Eskişehir Etüt Merkezleri

Etüt Merkezleri

Eğitim hayatında sınavlara hazırlanmak veya okula destek amacıyla etüt merkezlerinden destek alınmaktadır. Etüt merkezlerinde sıfırdan eğitim verilmemektedir. Okulda müfredata uygun işlenen konuların pekiştirilmesi ve kalıcı öğrenme gerçekleştirmek için etüt merkezlerinden faylanılmaktadır. Öğrencinin başarısı öğrendiği konuları düzenli olarak tekrar etmesine, ilgili soruları vakit kaybetmeden çözmesine ve konuyla ilgili eksiklerinin tamamlanmasına bağlı olmaktadır. Etüt merkezleri öğrencilere düzenli ve verimli çalışma alışkanlıkları kazandırarak başarılarını artırmaktadır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin iyi derecede sonuçlar alması isteniyorsa takviye ve destek alarak düzeyine uygun etüt çalışmalarıyla ilerlemesi önerilmektedir.

 

Yaren Bal
Yaren Bal
2022-07-07
Eskişehirdeki dershaneler içerisinde bu kadar değer veren bir kurum hiç görmedim. Hem derslerde hem de sosyal hayatta başarım arttı. Yabancı dile ve müziğe yatkınlığım vardı. Hocalarımla paylaştım bu konuyu ve şu an 3. Dile başlayacağız. Gitarda da ilerleme kaydettim. Sınavdan ziyade benim için değerli insanların bulunduğu ve kendimi geliştirdiğim bir yer oldu.
Tiryaki Gazi
Tiryaki Gazi
2022-07-07
Lisenin başından beri bu dershaneye gidiyorum. Fiyat oldukça makul ve verilen eğitim gerçekten kaliteli. Birçok arkadaşıma dershane tavsiyesi olarak burayı gösteriyorum. Seneye üniversite sınavına gireceğim ve görmediğimiz konular dışında netim şu anda 96. Bu benim için büyük bir başarı.
Anil Cakici
Anil Cakici
2022-07-07
En iyi dershane odtülülerdir. Keşke daha önce keşfetseydim diye üzülüyorum. Okula gelmemle birlikte Türkçe netim arttı ve matematik daha eğlenceli hale geldi. Hocalar basmakalıp ezber taktiği yaptırmıyor hiçbir şekilde. Verdikleri bilgiler 50 yaşımıza gelince de taptaze kalacakmış gibi hissediyorum.
cansu keskin
cansu keskin
2022-07-07
Arkadaşımın eşi tavsiyesi üzerine Eskişehir dershaneler arasında burayla görüştük. Sevda hanım bizi ilgiyle dinledi ve çocuğumuzun sınav psikolojisinde nasıl davranılması gerektiğinden bahsetti. İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çocuğumuzu buraya kaydettik. Umarım her şey istediği gibi olur.
Alp Eren
Alp Eren
2022-07-07
Eskişehir dershane içerisinde on numara dershane burasıdır. Sayısal derslere olan ilgim buraya gelerek arttı. Netlerimde de büyük artışlar yaşandı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya yazılmıştım ve şu an herkese tavsiye ediyorum.
Mehmet Demir
Mehmet Demir
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında en en en iyi dershanedir. Elvan hocama saygılarla. Biz orda öğrenciyken Elvan hocamız üniversite sınavının hiçbir şey olduğunu asıl zorluk üniversitedeki sınavlar olduğunu belirtmişti. Üniversite sınavında Hacettepe Tıp kazandım ve zar zor okulu bitirdim diyebilirim.
Gamze Besen
Gamze Besen
2022-07-06
Eskişehir dershane içerisinde kalitenin tek adresi burasıdır. Gerek hocaları gerek derste kullandıkları kitapları gerçekten kalite kokuyor. Hocalarımız hepimiz için ayrı program hazırlayıp ayrı bir ilgi gösteriyor. Haftalık olarak ailemize gelişmemiz hakkında bilgi veriliyor.
Meliha Koçyigit
Meliha Koçyigit
2022-07-06
Eskişehir Odtülüler dershanesini dershane yorumları arasında gördüm ve dikkatimi çekti. İlk görüşmeye gittik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Bana özel program oluşturdular. Dışarda geçirmem gereken vakit, spor yapmam gereken vakit ve ders çalışmam gereken vakit olarak detaylı bir programdı. Ders odağım hep dağılıyordu fakat şu an ilerleme kaydettim. İlk seviye sınavından sonraki sınav arasında 10 net fark atmışım. Umarım daha fazlasını yapabilirim.
Ali Kocabaş
Ali Kocabaş
2022-07-06
Dershane önerileri olarak tavsiye edebileceğim en iyi dershane kesinlikle odtülüler olacaktır. Hocalarım çok ilgili ve arkadaşlarım kaliteli insanlar. Hem sosyalleşiyor hem de derslerimizden geri kalmıyoruz. Yalnızca ders kafasında gitmiyor hiçbir hocamız. Onlar sayesinde lise anılarım gittikçe büyüyor ve hiç mezun olmak istemiyorum.
Tuğba Kaya
Tuğba Kaya
2022-07-06
Eskişehir dershane arasında öğrencilerine bu kadar değer veren nadir kuruluş vardır. Her haftanın başlangıcında diğer haftanın özetini paylaşıp ruh halimize göre o haftaki derslerin arasına etkinlik ekliyoruz. Ayrıca sınav dönemine yaklaşınca çeşitli kamplarla kafa dağıtıyoruz. Gerçekten hak ettiklerinden fazlasını almalılar.

 

Hemen hızlı fiyat alabilmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz


  Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesiyle kaliteli eğitimin adresi olarak öğrencilerinin hedeflerini gerçekleştirmek için sunduğu avantajlar ile öne çıkmaktadır. Öğrenci odaklı ve ekip ruhunu benimseyen branşında uzman eğitimcileriyle verdiği eğitimlerde koçluk eğitim metodunu uygulayarak her öğrencisine özel çalışma planları yürütmeye özen göstermektedir. Uyguladığı deneme sınavları ile öğrencisinin işlenen konulardaki başarı durumunu analiz ederek değerlendirmekte ve belirlenen öğrenme düzeyine uygun çeşitli eğitim metotları, zengin kaynaklar ile adım adım ilerlemesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin eğitim hayatında ve sınavlarda başarılı olması için ders çalışma tekniklerinin öğrenmesi, verimli ve düzenli çalışma alışkanlıklarını kazanması önemlidir.

  Öğrencilerine temelden ya da konu eksiklerinden kaynaklanan açıklarını kısa sürede tamamlaması için etüt çalışmaları uygulamaktadır. Birebir veya gruplar halinde gerçekleşen etüt çalışmalarını belirlenen süre içerisinde tamamlamasını titizlikle takip etmektedir. Planlanan ya da gerçekleştirilecek tüm etüt çalışmalarının öğrenci takip sistemi ile internet tabanlı dijital ortamda görülmesi mümkündür. Haftalık ya da aylık sunulan etüt çalışmalarında saat sınırlaması yoktur. Öğrenme sürecini uzman ve deneyimli kadrosuyla tekrar ve takviyelerle zenginleştirerek kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesini, koçluk eğitim uygulamalarıyla gelişmesini yakından takip ettiği öğrencilerinin disiplinli çalışmalar yürüterek zamanı iyi kullanmasını, bu sayede başarılarını artırarak istenilen hedefe ulaşması sağlanmaktadır.

  EN İYİ ETÜT MERKEZİ NASIL OLUR?

  Okulda ve LGS, TYT, AYT, YKS gibi çeşitli sınavlarda başarılı olmak birbirinden farklı derslerin içeriğinin iyi kavranmasıyla mümkün olmaktadır. Uygulanan tüm sınavlarda çıkan sorulara verilen cevaplar öğrenme düzeyini belirlemektedir. Nasıl ders çalışacağını ve zamanı nasıl daha iyi kullanacağını bilerek çalışmalarını yürüten öğrencilerin eğitim hayatında başarı oranı üst düzeyde gerçekleşmektedir. Bu sebeple öğrencilerin eksiklerini tamamlayarak konuları pekiştirmesi ve belirli çerçevede yürütülen çalışmalarla düzenli ve verimli çalışma alışkanlıkları geliştirerek kalıcı öğrenmeyi sağlaması için etüt merkezlerinden destek alınmaktadır.

   

  En iyi olarak değerlendirilebilecek etüt merkezlerinde;

  • Branşında uzman ve deneyimli eğitim kadrosunun bulunması verilen desteğin profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
  • Koçluk eğitim sistemi uygulamasının bulunması öğrenci odaklı ve birebir çalışmaların yürütülmesi açısından önem taşımaktadır.
  • Kaynak çeşitliliğinin olması öğrencinin kendisine uygun çalışma programında birçok farklı kaynaktan çalışarak kendini geliştirmesini sağlamaktadır.
  • Deneme sınav sonuçlarının etkin analizinin ve değerlendirmesinin yapılıyor olması bireysel farklılıkları gözeterek çalışma programları oluşturulmasını mümkün kılmaktadır.
  • Deneyimli rehberlik servisinin bulunması tüm süreçlerde destek ve motivasyonu artırarak öğrencinin başarısına önemli katkılar sağlamaktadır.
  • Veli bilgilendirme ve öğrenci takip sisteminin aktif biçimde uygulanması öğrencinin durumunu yakından takip etme ve çalışmalarının düzenli yürütülmesine olanak sağlamaktadır.

  Odtülüler Dershanesi köklü bir eğitim kurumu olarak kaliteyi benimseyen ve başarıyı hedefleyen eğitim anlayışı ile sürdürdüğü etüt çalışmalarında gerekli tüm kriterleri sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir. Eskişehir dershane öğrencilerinin hedefledikleri başarıya ulaşması için anlama, öğrenme ve hız kazanmaya dayanan etüt çalışmalarını disiplinle ve programlı yürütülmesine özen göstermektedir.

  ETÜT MERKEZİ TAVSİYE

  Çok sayıda etüt merkezi seçeneği arasından seçim yapabilmek için tavsiyelerden faydalanılmaktadır. Etüt merkezi tavsiyelerinde seçilecek eğitim kurumunun öğrencisine sağlayacağı kazanımlar üzerinden değerlendirilmesinin önemi belirtilmektedir. Tavsiye edilen etüt merkezlerinde öğrencilerin farklı öğrenme düzeylerine uygun çalışma programlarını titizlikle yürüterek öğrenme güçlüğünden kaynaklanan başarısızlığın önüne geçmek, dikkat düzeyinde artış sağlayarak zamanı iyi kullanmak, verimli çalışma alışkanlıkları geliştirmek gibi kazanımların gerçekleşmesine uygun çalışma yöntemlerini içermesine dikkat edilmelidir. Bu düzeyde kazanımların gerçekleşmesi için profesyonel destek veren uzman kadronun bulunmasına, öğrencinin gelişimini görebilmek için çeşitli takip sistemlerinin etkin kullanılmasına ihtiyaç vardır. Odtülüler Dershanesi tecrübeli kurumsal yapısıyla oluşturduğu alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile öğrencilerine pozitif yönde çalışma alışkanlıkları kazandırmak ve potansiyellerini ortaya çıkararak başarılarını artırmaları yönünde destek olmak üzere özel ders kalitesinde etüt çalışmaları uygulamakta, gelişiminin ve durumunun takip edilmesi amacıyla veli bilgilendirme ve öğrenci takip sistemini etkin olarak kullanmaktadır.

  ETÜT MERKEZİ FİYATLARI

  Etüt merkezlerinde seçeneği fazla sayıda olması fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Her eğitim kurumu sağladığı hizmet kalitesine göre fiyat politikası belirlemektedir. Ortalama fiyatların altında ücret talep eden eğitim kurumları ne yazık ki istenilen kalitede eğitimi sağlayamamaktadır. Dershane yorumları, fiyatlar değerlendirilirken bakılacak en önemli kriter verilen eğitimin kalitesi ve içeriği olmalıdır. Kaliteli eğitim anlayışı ile sunulan metotlar ve olanaklar öğrenciye özel çalışmaların profesyonel yürütülmesini sağlayarak başarı oranını artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi öğrenci ve veli memnuniyeti çerçevesinde kaliteden ödün vermeden fiyatlarını belirlemektedir. Öğrencilerine kendi alanında başarılı, dinamik ve yenilikçi eğitim kadrosu ile verdiği eğitimin içeriğini geniş ve zengin tutmaya özen göstererek etkili takip ve geri bildirimler vererek akademik başarılarının artmasını sağlamayı hedeflemektedir.

  ETÜT MERKEZLERİ YORUMLARI

  Etüt merkezleri hakkında çok sayıda yorum bulunmaktadır. Yorumlarda bilgiyi pekiştirme esasına dayanarak alınan eğitimde önceliğin öğrencilerin bireysel farklılıklarını gözeterek, belirlenen başarı seviyelerine göre çalışmalar yürüten etüt merkezlerinin tercih edilmesinin önemi vurgulanmaktadır. Odtülüler Dershanesi uzun yılların tecrübesi ve donanımıyla öğrenci odaklı yürüttüğü tüm çalışmalarını branşında deneyimli ve başarılı eğitim kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Etkili metotlar ile kalıcı öğrenmeye odaklanan eğitim anlayışımızda öğrencimizin düzeyine uygun çalışmalar yürüterek performansını artırarak ilerlemesini sağlamaktayız. Bu çerçevede eğitim koçluk sistemini devreye alarak yürütülen tüm çalışmaları yakından takip etmekteyiz. Başarı hikayeleri ile güçlenen eğitim modelimizi zengin kaynaklar ve etkin rehberlik hizmeti ile sürdürmekteyiz.

  ETÜT MERKEZLERİ ÖNERİLERİ

  Etüt merkezi önerilerinde seçilecek eğitim kurumunda belli başlı kriterlerin bulunmasına dikkat edilmesi gerektiğinin altı çizilmektedir. Kaliteli eğitimi esas alan eğitim kurumları öğrencisini tüm yönleriyle ele alarak vereceği etüt çalışmalarında hiç açık nokta bırakmadan tüm eksiklerini kısa sürede gidermeye yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmaların kurumsal disiplin ve altyapısı bulunan eğitim kurumlarında alınması eğitim hayatına verilen desteğin profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlayarak başarı potansiyelini artırmaktadır. Odtülüler Dershanesi tecrübesiyle oluşturduğu güçlü kurumsal yapısıyla eğitim alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanında uzman kadrosu ile öğrenci merkezli yürüttüğü çalışmalarında öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en doğru yoldan, en etkili ve uygun çözümleri sunarak, eğitimde fırsat eşitliğini sağlayarak, öğrenci veli memnuniyetini ön planda tutarak başarılı sonuçlar alınmasını hedeflemektedir. Bu amaca hizmet eden çeşitli eğitim metotları, zengin kaynaklar ve etkin rehberlik hizmetini sunarak başarı hikayelerini artırmakta ve kazanlar listesini her geçen yıl genişletmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hızlı İrtibat

  Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Öğrenci temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçeceklerdir.

   Sohbet Başlatın
   Hemen soru sorun
   Merhaba,
   Size nasıl yardımcı olabilirim?
   Call Now Button(0222) 606 00 06