Eskişehir Bursluluk Sınavı

Eskişehir Bursluluk Sınavı

Eskişehir’de birçok eğitim kurumunda bursluluk sınavları düzenlenmektedir. Eğitim kurumları öğrenci alımında eğitim bursu vermek amacıyla yürüttükleri bursluluk sınavlarıyla başarıyı ödüllendirmektedir. Bursluluk sınavı ile kazanılan başarı, öğrenciye kendisine uygun çok çeşitli eğitim olanağı sağlayan eğitim kurumlarında eğitim görmesine imkan sağlayarak gelecekteki yaşamına doğru ve etkin şekilde yön vermesine olanak sağlamaktadır. Tüm sınavlara hazırlıkta olduğu gibi bursluluk sınavlarına hazırlık çalışmaları da disiplin çerçevesinde yürütüldüğü takdirde başarı sağlanmaktadır.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Odtülüler Dershanesi olarak başarıyı ödüllendirmek için hem bursluluk sınavları düzenliyor hem de bursluluk sınavlarına hazırlık için öğrencilerimizin ihtiyacına uygun çalışma programları yürütmekteyiz. Az kişilik sınıflarda butik dershane anlayışıyla özel ders niteliğinde verdiğimiz eğitimle öğrencilerimiz bursluluk sınavlarında başarıya ulaşmaktadır. Uzman eğitim kadromuz ile eğitim koçluğu uygulayarak farklı soru tiplerine yönelik çalışmalar yürüterek öğrencimizin bilgi, yorum ve hızının artmasını sağlamaktayız. Zengin kaynaklar yoluyla yürüttüğümüz çalışmalarda konuların pekiştirilerek kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi hedeflenmektedir. Kalıcı öğrenmeyi gerçekleştiren ve zamanı iyi yöneten öğrenciler bursluluk sınavlarında istedikleri eğitim kurumuna girme olanağı bulmaktadır.

  Eskişehir Özel Okul Bursluluk Sınavları

  Eskişehir’de çok sayıda özel okul bursluluk sınavı uygulamaktadır. Özel okulların bursluluk sınavları farklı tarihlerde gerçekleşebilmektedir. Öğrencinin tercih ettiği özel okul sınavı ya da sınavlarına girebilmek için sınav takvimini takip etmeleri ve gerekli başvuruları zamanında yapmaları gerekmektedir. Özel okulların her biri alınan temel eğitimi ölçmek amacıyla farklı soru stilleriyle sınavlar hazırlamaktadır. Alınan temel eğitimdeki eksikleri en kısa sürede tamamlayan ve düzenli, verimli çalışma disiplini geliştiren öğrenci bursluluk sınavlarında istediği okula girmekte zorluk yaşamamaktadır. Odtülüler Dershanesi özel okulların bursluluk sınavlarına yönelik çalışmalarında öğrencilerinin düzeyi ve eksiklerini doğru analiz ederek, ihtiyacına yönelik çalışma programları oluşturmaktadır. Deneyimli ve uzman eğitim kadromuz aracılığı ile öğrencimizle birebir ilgilenerek uygulanan eğitim koçluğu sayesinde verimli çalışma disiplini oluşturan öğrenci kolaylıkla başarıyı yakalayabilmektedir.

  Bursluluk Sınavı Ne Zaman

  Her eğitim kurumunun bursluluk sınav tarihleri farklılıklar göstermektedir, . Bursluluk sınavlarına katılacak öğrencilerin, her eğitim kurumunun sınav tarihini öğrenmesi ve katılım için verilen tarih aralığında başvurusunu yapması gerekmektedir. Başvuru yapılmadığı taktirde katılım olanağı olmamaktadır. Bu nedenle tarihlerin düzenli takip edilmesi ve başvurusu için gerekli kayıt ve belgeleri zamanında teslim etmesi önem arz etmektedir.

  Bursluluk Sınavları Ne Zaman Açıklanır?

  Bursluluk sınavı uygulayan her eğitim kurumu sonuçları farklı tarihlerde açıklanmaktadır. Bursluluk sınavlarına katılacak öğrenci başvurusunu takiben sınav sonuç tarihlerini de not almalı ve takibini gerçekleştirmelidir. Sınav sonuçları eğitim kurumunun belirttiği tarih aralığında takip edilmeli, açıklanan sonuçlar ile ilgili eğitim kurumuna kayıt için gerekli başvurular zamanında yapılmalıdır.

   

  Bursluluk Sınavı Konuları

  Çeşitli sınıf seviyelerinden bursluluk sınavlarına katılacak öğrencilere farklı sayılarda ve benzer konularda sınavlar düzenlenmektedir. Özel eğitim kurumları MEB’den farklı sayıda soruları içeren sınavlar uygulayabilmektedir. Öğrenciler gireceği eğitim kurumunun hangi seviyede hangi konulara yönelik ve kaç sayıda soru düzenlediğini takip ederek hazırlıklarını yapmalıdır. Odtülüler Dershanesi öğrencilerine sunduğu eğitimde bursluluk sınav konularına hakimiyetini sağlamaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Her seviyeden öğrenciyi bursluluk sınavlarına hazırlamak için, uzman eğitim kadrosu eşliğinde eğitim koçluğu uygulayarak öğrencinin ihtiyacını belirlemekte, zengin kaynak yayın desteği ile çalışma programlarını disiplinle yürütmesi hedeflenmektedir. Verimli çalışma disiplini oluşmuş, bursluluk sınav konularına hâkim, zamanı iyi yöneten öğrencilerimiz istediği okula yerleşebilmektedir.

   

  Bursluluk Sınavı Başvuruları

  Başarıyı ödüllendirmek amacıyla çeşitli eğitim kurumlarının düzenlemiş olduğu bursluluk sınavları farklı tarihlerde gerçekleşmektedir. Sınava katılabilmek için başvuru tarih aralığı ve sınavın gerçekleşeceği tarih takip edilerek gerekli işlemler yapılmalıdır. Odtülüler Dershanesi olarak bursluluk sınavlarına yönelik olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz, yenilikçi eğitim metotlarımız ile öğrencilerimizi etkin ve verimli olarak hazırlamayı hedeflemekteyiz. Sürekli değişen eğitim sistemi ve içeriğine uyumlanmış çeşitli sınav teknikleri ve eğitim yöntemleri yoluyla öğrencilerimizin başarısını artmasını sağlamaktayız. Öğrencimiz ile birebir ilgilenerek yürüttüğümüz eğitim koçluğu uygulaması sayesinde tüm beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çalışma disiplini oluşturmasını teşvik etmekteyiz. Çalışma isteği ve disiplini artan, sınav teknikleriyle hazırlanmış, bursluluk sınav konularına hâkim, zamanı iyi yöneten öğrencilerimiz istedikleri başarıyı yakalamaktadır.

  11. Sınıf Bursluluk Sınavı

  11. sınıf seviyesinde bursluluk sınavlarına hazırlanan öğrenciler bu amaçla çeşitli eğitim kurumlarından destek almaktadır. Öğrenciler seçim yaparken destek alacağı eğitim kurumundaki eğitimin kalitesi ve içeriğine özen göstermelidir. Kaliteli eğitim anlayışı ve etkin eğitim metotlarıyla hazırlanılan sınavlarda başarı oranı daima yüksek olmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi, kaliteden ödün vermeden, 11. sınıfların bursluluk sınavlarında öğrencilerinin başarısını artırmaya yönelik çalışma programları yürütmektedir. Doğru analiz ile seviyesini tespit ettiği öğrencisinin temelden kaynaklanan eksiği varsa, bulunduğu sınıf konularına hakimiyetini kaybetmeden, etüt çalışmaları ile en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Eğitim koçluğu ile birebir iletişim halinde eksikleri tamamlanan, nitelikli çalışma becerisini kazanmış öğrencilerimiz bursluluk sınavlarında başarıyı yakalamaktadır. Sınavlara hazırlık sürecinde yaşayacağı her türlü stres ve kaygısını azaltmada deneyimli rehberlik servisimiz hizmet vermektedir.

  10. Sınıf Bursluluk Sınavı

  Bursluluk sınavlarına 10. sınıf seviyesinde hazırlanan öğrenciler daha başarılı sonuçlar alabilmek için dershanelerden faydalanmaktadır. 10. snıf seviyesinde disiplinle verimli şekilde yürütülen çalışmalar üniversite sınavlarına hazırlık için de önemli katkı sağlamaktadır. TYT, AYT, YKS gibi sınavlara daha erken sınıflarda hazırlanarak verimli çalışma disiplini oluşmuş öğrenciler kolaylıkla istedikleri başarıya ulaşabilmektedir. Odtülüler Dershanesi olarak 10. sınıflara yönelik yürüttüğümüz tüm çalışmaların öğrencinin ilerideki akademik başarısına katkı sağlamanın bilinciyle yürütmekteyiz. Öğrencilerimizin hangi konularda eksik kaldığı ve pekiştirilmesi gerektiğini doğru analiz ederek profiline uygun çalışma disiplini oluşturmaktayız. Alanında uzman eğitimcilerimiz ile verdiğimiz eğitim koçluğu sayesinde sürekli iletişim ve iş birliği halinde çalışmalarını yürüten öğrencilerimiz bursluluk sınavlarında başarıyı yakalamaktadır. Uzman kadro, etüt çalışmaları, kaynak çeşitliliği ile yürütülen sınav süreci başarıyı getirmektedir.

  7. Sınıf Bursluluk Sınavı

  7. sınıflarda bursluluk sınavlarına hazırlık yapan öğrenciler doğru eğitim kurumundan aldığı destekle başarısını artırmayı hedeflemektedir. 7. sınıfta başlayan nitelikli ve verimli çalışma disiplini, öğrencinin, okulda ve ilerideki eğitim hayatında da başarılı olmasını sağlamaktadır. Eğitim hayatına yapılan bu önemli katkının doğru yöntemler içermesi önem arz etmektedir. Başarı hikayeleriyle, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi 7. sınıflar için seviyelerine uygun, akademik başarısını artıran çeşitli eğitim metotları ile öğrencilerini bursluluk sınavlarına hazırlamaktadır. 7. sınıflara yönelik koçluk becerisi yüksek eğitimcilerimizle öğrencimizi sıkı takibe alarak eksiklerini gidermeye yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

  Yenilikçi ve tecrübeli eğitim modelini benimseyerek öğrencimizin profiline uygun verimli çalışma programları oluşturuyor ve disiplinle yürüttüğü bu çalışmaları yakından değerlendirerek zamanı etkin kullanmasını sağlamaktayız. 7. sınıf bursluluk sınav konularına hakimiyetini kazanan ve zamanı iyi yönetme becerisini kazanmış öğrencilerimiz başarıya ulaşmada hiçbir zorluk yaşamamaktadır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?