Veli bilgilendirme Sistemi

Odtülüler Dershanesinde velilerimizle veli bilgilendirme sistemiz yoluyla dijital ortam üzerinden yazılım ve mobil uygulamalarımızla ve önemli durumlarda telefon ile bilgilendirme yapılmaktadır. Her kademedeki öğrencilerimizin eğitim süreçlerinin birebir iletişim ve iş birliği içerisinde yürütülmesine azami önem verilmektedir. Hem veli hem öğrencilerimizle iletişim ve iş birliği geliştirmek, her açıdan sürecin sağlıklı yürütülmesini sağlamakta ve istenilen başarıya ulaşmada önemli ölçüde katkı yapmaktadır.

Veli bilgilendirme sistemimiz ile velilerimiz öğrencimizin durumunu ve gelişimini yakından takip ederek bilgi sahibi olmaktadır. Edindiği bilgiler sayesinde velilerimiz öğrencimize evdeki çalışma ortamında ne yönde destek verebileceğini anlayarak daha huzurlu ve etkin bir plan uygulayabilmektedir. Bu sistem ile öğrencilerimiz de gelişimini takip ederek eksiklerinin daha etkin tamamlanmasını gerçekleştirmektedir. İlerlemesini gören öğrencimizin motivasyonu artarak daha başarılı bir eğitim süreci yaşamasına olanak sağlanmış olmaktadır.

Eğitim anlayışımız etkili ve gerçekçi analiz ve değerlendirmeleri içermektedir. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz deneme sınav sonuçlarının uzman kadromuz ile doğru analizi sağlanarak öğrencimize uygun önerilen etüt çalışmalarının değerlendirilmesi yapılmakta ve süreç yakından takip edilmektedir. Elde edilen tüm sonuçlar sayısal ve grafiklerle desteklenerek veli bilgilendirme sistemine aktarılmaktadır. Veliler bu sayede öğrencinin tüm bilgilerine istediği zaman ulaşma olanağı bulmaktadır. Öğrencinin gelişiminden haberdar olmak verilen eğitimin etkisinin ölçülmesini ve ne oranda fark yaratıldığını görmek açısından çok kıymetlidir. Nitelikli ve etkin biçimde veli bilgilendirmenin yapılması veli ve öğrencimizin daha güvende hissederek yol almasını sağlamaktadır. Güvende hissetmek öğrencimizin motivasyon ve çalışma güdüsünü artırarak süreçte yaşayabileceği stres ve kaygıyı da en aza indirmektedir. Gelişiminin hem eğitim kurumu hem veli tarafından dikkatle takip edildiğini bilmek öğrencinin yapılan çalışmalarını benimsemesini ve aldığı pozitif sonuçlar aracılığıyla kendinden daha emin olarak sürece katılımını sağlamaktadır.

Veli Bilgilendirme sistemimiz ile öğrencilerimizin eğitiminin her aşamasındaki aldığı sonuçlar, devamsızlık durumu, eğitimcilerimizin öğrenci hakkındaki yorumları kayıt altına alınmakta ve önemli konularda hem telefon hem SMS yoluyla öğrencilerimiz ve velilerimiz bilgilendirilmektedir. Bu nedenle veli ve öğrencilerimizin iletişim bilgileri değiştiğinde zaman kaybetmeden güncelleme yapmaları önem arz etmektedir.

Sorunuz var mı? Arayın!WhatsApptan YazınForum Doldurun

Odtülüler ile bir çok şekilde irtibat kurabilmek mümkün. İstediğiniz iletişim yöntemini seçin ve hemen detaylı bilgi alın
Hızlı İrtibat

Hızlı İrtibat

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

    Sohbet Başlatın
    Hemen soru sorun
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabilirim?