Eskişehir Etüt Merkezleri

Etüt Merkezleri

Eğitim hayatında sınavlara hazırlanmak veya okula destek amacıyla etüt merkezlerinden destek alınmaktadır. Etüt merkezlerinde sıfırdan eğitim verilmemektedir. Okulda müfredata uygun işlenen konuların pekiştirilmesi ve kalıcı öğrenme gerçekleştirmek için etüt merkezlerinden faylanılmaktadır. Öğrencinin başarısı öğrendiği konuları düzenli olarak tekrar etmesine, ilgili soruları vakit kaybetmeden çözmesine ve konuyla ilgili eksiklerinin tamamlanmasına bağlı olmaktadır. Etüt merkezleri öğrencilere düzenli ve verimli çalışma alışkanlıkları kazandırarak başarılarını artırmaktadır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin iyi derecede sonuçlar alması isteniyorsa takviye ve destek alarak düzeyine uygun etüt çalışmalarıyla ilerlemesi önerilmektedir.

 

Duygu Güney
Duygu Güney
Zamanında hizmetinden yararlanmış bir kişi olarak yorum yapmak gerekirse son derece iyi bir eğitim kurumudur
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Dusunuyorum Oyleyse Yokum
Heyecan dolu, keyifli, meraklı, ilgili ve öğreten bir ortam. Geleceğimi hiç endişe duymadan emanet edebileceğim bir yer 👏🏻
Erdal Demir (Erdalls)
Erdal Demir (Erdalls)
Eğitimin önemli olduğu kadar asıl eğitimciliğin daha çok önemli olduğunu bilmek gerekir. Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasında da başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtülüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim.
Fatma Karagoz
Fatma Karagoz
Sevgili arkadaşlar eğer sınav senesindeyseniz kesinlikle burayı şiddetle öneririm. Dersler, ilgi alaka her şey tam yıldız. İstediğim Üniversitemi kazanmış biri olarak söylüyorum dersleriniz için artık kaygılansanıza gerek yok 🤍
Nadir Yavuz
Nadir Yavuz
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonu sağlama noktasında başarılı zengin öğretmen kadrosuyla harika bir yer
HayaletTv
HayaletTv
Öğrencileriyle ders dışı motivasyonunu sağlama noktasindada başarılı kadrosuyla Eskişehir Ödtütlüler birçok farklı açıdan bölgenin en iyisi diyebilirim rahatlıkla
Kaan Arda Açıksöz
Kaan Arda Açıksöz
Eskişehir her gidenin üniversite sahibi olduğu bir şehir bende çok merak ediyordum gelince bu merak yerine heyecan başladı
hüseyin efe alp
hüseyin efe alp
çok güzel bir dershane gönül rahatlığıyla çocuğunuzu yazdırabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem dersler çok güzel geçiyor

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

  Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesiyle kaliteli eğitimin adresi olarak öğrencilerinin hedeflerini gerçekleştirmek için sunduğu avantajlar ile öne çıkmaktadır. Öğrenci odaklı ve ekip ruhunu benimseyen branşında uzman eğitimcileriyle verdiği eğitimlerde koçluk eğitim metodunu uygulayarak her öğrencisine özel çalışma planları yürütmeye özen göstermektedir. Uyguladığı deneme sınavları ile öğrencisinin işlenen konulardaki başarı durumunu analiz ederek değerlendirmekte ve belirlenen öğrenme düzeyine uygun çeşitli eğitim metotları, zengin kaynaklar ile adım adım ilerlemesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin eğitim hayatında ve sınavlarda başarılı olması için ders çalışma tekniklerinin öğrenmesi, verimli ve düzenli çalışma alışkanlıklarını kazanması önemlidir.

  Öğrencilerine temelden ya da konu eksiklerinden kaynaklanan açıklarını kısa sürede tamamlaması için etüt çalışmaları uygulamaktadır. Birebir veya gruplar halinde gerçekleşen etüt çalışmalarını belirlenen süre içerisinde tamamlamasını titizlikle takip etmektedir. Planlanan ya da gerçekleştirilecek tüm etüt çalışmalarının öğrenci takip sistemi ile internet tabanlı dijital ortamda görülmesi mümkündür. Haftalık ya da aylık sunulan etüt çalışmalarında saat sınırlaması yoktur. Öğrenme sürecini uzman ve deneyimli kadrosuyla tekrar ve takviyelerle zenginleştirerek kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesini, koçluk eğitim uygulamalarıyla gelişmesini yakından takip ettiği öğrencilerinin disiplinli çalışmalar yürüterek zamanı iyi kullanmasını, bu sayede başarılarını artırarak istenilen hedefe ulaşması sağlanmaktadır.

  EN İYİ ETÜT MERKEZİ NASIL OLUR?

  Okulda ve LGS, TYT, AYT, YKS gibi çeşitli sınavlarda başarılı olmak birbirinden farklı derslerin içeriğinin iyi kavranmasıyla mümkün olmaktadır. Uygulanan tüm sınavlarda çıkan sorulara verilen cevaplar öğrenme düzeyini belirlemektedir. Nasıl ders çalışacağını ve zamanı nasıl daha iyi kullanacağını bilerek çalışmalarını yürüten öğrencilerin eğitim hayatında başarı oranı üst düzeyde gerçekleşmektedir. Bu sebeple öğrencilerin eksiklerini tamamlayarak konuları pekiştirmesi ve belirli çerçevede yürütülen çalışmalarla düzenli ve verimli çalışma alışkanlıkları geliştirerek kalıcı öğrenmeyi sağlaması için etüt merkezlerinden destek alınmaktadır.

   

  En iyi olarak değerlendirilebilecek etüt merkezlerinde;

  • Branşında uzman ve deneyimli eğitim kadrosunun bulunması verilen desteğin profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
  • Koçluk eğitim sistemi uygulamasının bulunması öğrenci odaklı ve birebir çalışmaların yürütülmesi açısından önem taşımaktadır.
  • Kaynak çeşitliliğinin olması öğrencinin kendisine uygun çalışma programında birçok farklı kaynaktan çalışarak kendini geliştirmesini sağlamaktadır.
  • Deneme sınav sonuçlarının etkin analizinin ve değerlendirmesinin yapılıyor olması bireysel farklılıkları gözeterek çalışma programları oluşturulmasını mümkün kılmaktadır.
  • Deneyimli rehberlik servisinin bulunması tüm süreçlerde destek ve motivasyonu artırarak öğrencinin başarısına önemli katkılar sağlamaktadır.
  • Veli bilgilendirme ve öğrenci takip sisteminin aktif biçimde uygulanması öğrencinin durumunu yakından takip etme ve çalışmalarının düzenli yürütülmesine olanak sağlamaktadır.

  Odtülüler Dershanesi köklü bir eğitim kurumu olarak kaliteyi benimseyen ve başarıyı hedefleyen eğitim anlayışı ile sürdürdüğü etüt çalışmalarında gerekli tüm kriterleri sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir. Eskişehir dershane öğrencilerinin hedefledikleri başarıya ulaşması için anlama, öğrenme ve hız kazanmaya dayanan etüt çalışmalarını disiplinle ve programlı yürütülmesine özen göstermektedir.

  ETÜT MERKEZİ TAVSİYE

  Çok sayıda etüt merkezi seçeneği arasından seçim yapabilmek için tavsiyelerden faydalanılmaktadır. Etüt merkezi tavsiyelerinde seçilecek eğitim kurumunun öğrencisine sağlayacağı kazanımlar üzerinden değerlendirilmesinin önemi belirtilmektedir. Tavsiye edilen etüt merkezlerinde öğrencilerin farklı öğrenme düzeylerine uygun çalışma programlarını titizlikle yürüterek öğrenme güçlüğünden kaynaklanan başarısızlığın önüne geçmek, dikkat düzeyinde artış sağlayarak zamanı iyi kullanmak, verimli çalışma alışkanlıkları geliştirmek gibi kazanımların gerçekleşmesine uygun çalışma yöntemlerini içermesine dikkat edilmelidir. Bu düzeyde kazanımların gerçekleşmesi için profesyonel destek veren uzman kadronun bulunmasına, öğrencinin gelişimini görebilmek için çeşitli takip sistemlerinin etkin kullanılmasına ihtiyaç vardır. Odtülüler Dershanesi tecrübeli kurumsal yapısıyla oluşturduğu alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile öğrencilerine pozitif yönde çalışma alışkanlıkları kazandırmak ve potansiyellerini ortaya çıkararak başarılarını artırmaları yönünde destek olmak üzere özel ders kalitesinde etüt çalışmaları uygulamakta, gelişiminin ve durumunun takip edilmesi amacıyla veli bilgilendirme ve öğrenci takip sistemini etkin olarak kullanmaktadır.

  ETÜT MERKEZİ FİYATLARI

  Etüt merkezlerinde seçeneği fazla sayıda olması fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Her eğitim kurumu sağladığı hizmet kalitesine göre fiyat politikası belirlemektedir. Ortalama fiyatların altında ücret talep eden eğitim kurumları ne yazık ki istenilen kalitede eğitimi sağlayamamaktadır. Dershane yorumları, fiyatlar değerlendirilirken bakılacak en önemli kriter verilen eğitimin kalitesi ve içeriği olmalıdır. Kaliteli eğitim anlayışı ile sunulan metotlar ve olanaklar öğrenciye özel çalışmaların profesyonel yürütülmesini sağlayarak başarı oranını artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi öğrenci ve veli memnuniyeti çerçevesinde kaliteden ödün vermeden fiyatlarını belirlemektedir. Öğrencilerine kendi alanında başarılı, dinamik ve yenilikçi eğitim kadrosu ile verdiği eğitimin içeriğini geniş ve zengin tutmaya özen göstererek etkili takip ve geri bildirimler vererek akademik başarılarının artmasını sağlamayı hedeflemektedir.

  ETÜT MERKEZLERİ YORUMLARI

  Etüt merkezleri hakkında çok sayıda yorum bulunmaktadır. Yorumlarda bilgiyi pekiştirme esasına dayanarak alınan eğitimde önceliğin öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek, belirlenen başarı seviyelerine göre çalışmalar yürüten etüt merkezlerinin tercih edilmesinin önemi vurgulanmaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesi ve donanımıyla öğrenci odaklı yürüttüğü tüm çalışmalarını branşında deneyimli ve başarılı eğitim kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Etkili metotlar ile kalıcı öğrenmeye odaklanan eğitim anlayışımızda öğrencimizin düzeyine uygun çalışmalar yürüterek performansını artırarak ilerlemesini sağlamaktayız. Bu çerçevede eğitim koçluk sistemini devreye alarak yürütülen tüm çalışmaları yakından takip etmekteyiz. Başarı hikayeleri ile güçlenen eğitim modelimizi zengin kaynaklar ve etkin rehberlik hizmeti ile sürdürmekteyiz.

  ETÜT MERKEZLERİ ÖNERİLERİ

  Etüt merkezi önerilerinde seçilecek eğitim kurumunda belli başlı kriterlerin bulunmasına dikkat edilmesi gerektiğinin altı çizilmektedir. Kaliteli eğitimi esas alan eğitim kurumları öğrencisini tüm yönleriyle ele alarak vereceği etüt çalışmalarında hiç açık nokta bırakmadan tüm eksiklerini kısa sürede gidermeye yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmaların kurumsal disiplin ve altyapısı bulunan eğitim kurumlarında alınması eğitim hayatına verilen desteğin profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlayarak başarı potansiyelini artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi tecrübesiyle oluşturduğu güçlü kurumsal yapısıyla eğitim alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanında uzman kadrosu ile öğrenci merkezli yürüttüğü çalışmalarında öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru yoldan, en etkili ve uygun çözümleri sunarak, eğitimde fırsat eşitliğini sağlayarak, öğrenci veli memnuniyetini ön planda tutarak başarılı sonuçlar alınmasını hedeflemektedir. Bu amaca hizmet eden çeşitli eğitim metotları, zengin kaynaklar ve etkin rehberlik hizmetini sunarak başarı hikayelerini artırmakta ve kazanlar listesini her geçen yıl genişletmektedir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?