük bir titizle takip etmektedir.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Sınavlara hazırlığın her aşamasında tüm sorumluluğu üstlenerek öğrencisiyle yakından ilgilenerek, gelişmesi ve eksiklerini ivedilikle tamamlanması için destek olmaktadır. Deneme sınavları aracılığı ile düzey belirleme analizi gerçekleştirmekte, analiz sonucu oluşan öğrenci profiline uygun çalışmaları eğitim koçluğu çerçevesinde alanında uzman eğitim kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Başarıya giden yolda klasik eğitim anlayışından farklı olarak yeni nesil eğitim metotlarına uyumlanmış çalışma metotları, uzman eğitimcilerle eğitim koçluğu yaparak öğrencinin başarıyı ulaşmasını sağlamaktadır.

   

  En İyi Dershane Sıralaması Nasıl Yapılır?

  En iyi dershane sıralaması yaparken önemli birçok kritere dikkat etmek gerekmektedir;

  • Uzun yıllara dayanan tecrübesinin olması,
  • Kurumsal kimliğinin olması,
  • Alanında uzman eğitim kadrosunun bulunması
  • Öğrenci odaklı eğitim sistemini benimsemiş olması,
  • Zengin kaynak kitap sunuluyor olması,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemine entegre etmiş olması,
  • Öğrenciyle yakından ilgilenecek rehberlik hizmetinin sunuluyor olması

  Odtülüler Dershanesi olarak iyi dershane seçiminde aranan tüm kriterlere uygun olarak hizmet vermekteyiz. Kurumumuz yenilikleri takip ederek geliştirdiği çeşitli eğitim metotlarıyla, kaliteyi hedefleyen ve ödün vermeden çalışmalarını yürüten tecrübeli eğitim kadrosuyla, öğrencilerimize başarılarını artırmaları ve amaçlarına ulaşmaları için destek olmaktadır. Öğrencilerimize deneme sınavları neticesinde, yaptığımız analizlerle, tespit ettiğimiz eksiklerini, bir çalışma planına bağlı olarak ve düzenli, disiplinli biçimde yürütmesini uzman eğitimcilerimiz ile sağlamaktayız. İyi bir dershanenin öğrencinin öğrenmesine, kişisel ve akademik açıdan gelişmesine katkı sağlayan, sınav teknikleriyle uyumlanmış yapısıyla, öğrencinin bilgi ve becerisini geliştirerek başarıyı yakaladığını bilen anlayışla çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Uzman eğitim kadromuz ile önerdiğimiz çalışma planını düzenli yürüten, sınav teknikleri ve sınava hazırlıkta tüm konularda yeterli bilgiye sahip olan öğrencilerimiz hedefledikleri başarıyı yakalamaktadır.

  Öğrencilerimize, TYT, AYT, YKS gibi geleceğini şekillendirecek sınavlara hazırlarken, tüm eğitim metotlarımızı uygulamamızın yansıra, yaşadığı stres ve kaygıyı en aza indirmek için rehberlik servisimiz yoluyla yakından ilgilenmekteyiz. Etkin ve verimli çalışma disiplini ile sınavlara hazırlanmış, zamanı iyi yöneten, stres ve kaygısını en aza indiren öğrencilerimizle başarı hikayelerimizi artırmayı amaçlamaktayız.

  Eskişehir’de dershane seçimi ve fiyatları ile ilgili güncel bilgi verdiğimiz yazımıza okumanızı öneririz: https://www.odtululereskisehir.com/eskisehir-dershane/

  En İyi Dershane Yeterli mi?

  TYT, AYT, YKS gibi çeşitli sınavlara hazırlık yapan tüm öğrencilerin çalışmalarını disiplin içerisinde, verimli yürütebilmesi için en iyi dershanelerden faydalanması gereklidir. Dershanelerin sınavlara hazırlamak için verdiği tüm desteğin yansıra, öğrencinin de başarılı olmak için azimli, kararlı olması, önerilen tüm planları zamanında ve eksiksiz yerine getirmesi gereklidir. Okullarda verilen eğitimle sınavlara hazırlanmak yetersiz kalmaktadır; teknoloji çağı, sürekli değişen eğitim sistemlerine uyum sağlayan dershaneler öğrenciyi çeşitli metotlar ve sınav teknikleri ile her yönden sınava hazırlayarak başarısını artırmaktadır.

  Odtülüler Dershanesi olarak en iyi dershaneyi için aranan kriterlere sahip olarak, uzman eğitim kadromuz ve zengin kaynak yayınlar eşliğinde öğrencilerin pratiklerini geliştirmeye yönelik çalışmalar, hedeften kopmadan bilgilerini yapılandırarak ilerlemesini sağlıyor ve başarının önünü açmasına liderlik ediyoruz. Uzman eğitimcilerimizle öğrencimizin potansiyelini gerçekleştirmesini, sınavlarda başarısını artırmak amacıyla bilinçli, disiplinli, planlı ders çalışmasını teşvik ediyoruz. Uzun yıllar dayanan tecrübemizle öğrenme sürecinin etkili biçimde takip edilmesini önemsiyoruz, bu sayede tam öğrenmenin gerçekleşmesi sağlanmakta, öğrencinin öğrenme motivasyonu artmakta ve hedeflediği başarıya ulaşabilmektedir.

  Eskişehir En İyi Butik Dershane

  Eskişehir’de birçok seçenek arasından en iyi dershaneyi seçimi yapmak konusunda zorluklar yaşanmaktadır. Dershane seçimi yaparken, aranılan birçok niteliğin yansıra, önemli kriterlerden birisi de eğitimin butik dershane anlayışıyla gerçekleşmesidir. Az kişilik sınıflarda eğitim veren butik dershanelerde eğitimciler öğrencileriyle birebir ilgilenme olanağı bulmaktadır. Her öğrencinin ihtiyacı ve öğrenme hızının farklı olduğu düşünülerek oluşturulan butik dershaneler sınavlara hazırlanmada daha başarılı sonuçlar alabilmektedir.

  Odtülüler Dershanesi butik dershane anlayışıyla 12 kişilik sınıflarda eğitim vermektedir. Butik dershane anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarda, öğrencilerimizin bireysel olarak farklılıklarını gözeterek, her öğrencimizle birebir yakından ilgilenerek, her açıdan gelişmelerini sağlamak üzere uzman eğitimcilerimiz tarafından eğitim koçluğu verilmekte ve başarıya ulaşmaları hedeflenmektedir. Butik dershane çerçevesinde, az sayıda öğrenciyle oluşturulan sınıflarımız, öğrencilerimizle etkili bir iletişim gerçekleştirmemizi sağlayarak ihtiyaç duydukları bilgi ve başarının en kısa zamanda kazanılmasını ve bu sayede hedefledikleri başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır.

  LGS En İyi Dershane Seçimi Nasıl Yapılır?

  LGS sınavlarına hazırlanırken okulda verilen klasik eğitim anlayışından farklı olarak yeni nesil eğitim modeline uyum sağlayan dershanelerden destek alınmalıdır. LGS sınavlarına hazırlanan, Z kuşağı olarak tanımlanan öğrencilerimizin ihtiyaçları geçmiş kuşaklara ve eğitim modellerine göre büyük farklılıklar göstermektedir. LGS sınavlarına hazırlanan yeni nesil öğrencilerimiz koçluk becerisi yüksek uzman eğitim kadroları ile başarıya ulaşmaktadır. Odtülüler Dershanesi olarak bu bilinçle, yeni nesil soruları içeren ve yenilikçi eğitim metotlarımızı, motive eden, dinamik uzman eğitimcilerimiz ile uygulamakta ve öğrenme sürecini sonuna kadar takip etmekteyiz. Öğrenme sürecinin iyi yönetilmesi LGS’ye hazırlan öğrencilerimizin potansiyelini ortaya çıkararak başarılı olmasını sağlamaktadır. Öğrencilerimiz az kişilik sınıflarda butik dershane anlayışıyla daha yakından takip edilerek öğrendiklerini içselleştirerek benimsemekte, kalıcı öğrenme gerçekleşmekte ve uzman eğitimcilerimizle bir plan dahilinde yürütülen tüm çalışmalar başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

  YKS En İyi Dershane Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

  Günümüzde yaşadığımız en önemli sorunlardan birisi sürekli değişen sınav sisteminin öğrencilerin üzerinde olumsuz etkiler yaratarak başarısını düşürmesidir. Hızla değişen sisteme ayak uyduran, kaliteli eğitim sistemine sürekli yatırım yapan kurumlar sınavlarda başarıyı yakalamaktadır. YKS gibi öğrencinin gelecekteki hayatını belirleyecek olan sınavlara hazırlanırken eğitim kalitesinin içeriği çok önemlidir. En iyi dershane seçimi yaparken sunulan eğitimin niteliğini, verimliliğini, etkisini profesyonel olarak değerlendirmeli; bu amaçla uzun yıllara dayanan tecrübe, uzman eğitim kadrosu, zengin kaynak yayınlar gibi kriterleri bulundurarak öğrenciye eğitim koçluğu veren dershaneler tercih edilmelidir. Odtülüler dershanesi olarak YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin uzman eğitimcilerimiz ile iş birliği içerisinde, çalışma alışkanlıklarının pozitif yönde değiştirerek, planlama ve zaman yönetimi kuralları çerçevesinde etkin, verimli öğrenmenin oluşmasını sağlamakta ve çalışmalarını düzenli olarak yürütmesini yakından takip etmekteyiz. Uzman profesyonel eğitimcilerimizle iyi iletişim halinde, tüm sorularının cevaplarını en kısa sürede alan, etkin ve verimli çalışma disiplini kazanan öğrencilerimiz başarılı sonuçlar almakta zorlanmamaktadır.

  Mezun En İyi Dershane Nasıl Seçilir?

  Mezuna kalan öğrencilerin dershane seçimi yaparken sınav başarısı yüksek dershanelerden seçim yapması önerilmektedir. Sınav başarısı yüksek eğitim kurumları önemlidir fakat dershane seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekli önemli kriterlerden birisi de seçilecek eğitim kurumunun bireysel farklılıkları gözeterek, öğrenme şekli ve hızının her öğrencide eşit düzeyde olmadığının bilincinde olarak, öğrencinin profiline uygun eğitim koçluğu yapabilmesidir. Mezun durumundaki öğrencilerimizin okula gitme zorunluluğu ortadan kalktığından daha etkin ve verimli çalışma olanağı doğmaktadır. Etkin ve verimli çalışmasını sağlamak adına, düzeyini doğru tespit ederek, ihtiyacına yönelik en uygun çalışma planı sunan eğitim kurumunu seçilmelidir, bunun yansıra TYT, AYT, YKS gibi kritik sınavlara hazırlığın yaz kampıyla erken başlatan öğrenciler avantaj sağlayabilmektedir.

  Odtülüler Dershanesi olarak öğrencilerimizi hem yaz kampları yoluyla erken dönemde eksiklerini gidererek zamanını etkin, verimli kullanmasını sağlıyoruz hem de dönem boyunca sınav teknikleri ve sınavlara hazırlanırken tüm konularda yetkinlik kazandırarak çalışma disiplini oluşturmasına yardımcı oluyor ve sıkı takibe alarak performansını artırmayı teşvik ediyor ve başarıya ulaşmasını sağlıyoruz. TYT, AYT, YKS gibi sınavlara hazırlanırken meselenin sadece soru çözmekten ya da saatlerce ders çalışmaktan ibaret olmadığını, amaca hizmet eden bir plan doğrultusunda doğru kaynaklardan ve bir disiplin çerçevesinde gerçekleştiği taktirde başarılı olunacağına inanarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Tüm çalışmalarımızı uzman deneyimli kadromuz ve zengin kaynaklar ile geçekleştirmekteyiz. Uzman rehberlik servisimiz öğrencilerimizin bu dönemde yaşadığı stres ve kaygıyı azaltmak için yakından takip etmektedir, öğrencimizin sınav kaygısının nereden kaynaklandığını tespit etmekte ve kaygısını gidermede yardımcı olmaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?