Yaz Kampı

TYT'yi yaz kampında bitirmeyi hedefliyoruz.
Matematik, Geometri, Fizik, Kimya derslerine öncelik verilmektedir.

Odtülüler Dershanesi olarak üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin yaz aylarında oluşan veri kaybını önlemek ve zamanı daha nitelikli değerlendirmelerini sağlamak için yaz kampı düzenlemekteyiz. Yaz aylarında eğitime verilen uzun ara hem bilgilerin unutulmasına hem de zamanın verimsiz kullanılmasına sebep olmaktadır.

Yaz okulu kampı sürecinde dersler az kişilik sınıflarda, özel ders niteliğinde, hafta içi her gün saat 9. 00 ile 17. 00 saatleri arasında toplam 210 saat olmak üzere gerçekleştirilmektedir. İşleyiş; öğlene kadar konu anlatımı, öğleden sonra öğrencimizin deneme sınav sonuçlarının analiziyle belirlenen düzeyine uygun çalışma programları ile sürdürülmektedir. Amaç öğrencinin konu eksiği kalmadan bol bol soru çözerek sınav hakimiyetinin artması ve zaman yönetiminin etkin şekilde uygulamasını sağlamaktır. Uzman eğitimcilerimiz eşliğinde, akademik yönden ve gruplar halinde çalışma olanağı sağlanarak sosyal yönden gelişimine yönelik yürütülen tüm çalışma faaliyetlerini evde çalışmaya gerek kalmadan tamamlamak hedeflenmektedir. Sınavla ilgili tüm süreçleri etkin ve nitelikli değerlendiren öğrencilerimiz başarılı sonuçlar elde etmektedir.

TYT YAZ KAMPI

Yaz aylarında zamanı doğru kullanmak öğrencinin sınav başarısını olumlu yönde etkilemektedir. Odtülüler Dershanesi olarak TYT sınavlarına hazırlık olarak düzenlediğimiz yaz kampımızda önceliğimiz TYT konularını bitirmektir. TYT konularını işlerken başlangıç aşamasında ağırlıklı olarak Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi zor olarak nitelendirilen derslere yer verilmektedir. Tüm derslerde TYT konularının tam anlamıyla bitirilerek eğitim öğretim döneminde tekrar ediliyor durumuna gelmek hedeflenmektedir.

Yaz aylarında verimli ve disiplinli çalışma alışkanlığını kazanan öğrencilerimiz yaz kampına katılarak kazandığı zaman avantajıyla sınavlara hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendirmiş olarak hedeflediği başarıya kolaylıkla ulaşmaktadır.

YAZ KAMPININ SAĞLADIĞI FAYDALAR NELERDİR?

Sınavlara hazırlanan öğrenciler okul dönemi bittikten sonra yaz kampına katılarak sınav için en önemli etkenlerden biri olan zaman avantajını elde etmektedir. Yaz kampına katılarak eğitime verilen arayı kendini geliştirmek için değerlendiren her öğrenci öğrendiği bilgileri unutmadan, pekiştirerek kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmekte ve zamanını etkin biçimde kullanmaktadır. Eğitim öğretim yılı başlamadan yürütülen tüm çalışma faaliyetleri öğrencinin başarısını önemli ölçüde artırmaktadır. Eğitim öğretim dönemine nazaran çok daha az sayıda oluşturulan sınıflarda, birebir çalışma olanağı bulan öğrenci verilen eğitim koçluğu sayesinde konu eksiklerini hızla tamamlamaktadır.

Odtülüler Dershanesi sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerini deneme sınav sonuçlarının analizi ile profiline uygun olarak oluşturduğu çalışma planları çerçevesinde verimli ve disiplinli yürütmesi için yaz kampı düzenlemektedir. TYT konularını yaz kampı yoluyla önceden bitirerek okul dönemi başlamadan önemli bir avantaj sağlamaktadır. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya gibi öğrencilerin zorlandığı derslere öncelik vererek erken dönemde eksiklerin tamamlanmasını gerçekleştirmektedir. Konu eksiği kalmadan bol soru çözerek sınav başarısını artıran öğrencilerimiz eğitim öğretim döneminde konuların tekrar üzerinden geçerek tam anlamıyla öğrenmeyi gerçekleştirmektedir. Öğrencinin sınava erken hazırlık yapmaya başlaması başarısızlığa sebep olabilecek stres ve kaygısını da azaltmaktadır. Yaz kampına etkin şekilde katılarak verimli çalışma disiplini geliştiren, zamanı iyi yöneten, stres ve kaygısını kontrol altına almayı başaran öğrencilerimiz istedikleri başarıyı yakalamaktadır.

YAZ KAMPI FİYATLARI

Dershane fiyatlarının çeşitliliği gibi yaz kamplarının da fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin katılacağı yaz kampını belirlerken önceliği fiyattan ziyade aldığı eğitimin kalitesi olmalıdır. Verilen eğitimin içeriğine dikkat edilerek fiyat değerlendirmesi yapılması tavsiye edilmektedir. Kaliteyi belirleyen kriterler; uygulanan ders saati ve deneme sınav sayıları, uzman eğitim kadrosu, çeşitli eğitim metotları, eğitim koçluğu, zengin kaynaklar ve az kişilik sınıflarda verilen eğitimdir.

Kaliteden ödün vermeden fiyat politikası belirleyen dershaneler yaz kampında da öğrencilerin tercihi olmaktadır. Kaliteli eğitimin tüm unsurlarını barındıran Odtülüler Dershanesi yaz kampında uygulamasında da başarıya giden yolda öğrencisinin en önemli destekçisi olmaktadır. Öğrenci odaklı eğitim modeliyle öğrencilerine yaz kampında da eğitim koçluğu vererek yol haritası çizmelerine yardımcı olmaktadır. Tüm yönleriyle ele aldığı öğrencisinin eksiklerinin nereden kaynaklandığını tespit ederek en kısa sürede tamamlaması sağlanmaktadır. Okul dönemi başlamadan giderilen önceki döneme ait konu eksikleri ve başlayacak eğitim öğretim döneminde işlenecek konuların erken bitirilmesiyle sınav sürecinin en iyi biçimde yönetilmesi sağlanmaktadır.

TYT YAZ KAMPI YORUMLARI

Sınavlara hazırlık sürecinde dershane seçiminde olduğu gibi yaz kampı seçiminde de yorumlara bakarak değerlendirme yapılmaktadır. Yorumlara bakıldığında, öğrencilerin en çok deneyimli ve donanımlı eğitimcilerin gözetiminde eğitime ve verilen eğitimin içeriğine yönelik tavsiyelerde bulunduğu görülmektedir. Zaman avantajı sağlayan yaz kampı uygulamaları öğrenciye her açıdan büyük katkı sağlamaktadır. Okul döneminin stresi ve yükünün hafiflemesi ile öğrenciler tam anlamıyla odaklanarak derslere konsantre olmaktadır. Az kişilik düzeyine uygun gruplar halinde gerçekleşen çalışmalarla motivasyonu artan öğrenci çok daha verimli bir çalışma düzeni geliştirmektedir.

Odtülüler Dershanesinin TYT yaz kampı uygulaması ile konuların önceden bitirilmesi hedeflenerek yürüttüğü çalışma programı zaman yönünden büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Çalışma güdüsü artan, öğrenmeyi pozitif yönde iyileştiren, verimli çalışma disiplini kazanan öğrenci okul dönemine hazırlıklı olarak başlamanın avantajıyla etkin bir sınava hazırlık süreci yaşayarak başarısını artırmaktadır.

EN İYİ TYT YAZ KAMPI

TYT Yaz kampı seçimlerinde doğru tercih yapabilmek ve en iyisini seçebilmek adına sunulan eğitimin içeriği ve niteliğine özen gösterilmelidir. En iyi yaz kampı uygulamalarının uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan, kurumsal altyapısı oluşmuş eğitim kurumlarında gerçekleştiği bilinmektedir. Başarının tesadüfen gerçekleşmediğinin bilincinde olarak, uzun yıllar başarısını artırarak sürdüren kurumların tercih edilmesi bu nedenle büyük önem taşımaktadır. Bu başarıyı getiren en önemli bileşen kaliteli eğitim anlayışıdır.

15 yıllık tecrübesiyle Odtülüler Dershanesi yaz kampı uygulamalarında da öğrencisinin akademik ve sosyal açıdan gelişmesini sağlayarak başarısını artırmayı hedeflemektedir. Yaz kampında bu amaçla yürüttüğü tüm çalışmalarını deneyimli ve donanımlı uzman eğitim kadrosu ile eğitim koçluğu vererek eğitim öğretim yılı başlamadan erken dönemde tamamlayarak hedeflenen başarıya rahatlıkla ulaşılmasını sağlamaktadır.

Sorunuz var mı? Arayın!WhatsApptan YazınForum Doldurun

Odtülüler ile bir çok şekilde irtibat kurabilmek mümkün. İstediğiniz iletişim yöntemini seçin ve hemen detaylı bilgi alın
Hızlı İrtibat

Hızlı İrtibat

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

    Sohbet Başlatın
    Hemen soru sorun
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabilirim?